Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Balatonfüred

V meste Balatonfüred (Maďarsko) máme celkom 320 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatonfüred

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatonfüred

Strand Apartman

10

Strand Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Strand Apartman. Featuring a balcony with garden views, a garden and a terrace, Strand Apartman can be found in Balatonfüred, close to Round Temple and 2. Ubytovanie Strand Apartman sa nachádza v meste Balatonfüred (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balatonfüred Apartment

10

Balatonfüred Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Balatonfüred Apartment. Featuring lake views, Balatonfüred Apartment provides accommodation with a garden and a balcony, around 2 km from Round Temple. Ubytovanie Balatonfüred Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Viktória

10

Villa Viktória

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Viktória. Located in Balatonfüred, Villa Viktória provides lake views and free WiFi, less than 1 km from Balatonfured Kisfaludy and 2.7 km from Annagora Aquapark. Ubytovanie Villa Viktória sa nachádza v meste Balatonfüred (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balaton View Residence

9,9

Balaton View Residence

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balaton View Residence. Dovolenkový dom Balaton View Residence sa nachádza v meste Balatonfüred, len 3,6 km od aquaparku Annagora. Ubytovanie Balaton View Residence sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Füred Luxury Nyaralóház

9,9

Füred Luxury Nyaralóház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Füred Luxury Nyaralóház. Situated in Balatonfüred, within 700 metres of Annagora Aquapark and 1. Ubytovanie Füred Luxury Nyaralóház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Babér Holiday Home

9,9

Babér Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Babér Holiday Home. Dovolenkový dom Babér so záhradou a terasou sa nachádza v meste Balatonfüred, len 1,2 km od Okrúhleho kostola. Ubytovanie Babér Holiday Home sa nachádza v meste Balatonfüred (Maďarsko - Vesprém).

villa vita

9,9

villa vita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) villa vita. Featuring lake views, villa vita offers accommodation with a terrace and a kettle, around 3.2 km from Round Temple. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie villa vita sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alba Villa 2

9,9

Alba Villa 2

Ubytovanie (Apartmán) Alba Villa 2. Situated in Balatonfüred, less than 1 km from Balatonfured Kisfaludy and 2. Ubytovanie Alba Villa 2 sa nachádza v meste Balatonfüred (Maďarsko - Vesprém).

Lakeview Apartments Balatonfüred

9,8

Lakeview Apartments Balatonfüred

Ubytovanie (Apartmány) Lakeview Apartments Balatonfüred. Apartmány Lakeview Balatonfüred sa nachádzajú v meste Balatonfüred. Ponúkajú ubytovanie s terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Lakeview Apartments Balatonfüred sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lakeside Family Apartman

9,8

Lakeside Family Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lakeside Family Apartman. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Lakeside Family Apartman is set in Balatonfüred. This beachfront property offers access to a... Ubytovanie Lakeside Family Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 224 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma vendégház

9,8

Panoráma vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Panoráma vendégház. Boasting lake views, Panoráma vendégház features accommodation with a patio and a kettle, around 3.1 km from Round Temple. Ubytovanie Panoráma vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aranycsillag Green Apartman

9,8

Aranycsillag Green Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Aranycsillag Green Apartman. Ubytovacie zariadenie Aranycsillag Green Apartman sa nachádza v letovisku Balatonfüred, 1,7 km od aquaparku Annagora a 400 metrov od kruhového chrámu. Ubytovanie Aranycsillag Green Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AnitApartman

9,8

AnitApartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) AnitApartman. Located in Balatonfüred, 2.6 km from Annagora Aquapark and 1. Ubytovanie AnitApartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Apartman Sofia

9,7

Apartman Sofia

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Sofia. Boasting garden views, Apartman Sofia offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a garden and barbecue facilities, around 1. Ubytovanie Apartman Sofia sa nachádza v meste Balatonfüred (Maďarsko - Vesprém).

Millennium Suite

9,7

Millennium Suite

Ubytovanie (Apartmán) Millennium Suite. Offering free WiFi and lake views, Millennium Suite provides accommodation located in Balatonfüred, just 200 metres from Round Temple. Situated 2. Ubytovanie Millennium Suite sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sirokkó Apartman

9,7

Sirokkó Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Sirokkó Apartman. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Sirokkó Apartman offers accommodation in Balatonfüred with free WiFi and garden views. Ubytovanie Sirokkó Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boglárka Apartmanház

9,7

Boglárka Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Boglárka Apartmanház. Ubytovacie zariadenie Boglárka Apartmanház ponúka ubytovanie v meste Balatonfüred. Aquapark Annagora je od ubytovacieho zariadenia vzdialený 2,3 km. Ubytovanie Boglárka Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Kisfaludy Nyaraló

9,7

Kisfaludy Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kisfaludy Nyaraló. Kisfaludy Nyaraló je ubytovacie zariadenie pri pláži v meste Balatonfüred. Nachádza sa 4,2 km od aquaparku Annagora a 3 km od Okrúhleho chrámu. Ubytovanie Kisfaludy Nyaraló sa nachádza v meste Balatonfüred (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Füred Prime Apartments

