Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Csopak

V meste Csopak (Maďarsko) máme celkom 67 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Csopak

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Csopak

Balaton Exclusive Apartman

10

Balaton Exclusive Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Balaton Exclusive Apartman. Situated in Csopak, 2.1 km from Truncated Tower, Balaton Exclusive Apartman features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Balaton Exclusive Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pitypang Vendégház

9,9

Pitypang Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Pitypang Vendégház. Set in Csopak, 800 metres from Truncated Tower, Pitypang Vendégház offers accommodation with a garden and free private parking. Ubytovanie Pitypang Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Perla Balaton

9,8

Perla Balaton

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Perla Balaton. Dovolenkový dom Perla Balaton sa nachádza v obci Csopak a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a gril, bezplatné Wi-Fi a výhľad na bazén. Ubytovanie Perla Balaton sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 229 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

#HelloCsopak

9,8

#HelloCsopak

Ubytovanie (Apartmán) #HelloCsopak. Boasting a terrace, #HelloCsopak offers accommodation in Csopak with free WiFi and garden views. Situated 1. Ubytovanie #HelloCsopak sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fehér szeder

9,8

Fehér szeder

Ubytovanie (Penzión) Fehér szeder. Set 500 metres from Truncated Tower, Fehér szeder in Csopak features barbecue facilities. All rooms boast a flat-screen smart TV. Ubytovanie Fehér szeder sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Relax Garden House

9,8

Relax Garden House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Relax Garden House. Relax Garden House is set in Csopak 600 metres from the beach. Ubytovanie Relax Garden House sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sétány Apartman

9,7

Sétány Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Sétány Apartman. Apartmán Sétány sa nachádza v meste Csopak, iba 30 metrov od verejnej pláže pri jazere Balaton. Ubytovanie Sétány Apartman sa nachádza v meste Csopak (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

3 Tiszafa.

9,7

3 Tiszafa.

Ubytovanie (Apartmán) 3 Tiszafa.. Boasting garden views, 3 Tiszafa. Features accommodation with a restaurant, a garden and a terrace, around 2 km from Truncated Tower. Ubytovanie 3 Tiszafa. sa nachádza v meste Csopak (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csopak-Lak

9,7

Csopak-Lak

Ubytovanie (Apartmán) Csopak-Lak. Situated in Csopak, within 2 km of Truncated Tower, Csopak-Lak offers accommodation with air conditioning. Ubytovanie Csopak-Lak sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Levendula Nyaraló

9,6

Levendula Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Levendula Nyaraló. Located in Csopak, within 1.9 km of Truncated Tower, Levendula Nyaraló offers accommodation with air conditioning. Ubytovanie Levendula Nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balatoni Élmény - csopaki apartmanlakások 20 méterre a Balatontól

9,6

Balatoni Élmény - csopaki apartmanlakások 20 méterre a Balatontól

Ubytovanie (Apartmán) Balatoni Élmény - csopaki apartmanlakások 20 méterre a Balatontól. Ubytovacie zariadenie Balatoni Élmény - csopaki apartmanlakások 20 méterre a Balatontól sa nachádza v obci Csopak a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na... Ubytovanie Balatoni Élmény - csopaki apartmanlakások 20 méterre a Balatontól sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balatoni Élmény2 - csopaki apartmanlakások, 20 méterre a Balatontól.

9,5

Balatoni Élmény2 - csopaki apartmanlakások, 20 méterre a Balatontól.

Ubytovanie (Apartmán) Balatoni Élmény2 - csopaki apartmanlakások, 20 méterre a Balatontól.. Situated in Csopak, just 1.4 km from Truncated Tower, Balatoni Élmény2 - csopaki apartmanlakások, 20 méterre a Balatontól. Ubytovanie Balatoni Élmény2 - csopaki apartmanlakások, 20 méterre a Balatontól. sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mint Otthon Vendégház

9,4

Mint Otthon Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Mint Otthon Vendégház. Mint Otthon Vendégház has garden views, free WiFi and free private parking, set in Csopak, 1.3 km from Truncated Tower. Ubytovanie Mint Otthon Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Manor House Inn Csopak

9,3

Manor House Inn Csopak

Ubytovanie (Bed and breakfast) Manor House Inn Csopak. Ubytovacie zariadenie Manor House Inn Csopak sa nachádza v meste Csopak, v blízkosti zachovanej kostolnej veže. Ubytovanie Manor House Inn Csopak sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Kristina

9,3

Haus Kristina

Ubytovanie (Penzión) Haus Kristina. Haus Kristina is located in Csopak, 2,400 metres away from the beach of Lake Balaton, offering a garden, en-suite rooms with satellite TV, and free WiFi... Ubytovanie Haus Kristina sa nachádza v meste Csopak (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Julianna Vendégház

