Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Balatonkenese

V meste Balatonkenese (Maďarsko) máme celkom 42 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatonkenese

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatonkenese

Retrovilla

10

Retrovilla

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Retrovilla. Situated in Balatonkenese in the Veszprem region, Retrovilla features a garden. This holiday home offers a terrace. Ubytovanie Retrovilla sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zrínyi 15 Apartments

10

Zrínyi 15 Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Zrínyi 15 Apartments. Located in Balatonkenese, 37 km from Tihany, Zrínyi 15 Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Zrínyi 15 Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kenese Panoráma Apartman 2

9,8

Kenese Panoráma Apartman 2

Ubytovanie (Apartmán) Kenese Panoráma Apartman 2. Kenese Panoráma Apartman 2 is set in Balatonkenese and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Kenese Panoráma Apartman 2 sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ciprus Porta Apartmanok

9,8

Ciprus Porta Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Ciprus Porta Apartmanok. Situated in Balatonkenese, 36 km from Tihany, Ciprus Porta Apartmanok features a garden and free WiFi. Ubytovanie Ciprus Porta Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kenese Panoráma Apartman

9,6

Kenese Panoráma Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kenese Panoráma Apartman. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Kenese Panoráma Apartman is set in Balatonkenese. Ubytovanie Kenese Panoráma Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zrínyi 11 Apartments

9,5

Zrínyi 11 Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Zrínyi 11 Apartments. Located in Balatonkenese, 38 km from Tihany, Zrínyi 11 Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Zrínyi 11 Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ciprus Porta Kondor

9,4

Ciprus Porta Kondor

Ubytovanie (Apartmán) Ciprus Porta Kondor. Ciprus Porta Kondor is located in Balatonkenese and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Ciprus Porta Kondor sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kenese-völgye Villahotel

9,3

Kenese-völgye Villahotel

Ubytovanie (Vily) Kenese-völgye Villahotel. Villahotel Kenese-völgye sa nachádza v meste Balatonkenese a ponúka ubytovanie v jednotkách s kuchyňou a vírivkou. Ubytovanie Kenese-völgye Villahotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Dolce Vita

9,3

Hotel Dolce Vita

Ubytovanie (Hotel) Hotel Dolce Vita. Dolce Vita Panzió sa nachádza v mestečku Balatonkenese, 15 km od Siófoku. Ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Hotel Dolce Vita sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Orchidea Apartman

9,2

Orchidea Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Orchidea Apartman. Set in Balatonkenese, 38 km from Tihany, Orchidea Apartman offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Orchidea Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Part-Lak Faház

9,1

Part-Lak Faház

Ubytovanie (Apartmán) Part-Lak Faház. Part-Lak Faház is set in Balatonkenese and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Part-Lak Faház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 208 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balatonfői Yacht Club

9,1

Balatonfői Yacht Club

Ubytovanie (Hotel) Balatonfői Yacht Club. Offering a a private beach area and views of the Lake Balaton from each room, Balatonfői Yacht Club is located in Balatonkenese, 1 km from the train... Ubytovanie Balatonfői Yacht Club sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sorompó Vendégház

9,1

Sorompó Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Sorompó Vendégház. Penzión Sorompó Vendégház vám ponúka ubytovanie s terasou v mestečku Balatonkenese. Ubytovanie Sorompó Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vadkacsa Panzio

9

Vadkacsa Panzio

Ubytovanie (Bed and breakfast) Vadkacsa Panzio. Penzión Vadkacsa Panzio sa nachádza v meste Balatonkenese a ponúka súkromnú pláž a záhradu. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vadkacsa Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nefelejcs Vendégház

9

Nefelejcs Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Nefelejcs Vendégház. Located on the beachfront in Balatonkenese and featuring a garden, Nefelejcs Vendégház has free WiFi. Ubytovanie Nefelejcs Vendégház sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zöld Sziget Vendégház

9

Zöld Sziget Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zöld Sziget Vendégház. Set in Balatonkenese in the Veszprem region, Zöld Sziget Vendégház features a patio and garden views. Ubytovanie Zöld Sziget Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balatonkenesei Nádfedeles vendégház

9

Balatonkenesei Nádfedeles vendégház

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Balatonkenesei Nádfedeles vendégház. Offering garden views, Balatonkenesei Nádfedeles vendégház in Balatonkenese offers accommodation, free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Balatonkenesei Nádfedeles vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Telekom Hotel

8,7

Telekom Hotel

Ubytovanie (Hotel) Telekom Hotel. Telekom Hotel sa nachádza v meste Balatonkenese, ponúka vlastnú reštauráciu, fitnescentrum, bar i záhradu. Ubytovanie Telekom Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Marina Port

8,3

Hotel Marina Port

Ubytovanie (Hotel) Hotel Marina Port. Hotel Marina Port sa nachádza pri prístave v mestečku Balatonkenese a je vhodný najmä pre rodiny s deťmi. Ubytovanie Hotel Marina Port sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Retro nyaralóház