9,7

Füred Prime Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Füred Prime Apartments. Apartmány Füred Prime ponúkajú dobre vybavené ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v meste Balatonfüred, 1,1 km od aquaparku Annagora. Ubytovanie Füred Prime Apartments sa nachádza v meste Balatonfüred (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Botond haz

9,7

Botond haz

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Botond haz. Set just 3.4 km from Annagora Aquapark, Botond haz offers accommodation in Balatonfüred with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytovanie Botond haz sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 206 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lakefive Apartments Balatonfüred

9,7

Lakefive Apartments Balatonfüred

Ubytovanie (Apartmány) Lakefive Apartments Balatonfüred. Ubytovanie Lakefive Apartments Balatonfüred sa nachádza v meste Balatonfüred, necelý 1 km od aquaparku Annagora a 2 km od Okrúhleho chrámu. Ubytovanie Lakefive Apartments Balatonfüred sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anna Villa Füred Butik Rooms

9,7

Anna Villa Füred Butik Rooms

Ubytovanie (Hotel) Anna Villa Füred Butik Rooms. Set in Balatonfüred, 2.8 km from Annagora Aquapark, Anna Villa Füred Butik Rooms offers accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden... Ubytovanie Anna Villa Füred Butik Rooms sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tini Apartman

9,7

Tini Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Tini Apartman. Tini Apartman, a property with a terrace, is situated in Balatonfüred, 2.5 km from Round Temple. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Tini Apartman sa nachádza v meste Balatonfüred (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma Penthouse

9,7

Panoráma Penthouse

Ubytovanie (Penzión) Panoráma Penthouse. Located in Balatonfüred, within 300 metres of Annagora Aquapark and 1. Ubytovanie Panoráma Penthouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 182 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma Apartman

9,6

Panoráma Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Panoráma Apartman. Apartmány Panoráma sa nachádzajú 600 metrov od centra mesta Balatonfüreda a ponúkajú vonkajší bazén, záhradu s grilom a slnečnú terasu. Ubytovanie Panoráma Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BeHouse@Lake

9,6

BeHouse@Lake

Ubytovanie (Apartmán) BeHouse@Lake. Ubytovanie BeHouse@Lake s výhľadom do záhrady sa nachádza len pár minút chôdze od pláže Kisfaludy a 2,9 km od aquparku Annagora. Ubytovanie BeHouse@Lake sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bella Apartman

9,6

Bella Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Bella Apartman. Located in the centre of Balatonfüred, within a 15-minute walk from Lake Balaton, Bella Apartman offers self-catered accommodation with air conditioning, a... Ubytovanie Bella Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

LUX Apartman

9,6

LUX Apartman

Ubytovanie (Apartmány) LUX Apartman. Apartmán Lux sa nachádza v meste Balatonfüred, 650 metrov od najbližšej pláže jazera Balaton, 600 metrov od okrúhleho kostola a 2 km od aquaparku Annagora. Ubytovanie LUX Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Horváth Ház

9,6

Horváth Ház

Ubytovanie (Apartmán) Horváth Ház. Set in Balatonfüred, within 200 metres of Round Temple, Horváth Ház offers accommodation with air conditioning. Located 2. Ubytovanie Horváth Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Virágos Vendégház Balatonfüred

9,6

Virágos Vendégház Balatonfüred

Ubytovanie (Apartmány) Virágos Vendégház Balatonfüred. Situated in Balatonfüred, 2.5 km from Annagora Aquapark and 1. Ubytovanie Virágos Vendégház Balatonfüred sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Furedi virag villa

9,6

Furedi virag villa

Ubytovanie (Apartmány) Furedi virag villa. Ubytovacie zariadenie Furedi virag villa sa nachádza 1,3 km od tematického lunaparku Annagora Aquapark v meste Balatonfüred a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Furedi virag villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Villanna

9,6

Apartment Villanna

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Villanna. Apartmán Villanna ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a priestorom na posedenie v meste Balatonfüred. Ubytovanie Apartment Villanna sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vörösmál Vendégház

9,6

Vörösmál Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Vörösmál Vendégház. Penzión Vörösmál Vendégház sa nachádza v meste Balatonfüred, 5 km od jazera Balaton. Ubytovanie Vörösmál Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pe-Ki Lux Apartman

9,6

Pe-Ki Lux Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Pe-Ki Lux Apartman. Boasting mountain views, Pe-Ki Lux Apartman is situated in Balatonfüred, 2.3 km from Round Temple. Ubytovanie Pe-Ki Lux Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Perfekt Apartman

9,5

Perfekt Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Perfekt Apartman. Situated in Balatonfüred, 700 metres from Annagora Aquapark and 2. Ubytovanie Perfekt Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Zsófia