9,3

Julianna Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Julianna Vendégház. Boasting lake views, Julianna Vendégház offers accommodation with a garden and a patio, around 1.3 km from Truncated Tower. Ubytovanie Julianna Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

RIZA Apartman

9,3

RIZA Apartman

Ubytovanie (Apartmánový hotel) RIZA Apartman. Situated 2.7 km from Truncated Tower, RIZA Apartman offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and air-conditioned accommodation with a patio... Ubytovanie RIZA Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Berta Apartman Csopak

9,3

Berta Apartman Csopak

Ubytovanie (Apartmán) Berta Apartman Csopak. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Berta Apartman Csopak features accommodation in Csopak with free WiFi and garden... Ubytovanie Berta Apartman Csopak sa nachádza v meste Csopak (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Relax Apartman

9,3

Relax Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Relax Apartman. Relax Apartman is situated in Csopak, 1 km from Truncated Tower, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie Relax Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Orchidea Apartman

9,2

Orchidea Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Orchidea Apartman. Set in Csopak, less than 1 km from Truncated Tower, Orchidea Apartman offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Orchidea Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csopakliget Apartman

9,2

Csopakliget Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Csopakliget Apartman. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Csopakliget Apartman provides accommodation in Csopak with free WiFi and garden... Ubytovanie Csopakliget Apartman sa nachádza v meste Csopak (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bianca Sport utca 5-7

9,1

Apartment Bianca Sport utca 5-7

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bianca Sport utca 5-7. Set in Csopak, 1.9 km from Truncated Tower, Apartment Bianca Sport utca 5-7 offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment Bianca Sport utca 5-7 sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Öregház 1839

9,1

Öregház 1839

Ubytovanie (Penzión) Öregház 1839. Ubytovacie zariadenie Öregház 1839 s možnosťou ubytovania s domácimi miláčikmi sa nachádza v obci Csopak, 100 metrov od veže. Ubytovanie Öregház 1839 sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panorama Apartmanház

9

Panorama Apartmanház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Panorama Apartmanház. Boasting a terrace, Panorama Apartmanház features accommodation in Csopak with free WiFi and lake views. Ubytovanie Panorama Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartmant

8,9

Studio Apartmant

Ubytovanie (Apartmány) Studio Apartmant. Located 1.3 km from Truncated Tower, Studio Apartmant offers accommodation in Csopak. Guests benefit from balcony. Lake is 550 metres away. Ubytovanie Studio Apartmant sa nachádza v meste Csopak (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anita Apartman

8,9

Anita Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Anita Apartman. Tento klimatizovaný apartmán s balkónom a výhľadom na hory sa nachádza v meste Csopak a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Anita Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eszter Apartman

8,9

Eszter Apartman

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Eszter Apartman. Located in Csopak, Eszter Apartman provides accommodation within 1.9 km of Truncated Tower. Ubytovanie Eszter Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Agas Vendeghaz

8,7

Agas Vendeghaz

Ubytovanie (Penzión) Agas Vendeghaz. Dovolenkový dom Ágas Vendégház sa nachádza v pokojnom prostredí pri železničnej a autobusovej stanici Csopak a 5 minút chôdze od brehov jazera Balaton. Ubytovanie Agas Vendeghaz sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schmidt Apartman

8,6

Schmidt Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Schmidt Apartman. Set in Csopak, within 1.9 km of Truncated Tower, Schmidt Apartman offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie Schmidt Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Tiszafa Apartman

8,2

Tiszafa Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Tiszafa Apartman. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Tiszafa Apartman is set in Csopak. Located 1. Ubytovanie Tiszafa Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Comfort

8,1

Hotel Comfort

Ubytovanie (Hotel) Hotel Comfort. Hotel Comfort sa nachádza v obci Csopak, iba pár krokov od jazera Balaton. Ubytovanie Hotel Comfort sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Hotel Holiday Csopak

6,9

Hotel Holiday Csopak

Ubytovanie (Hotel) Hotel Holiday Csopak. Hotel Csopak Holiday sa nachádza v obci Csopak, 200 metrov od jazera Balaton a najbližšej pláže. Ubytovanie Hotel Holiday Csopak sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Three-Bedroom Apartment in Csopak

Three-Bedroom Apartment in Csopak

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Csopak. Three-Bedroom Apartment in Csopak is set in Csopak. The air-conditioned accommodation is 400 metres from Truncated Tower, and guests benefit from private... Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Csopak sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Schmidt Apartman 2.

Schmidt Apartman 2.