8,2

Retro nyaralóház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Retro nyaralóház. Set in Balatonkenese in the Veszprem region, Retro nyaralóház has a garden. The property is 39 km from Tihany, and complimentary private parking is... Ubytovanie Retro nyaralóház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kenese Gyöngye Apartmanház

8,1

Kenese Gyöngye Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Kenese Gyöngye Apartmanház. Located in a peaceful, residential area of Balatonkenese, a 10-minute walk from the beach and restaurants, Kenese Gyöngye Apartmanház has air-conditioned... Ubytovanie Kenese Gyöngye Apartmanház sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nóra Apartman

8

Nóra Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nóra Apartman. Nóra Apartman is located in Balatonkenese and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Nóra Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Balaton Lake Apartments

7,8

Balaton Lake Apartments

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balaton Lake Apartments. Apartmány Balaton Lake sa nachádzajú v meste Balatonkenese a majú súkromnú pláž. K dispozícii je bezplatné WiFi. Ubytovanie Balaton Lake Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napfény

7,3

Napfény

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Napfény. Napfény is located in Balatonkenese and offers a garden and a terrace. The property is 37 km from Tihany, and complimentary private parking is provided. Ubytovanie Napfény sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Parti Sétány Vendégház

6,4

Parti Sétány Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Parti Sétány Vendégház. Penzión Parti Sétány Vendégház sa nachádza v meste Balatonkenese, 150 metrov od brehu Balatonu. Ubytovanie Parti Sétány Vendégház sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vár-Lak Kenesén

Vár-Lak Kenesén

Ubytovanie (Vila) Vár-Lak Kenesén. Vár-Lak Kenesén is situated in Balatonkenese and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Vár-Lak Kenesén sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csittényhegy Villa

Csittényhegy Villa

Ubytovanie (Vila) Csittényhegy Villa. Csittényhegy Villa is situated in Balatonkenese and offers a terrace. The accommodation features free WiFi. Ubytovanie Csittényhegy Villa sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kenese-Nyaralóház

Kenese-Nyaralóház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kenese-Nyaralóház. Boasting a garden, private pool and pool views, Kenese-Nyaralóház is set in Balatonkenese. Ubytovanie Kenese-Nyaralóház sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kamilla Villa

Kamilla Villa

Ubytovanie (Apartmán) Kamilla Villa. Located in Balatonkenese in the Veszprem region, Kamilla Villa has a balcony and lake views. Ubytovanie Kamilla Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 195 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balatonkenesei Vendégház

Balatonkenesei Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Balatonkenesei Vendégház. Located in Balatonkenese in the Veszprem region, Balatonkenesei Vendégház has a terrace. The accommodation is 22 km from Tihany. Ubytovanie Balatonkenesei Vendégház sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sorompó Apartman

Sorompó Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Sorompó Apartman. Set in Balatonkenese, Sorompó Apartman offers accommodation with a terrace and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 28 km from Tihany. Ubytovanie Sorompó Apartman sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Balatonkenese/Balaton 18978

Apartment in Balatonkenese/Balaton 18978

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonkenese/Balaton 18978. Situated in Balatonkenese in the Veszprem region, Apartment in Balatonkenese/Balaton 18978 has a balcony. Ubytovanie Apartment in Balatonkenese/Balaton 18978 sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Holiday home Balatonkenese/Balaton 18975

Holiday home Balatonkenese/Balaton 18975

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonkenese/Balaton 18975. Holiday home Balatonkenese/Balaton 18975 is situated in Balatonkenese. The property is 37 km from Tihany and free private parking is offered. Ubytovanie Holiday home Balatonkenese/Balaton 18975 sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Fekete Orchidea Apartman

Fekete Orchidea Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Fekete Orchidea Apartman. Located in Balatonkenese in the Veszprem region, Fekete Orchidea Apartman features a terrace. Ubytovanie Fekete Orchidea Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkenese

Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkenese

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkenese. Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkenese is set in Balatonkenese. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkenese sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Balaton 160

Holiday Home Balaton 160

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Balaton 160. Situated in Balatonkenese in the Veszprem region, Holiday Home Balaton 160 has a garden. Ubytovanie Holiday Home Balaton 160 sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Piroska nyaraló

Piroska nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Piroska nyaraló. Piroska nyaraló is situated in Balatonkenese and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Piroska nyaraló sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém).

Holiday home in Balatonkenese 36363

Holiday home in Balatonkenese 36363

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonkenese 36363. Holiday home in Balatonkenese 36363 is situated in Balatonkenese. Ubytovanie Holiday home in Balatonkenese 36363 sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cottage at the beach plus Swimming pool in Balatonkenese

Cottage at the beach plus Swimming pool in Balatonkenese

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cottage at the beach plus Swimming pool in Balatonkenese. Ubytovacie zariadenie Cottage at the beach plus swimming pool in Balatonkenese sa nachádza v meste Balatonkenese. Tento dovolenkový dom má záhradu. Ubytovanie Cottage at the beach plus Swimming pool in Balatonkenese sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 315 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Balatonkenese

Mesto Balatonkenese sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 42 hotelov a ubytovanie v meste Balatonkenese.