Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Balatonkenese

V meste Balatonkenese (Maďarsko) máme celkom 42 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatonkenese

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatonkenese

Retrovilla

10

Retrovilla

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Retrovilla. Situated in Balatonkenese in the Veszprem region, Retrovilla features a garden. This holiday home offers a terrace. Ubytovanie Retrovilla sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém).

Zrínyi 15 Apartments

10

Zrínyi 15 Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Zrínyi 15 Apartments. Located in Balatonkenese, 37 km from Tihany, Zrínyi 15 Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Zrínyi 15 Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Kenese Regatta Apartman

9,9

Kenese Regatta Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Kenese Regatta Apartman. Set in Balatonkenese, 21 km from Tihany, Kenese Regatta Apartman offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Kenese Regatta Apartman sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém).

Kenese Panoráma Apartman 2

9,8

Kenese Panoráma Apartman 2

Ubytovanie (Apartmán) Kenese Panoráma Apartman 2. Kenese Panoráma Apartman 2 is set in Balatonkenese and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Kenese Panoráma Apartman 2 sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Ciprus Porta Apartmanok

9,8

Ciprus Porta Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Ciprus Porta Apartmanok. Situated in Balatonkenese, 36 km from Tihany, Ciprus Porta Apartmanok features a garden and free WiFi. Ubytovanie Ciprus Porta Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Kenese Panoráma Apartman

9,6

Kenese Panoráma Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kenese Panoráma Apartman. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Kenese Panoráma Apartman is set in Balatonkenese. Ubytovanie Kenese Panoráma Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Captain’s Home Kenese Apartman

9,5

Captain’s Home Kenese Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Captain’s Home Kenese Apartman. Located in Balatonkenese in the Veszprem region, Captain’s Home Kenese Apartman features a terrace. Ubytovanie Captain’s Home Kenese Apartman sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém).

Zrínyi 11 Apartments

9,5

Zrínyi 11 Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Zrínyi 11 Apartments. Located in Balatonkenese, 38 km from Tihany, Zrínyi 11 Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Zrínyi 11 Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Katica Szállás

9,4

Katica Szállás

Ubytovanie (Apartmány) Katica Szállás. Situated in Balatonkenese in the Veszprem region, Katica Szállás features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Katica Szállás sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém).

Ciprus Porta Kondor

9,4

Ciprus Porta Kondor

Ubytovanie (Apartmán) Ciprus Porta Kondor. Ciprus Porta Kondor is located in Balatonkenese and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Ciprus Porta Kondor sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Kenese-völgye Villahotel

9,3

Kenese-völgye Villahotel

Ubytovanie (Vily) Kenese-völgye Villahotel. Villahotel Kenese-völgye sa nachádza v meste Balatonkenese a ponúka ubytovanie v jednotkách s kuchyňou a vírivkou. Ubytovanie Kenese-völgye Villahotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Szürke Vendégház Balatonkenesén

9,3

Szürke Vendégház Balatonkenesén

Ubytovanie (Apartmány) Szürke Vendégház Balatonkenesén. Situated in Balatonkenese in the Veszprem region, Szürke Vendégház Balatonkenesén has a garden. Ubytovanie Szürke Vendégház Balatonkenesén sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém).

Hotel Dolce Vita

9,3

Hotel Dolce Vita

Ubytovanie (Hotel) Hotel Dolce Vita. Dolce Vita Panzió sa nachádza v mestečku Balatonkenese, 15 km od Siófoku. Ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Hotel Dolce Vita sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Melinda nyaralóház

9,3

Melinda nyaralóház

Ubytovanie (Apartmány) Melinda nyaralóház. Located in Balatonkenese, Melinda nyaralóház provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie Melinda nyaralóház sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém).