Ubytovanie (Apartmán) Schmidt Apartman 2.. Boasting garden views, Schmidt Apartman 2. Features accommodation with a patio and a kettle, around 1.9 km from Truncated Tower. Ubytovanie Schmidt Apartman 2. sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guido apartman

Guido apartman

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Guido apartman. Featuring garden views and a garden, Guido apartman features accommodation ideally situated in Csopak, within a short distance of Truncated Tower. Ubytovanie Guido apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Prémium Residence Apartmanok

Prémium Residence Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Prémium Residence Apartmanok. Situated in Csopak in the Veszprem region, Prémium Residence Apartmanok has a garden. Providing free WiFi, the property also has a terrace. Ubytovanie Prémium Residence Apartmanok sa nachádza v meste Csopak (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rosos Apartman

Rosos Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Rosos Apartman. Situated in Csopak, 2.8 km from Balatonfured Kisfaludy and less than 1 km from Truncated Tower, Rosos Apartman features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Rosos Apartman sa nachádza v meste Csopak (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szikora Apartman, Csopak

Szikora Apartman, Csopak

Ubytovanie (Apartmán) Szikora Apartman, Csopak. Apartmán Szikora, Csopak sa nachádza v meste Csopak, v blízkosti Skrátenej veže. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Súčasťou apartmánu je 1 kúpeľňa. Ubytovanie Szikora Apartman, Csopak sa nachádza v meste Csopak (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Csopak *XCVIII *

Apartment Csopak *XCVIII *

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Csopak *XCVIII *. Apartment Csopak *XCVIII * is situated in Csopak. It is located 2.3 km from Truncated Tower and provides free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Csopak *XCVIII * sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Gesztenye Apartman

Gesztenye Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Gesztenye Apartman. Set in Csopak, 2.9 km from Balatonfured Kisfaludy and 1. Ubytovanie Gesztenye Apartman sa nachádza v meste Csopak (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szikla szállás

Szikla szállás

Ubytovanie (Apartmán) Szikla szállás. Situated 2.8 km from Balatonfured Kisfaludy and 1.9 km from Truncated Tower, Szikla szállás features accommodation set in Csopak. Ubytovanie Szikla szállás sa nachádza v meste Csopak (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mandula Family Home Csopak

Mandula Family Home Csopak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mandula Family Home Csopak. Ubytovacie zariadenie Mandula Family Home Csopak sa nachádza v meste Csopak, 1,3 km od zoškrtenej veže. Ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Mandula Family Home Csopak sa nachádza v meste Csopak (Maďarsko - Vesprém).

Holiday home in Csopak/Balaton 18315

Holiday home in Csopak/Balaton 18315

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Csopak/Balaton 18315. Offering free WiFi and free private parking, Holiday home in Csopak/Balaton 18315 is set in Csopak, within just 1.7 km of Truncated Tower. Ubytovanie Holiday home in Csopak/Balaton 18315 sa nachádza v meste Csopak (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nyírfa Vendégház

Nyírfa Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Nyírfa Vendégház. Set in Csopak, within less than 1 km of Truncated Tower, Nyírfa Vendégház offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie Nyírfa Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 221 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Balaton A619

Apartment Balaton A619

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balaton A619. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Balaton A619 is located in Bodonkút. Ubytovanie Apartment Balaton A619 sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Apartment in Csopak/Balaton 18320

Apartment in Csopak/Balaton 18320

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Csopak/Balaton 18320. Apartment in Csopak/Balaton 18320 is set in Csopak. Offering free private parking, the apartment is 2.3 km from Truncated Tower. Ubytovanie Apartment in Csopak/Balaton 18320 sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csob-Banó apartman

Csob-Banó apartman

Ubytovanie (Apartmán) Csob-Banó apartman. Set in Csopak, just 2.9 km from Balatonfured Kisfaludy, Csob-Banó apartman offers beachfront accommodation with a restaurant, a garden, a terrace and free... Ubytovanie Csob-Banó apartman sa nachádza v meste Csopak (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nagyi nyaralója

Nagyi nyaralója

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nagyi nyaralója. Located in Csopak in the Veszprem region, Nagyi nyaralója has a garden. Free WiFi is available in the holiday home, situated 1.6 km from Truncated Tower. Ubytovanie Nagyi nyaralója sa nachádza v meste Csopak (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mandulavirág

Mandulavirág

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mandulavirág. Boasting free bikes, a shared lounge, and a garden, Mandulavirág features accommodation in Csopak with free WiFi and garden views. Ubytovanie Mandulavirág sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Ti-ni apartman

Ti-ni apartman

Ubytovanie (Apartmány) Ti-ni apartman. Situated in Csopak, 1.8 km from Truncated Tower, Ti-ni apartman features accommodation with free WiFi, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Ti-ni apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Aart Apartman

Aart Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Aart Apartman. Boasting lake views, Aart Apartman features accommodation with a garden and a terrace, around 2.6 km from Truncated Tower. Ubytovanie Aart Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Csopak

Mesto Csopak sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 67 hotelov a ubytovanie v meste Csopak.