9,5

Villa Zsófia

Ubytovanie (Apartmány) Villa Zsófia. Vila Zsófia sa nachádza v meste Balatonfüred vo Vesprémskej župe, 2,7 km od aquaparku Annagora. Ubytovanie Villa Zsófia sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gold House Pension

9,5

Gold House Pension

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gold House Pension. Toto pôvabné ubytovacie zariadenie predstavuje vďaka kombinácii komfortu, svetlých priestorov a atmosféry pohostinnosti ideálnu základňu pre Vašu... Ubytovanie Gold House Pension sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Albízia Apartments

9,5

Albízia Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Albízia Apartments. Apartmány Albízia sa nachádzajú v meste Balatonfüred a ponúkajú klimatizované ubytovanie s bezplatným WiFi a grilom, ktorý môžete využívať. Ubytovanie Albízia Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Berkenye Vendégház

9,5

Berkenye Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Berkenye Vendégház. Ubytovacie zariadenie Berkenye Vendégház sa nachádza v meste Balatonfüred 300 metrov od miestneho prístavu na brehu jazera Balaton. Ubytovanie Berkenye Vendégház sa nachádza v meste Balatonfüred (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Red Rose Apartman

9,5

Red Rose Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Red Rose Apartman. Boasting pool views, Red Rose Apartman offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.2 km from Balatonfured Kisfaludy. Ubytovanie Red Rose Apartman sa nachádza v meste Balatonfüred (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tündérlak Vendégház

9,5

Tündérlak Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Tündérlak Vendégház. Ubytovanie Tündérlak Vendégház sa nachádza v meste Balatonfüred, 3 minúty jazdy autom od brehu jazera Balaton. Ubytovanie Tündérlak Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Park Apartman

9,5

Villa Park Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Villa Park Apartman. Featuring garden views, Villa Park Apartman provides accommodation with a terrace and a kettle, around 600 metres from Round Temple. Ubytovanie Villa Park Apartman sa nachádza v meste Balatonfüred (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balaton Apartman Füred

9,5

Balaton Apartman Füred

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Balaton Apartman Füred. Balaton Apartman Füred has garden views, free WiFi and free private parking, set in Balatonfüred, 3.2 km from Annagora Aquapark. Ubytovanie Balaton Apartman Füred sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borostyán Panzió Balatonfüred

9,5

Borostyán Panzió Balatonfüred

Ubytovanie (Bed and breakfast) Borostyán Panzió Balatonfüred. Ubytovacie zariadenie Borostyán Panzió Balatonfüred sa nachádza v letovisku Balatonfüred, 1,6 km od aquaparku Annagora. Ubytovanie Borostyán Panzió Balatonfüred sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Horvath Villa Apartman

9,5

Horvath Villa Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Horvath Villa Apartman. Zariadenie Horvath Villa Apartman sídli v budove z roku 1798 a nachádza sa v historickom centre mesta Balatonfüred. Ubytovanie Horvath Villa Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lóczy Apartman

9,5

Lóczy Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lóczy Apartman. Situated in Balatonfüred, 2 km from Balatonfured Kisfaludy and 3.5 km from Annagora Aquapark, Lóczy Apartman offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Lóczy Apartman sa nachádza v meste Balatonfüred (Maďarsko - Vesprém).

Silver DeLux Apartman

9,5

Silver DeLux Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Silver DeLux Apartman. Apartmán Silver DeLux sa nachádza v meste Balatonfüred, na brehu jazera Balaton. Ubytovanie Silver DeLux Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Arácsi Kisház

9,5

Arácsi Kisház

Ubytovanie (Apartmán) Arácsi Kisház. Arácsi Kisház is set in Balatonfüred, 2.7 km from Round Temple, in an area where hiking can be enjoyed. Situated 3. Ubytovanie Arácsi Kisház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szende Apartman

9,5

Szende Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Szende Apartman. Apartmán Szende sa nachádza v meste Balatonfüred, 1,2 km od aquaparku Annagora a Okrúhleho kostola. Ponúka záhradu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Szende Apartman sa nachádza v meste Balatonfüred (Maďarsko - Vesprém).

Pillangó Ház

9,5

Pillangó Ház

Ubytovanie (Privát) Pillangó Ház. Ubytovacie zariadenie Pillangó Ház sa nachádza v meste Balatonfüred, v blízkosti aquaparku Annagora a Okrúhleho kostola. Ponúka bezplatné Wi-Fi a záhradu. Ubytovanie Pillangó Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Bruckner Villa Apartman

9,5

Bruckner Villa Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Bruckner Villa Apartman. Ubytovacie zariadenie Bruckner Villa Apartman ponúka ubytovanie so záhradou v meste Balatonfüred. Mesto Siófok sa nachádza 14 km od ubytovacieho... Ubytovanie Bruckner Villa Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Balatonfüred

Mesto Balatonfüred sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 320 hotelov a ubytovanie v meste Balatonfüred.