Orchidea Apartman

9,2

Orchidea Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Orchidea Apartman. Set in Balatonkenese, 38 km from Tihany, Orchidea Apartman offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Orchidea Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Part-Lak Faház

9,1

Part-Lak Faház

Ubytovanie (Apartmán) Part-Lak Faház. Part-Lak Faház is set in Balatonkenese and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Part-Lak Faház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Balatonfői Yacht Club

9,1

Balatonfői Yacht Club

Ubytovanie (Hotel) Balatonfői Yacht Club. Offering a a private beach area and views of the Lake Balaton from each room, Balatonfői Yacht Club is located in Balatonkenese, 1 km from the train... Ubytovanie Balatonfői Yacht Club sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Sorompó Vendégház

9,1

Sorompó Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Sorompó Vendégház. Penzión Sorompó Vendégház vám ponúka ubytovanie s terasou v mestečku Balatonkenese. Ubytovanie Sorompó Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Vadkacsa Panzio

9

Vadkacsa Panzio

Ubytovanie (Bed and breakfast) Vadkacsa Panzio. Penzión Vadkacsa Panzio sa nachádza v meste Balatonkenese a ponúka súkromnú pláž a záhradu. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vadkacsa Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Nefelejcs Vendégház

9

Nefelejcs Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Nefelejcs Vendégház. Located on the beachfront in Balatonkenese and featuring a garden, Nefelejcs Vendégház has free WiFi. Ubytovanie Nefelejcs Vendégház sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém).

Zöld Sziget Vendégház

9

Zöld Sziget Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zöld Sziget Vendégház. Set in Balatonkenese in the Veszprem region, Zöld Sziget Vendégház features a patio and garden views. Ubytovanie Zöld Sziget Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Balatonkenesei Nádfedeles vendégház

9

Balatonkenesei Nádfedeles vendégház

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Balatonkenesei Nádfedeles vendégház. Offering garden views, Balatonkenesei Nádfedeles vendégház in Balatonkenese offers accommodation, free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Balatonkenesei Nádfedeles vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Telekom Hotel

8,7

Telekom Hotel

Ubytovanie (Hotel) Telekom Hotel. Telekom Hotel sa nachádza v meste Balatonkenese, ponúka vlastnú reštauráciu, fitnescentrum, bar i záhradu. Ubytovanie Telekom Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Panoráma Villa Akarattya

8,5

Panoráma Villa Akarattya

Ubytovanie (Vily) Panoráma Villa Akarattya. Featuring a garden, a year-round outdoor pool and pool views, Panoráma Villa Akarattya is set in Balatonkenese. Ubytovanie Panoráma Villa Akarattya sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém).

Hotel Marina Port

8,3

Hotel Marina Port

Ubytovanie (Hotel) Hotel Marina Port. Hotel Marina Port sa nachádza pri prístave v mestečku Balatonkenese a je vhodný najmä pre rodiny s deťmi. Ubytovanie Hotel Marina Port sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Retro nyaralóház

8,2

Retro nyaralóház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Retro nyaralóház. Set in Balatonkenese in the Veszprem region, Retro nyaralóház has a garden. The property is 39 km from Tihany, and complimentary private parking is... Ubytovanie Retro nyaralóház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Kenese Gyöngye Apartmanház

8,1

Kenese Gyöngye Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Kenese Gyöngye Apartmanház. Located in a peaceful, residential area of Balatonkenese, a 10-minute walk from the beach and restaurants, Kenese Gyöngye Apartmanház has air-conditioned... Ubytovanie Kenese Gyöngye Apartmanház sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém).

Balaton Lake Apartments

7,8

Balaton Lake Apartments

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balaton Lake Apartments. Apartmány Balaton Lake sa nachádzajú v meste Balatonkenese a majú súkromnú pláž. K dispozícii je bezplatné WiFi. Ubytovanie Balaton Lake Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Napfény

7,3

Napfény

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Napfény. Napfény is located in Balatonkenese and offers a garden and a terrace. The property is 37 km from Tihany, and complimentary private parking is provided. Ubytovanie Napfény sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém).

Parti Sétány Vendégház

6,4

Parti Sétány Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Parti Sétány Vendégház. Penzión Parti Sétány Vendégház sa nachádza v meste Balatonkenese, 150 metrov od brehu Balatonu. Ubytovanie Parti Sétány Vendégház sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém).

Luxury apartman

6

Luxury apartman

Ubytovanie (Apartmán) Luxury apartman. Luxury apartman is located in Balatonkenese and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 22 km from Tihany. Ubytovanie Luxury apartman sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém).

Vár-Lak Kenesén

Vár-Lak Kenesén

Ubytovanie (Vila) Vár-Lak Kenesén. Vár-Lak Kenesén is situated in Balatonkenese and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Vár-Lak Kenesén sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Csittényhegy Villa

Csittényhegy Villa

Ubytovanie (Vila) Csittényhegy Villa. Csittényhegy Villa is situated in Balatonkenese and offers a terrace. The accommodation features free WiFi. Ubytovanie Csittényhegy Villa sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém).

Holiday Home Violetta

Holiday Home Violetta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Violetta. Set in Balatonkenese, Holiday Home Violetta offers accommodation with a private pool and private parking. Ubytovanie Holiday Home Violetta sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém).

Kenese-Nyaralóház

Kenese-Nyaralóház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kenese-Nyaralóház. Boasting a garden, private pool and pool views, Kenese-Nyaralóház is set in Balatonkenese. Ubytovanie Kenese-Nyaralóház sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém).

Kamilla Villa

Kamilla Villa

Ubytovanie (Apartmán) Kamilla Villa. Located in Balatonkenese in the Veszprem region, Kamilla Villa has a balcony and lake views. Ubytovanie Kamilla Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Holiday Home Violetta 3

Holiday Home Violetta 3

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Violetta 3. Set in Balatonkenese in the Veszprem region, Holiday Home Violetta 3 has a garden. The air-conditioned accommodation is 22 km from Tihany. Ubytovanie Holiday Home Violetta 3 sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém).

Szeven Apartman Balatonkenese

Szeven Apartman Balatonkenese

Ubytovanie (Apartmán) Szeven Apartman Balatonkenese. Set in Balatonkenese in the Veszprem region, Szeven Apartman Balatonkenese has a patio and garden views. Ubytovanie Szeven Apartman Balatonkenese sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém).

Balatonkenesei Vendégház

Balatonkenesei Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Balatonkenesei Vendégház. Located in Balatonkenese in the Veszprem region, Balatonkenesei Vendégház has a terrace. The accommodation is 22 km from Tihany. Ubytovanie Balatonkenesei Vendégház sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém).

5 bedroom villa very close to Balaton

5 bedroom villa very close to Balaton

Ubytovanie (Vila) 5 bedroom villa very close to Balaton. Situated in Balatonkenese in the Veszprem region, Medencés ház a Balaton part közelében features accommodation with free private parking. Ubytovanie 5 bedroom villa very close to Balaton sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém).

The Blue Cottage Akarattya

The Blue Cottage Akarattya

Ubytovanie (Apartmán) The Blue Cottage Akarattya. The Blue Cottage Akarattya is situated in Balatonkenese and offers a garden and a terrace. Ubytovanie The Blue Cottage Akarattya sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém).

Bonsai Garden Balatonkenese

Bonsai Garden Balatonkenese

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Bonsai Garden Balatonkenese. Bonsai Garden Balatonkenese is set in Balatonkenese and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Bonsai Garden Balatonkenese sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém).

Sorompó Apartman

Sorompó Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Sorompó Apartman. Set in Balatonkenese, Sorompó Apartman offers accommodation with a terrace and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 28 km from Tihany. Ubytovanie Sorompó Apartman sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém).

Holiday Home Balaton 160

Holiday Home Balaton 160

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Balaton 160. Situated in Balatonkenese in the Veszprem region, Holiday Home Balaton 160 has a garden. Ubytovanie Holiday Home Balaton 160 sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém).

Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkenese

Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkenese

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkenese. Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkenese is set in Balatonkenese. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkenese sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Fekete Orchidea Apartman

Fekete Orchidea Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Fekete Orchidea Apartman. Located in Balatonkenese in the Veszprem region, Fekete Orchidea Apartman features a terrace. Ubytovanie Fekete Orchidea Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Ubytovanie v meste Balatonkenese

Mesto Balatonkenese sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 42 hotelov a ubytovanie v meste Balatonkenese.