Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Balatonfüred

V meste Balatonfüred (Maďarsko) máme celkom 320 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatonfüred

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatonfüred

Balatonfüred Apartment

10

Balatonfüred Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Balatonfüred Apartment. Featuring lake views, Balatonfüred Apartment provides accommodation with a garden and a balcony, around 2 km from Round Temple. Ubytovanie Balatonfüred Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balaton View Residence

9,9

Balaton View Residence

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balaton View Residence. Dovolenkový dom Balaton View Residence sa nachádza v meste Balatonfüred, len 3,6 km od aquaparku Annagora. Ubytovanie Balaton View Residence sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Füred Luxury Nyaralóház

9,9

Füred Luxury Nyaralóház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Füred Luxury Nyaralóház. Situated in Balatonfüred, within 700 metres of Annagora Aquapark and 1. Ubytovanie Füred Luxury Nyaralóház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

villa vita

9,9

villa vita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) villa vita. Featuring lake views, villa vita offers accommodation with a terrace and a kettle, around 3.2 km from Round Temple. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie villa vita sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lakeview Apartments Balatonfüred

9,8

Lakeview Apartments Balatonfüred

Ubytovanie (Apartmány) Lakeview Apartments Balatonfüred. Apartmány Lakeview Balatonfüred sa nachádzajú v meste Balatonfüred. Ponúkajú ubytovanie s terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Lakeview Apartments Balatonfüred sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lakeside Family Apartman

9,8

Lakeside Family Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lakeside Family Apartman. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Lakeside Family Apartman is set in Balatonfüred. This beachfront property offers access to a... Ubytovanie Lakeside Family Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 224 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma vendégház

9,8

Panoráma vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Panoráma vendégház. Boasting lake views, Panoráma vendégház features accommodation with a patio and a kettle, around 3.1 km from Round Temple. Ubytovanie Panoráma vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aranycsillag Green Apartman

9,8

Aranycsillag Green Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Aranycsillag Green Apartman. Ubytovacie zariadenie Aranycsillag Green Apartman sa nachádza v letovisku Balatonfüred, 1,7 km od aquaparku Annagora a 400 metrov od kruhového chrámu. Ubytovanie Aranycsillag Green Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AnitApartman

9,8

AnitApartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) AnitApartman. Located in Balatonfüred, 2.6 km from Annagora Aquapark and 1. Ubytovanie AnitApartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Millennium Suite

9,7

Millennium Suite

Ubytovanie (Apartmán) Millennium Suite. Offering free WiFi and lake views, Millennium Suite provides accommodation located in Balatonfüred, just 200 metres from Round Temple. Situated 2. Ubytovanie Millennium Suite sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sirokkó Apartman

9,7

Sirokkó Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Sirokkó Apartman. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Sirokkó Apartman offers accommodation in Balatonfüred with free WiFi and garden views. Ubytovanie Sirokkó Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boglárka Apartmanház

9,7

Boglárka Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Boglárka Apartmanház. Ubytovacie zariadenie Boglárka Apartmanház ponúka ubytovanie v meste Balatonfüred. Aquapark Annagora je od ubytovacieho zariadenia vzdialený 2,3 km. Ubytovanie Boglárka Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Botond haz

9,7

Botond haz

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Botond haz. Set just 3.4 km from Annagora Aquapark, Botond haz offers accommodation in Balatonfüred with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytovanie Botond haz sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 206 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lakefive Apartments Balatonfüred

9,7

Lakefive Apartments Balatonfüred

Ubytovanie (Apartmány) Lakefive Apartments Balatonfüred. Ubytovanie Lakefive Apartments Balatonfüred sa nachádza v meste Balatonfüred, necelý 1 km od aquaparku Annagora a 2 km od Okrúhleho chrámu. Ubytovanie Lakefive Apartments Balatonfüred sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anna Villa Füred Butik Rooms

9,7

Anna Villa Füred Butik Rooms

Ubytovanie (Hotel) Anna Villa Füred Butik Rooms. Set in Balatonfüred, 2.8 km from Annagora Aquapark, Anna Villa Füred Butik Rooms offers accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden... Ubytovanie Anna Villa Füred Butik Rooms sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma Penthouse

9,7

Panoráma Penthouse

Ubytovanie (Penzión) Panoráma Penthouse. Located in Balatonfüred, within 300 metres of Annagora Aquapark and 1. Ubytovanie Panoráma Penthouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 182 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma Apartman

9,6

Panoráma Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Panoráma Apartman. Apartmány Panoráma sa nachádzajú 600 metrov od centra mesta Balatonfüreda a ponúkajú vonkajší bazén, záhradu s grilom a slnečnú terasu. Ubytovanie Panoráma Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BeHouse@Lake

9,6

BeHouse@Lake

Ubytovanie (Apartmán) BeHouse@Lake. Ubytovanie BeHouse@Lake s výhľadom do záhrady sa nachádza len pár minút chôdze od pláže Kisfaludy a 2,9 km od aquparku Annagora. Ubytovanie BeHouse@Lake sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bella Apartman

9,6

Bella Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Bella Apartman. Located in the centre of Balatonfüred, within a 15-minute walk from Lake Balaton, Bella Apartman offers self-catered accommodation with air conditioning, a... Ubytovanie Bella Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Horváth Ház

9,6

Horváth Ház

Ubytovanie (Apartmán) Horváth Ház. Set in Balatonfüred, within 200 metres of Round Temple, Horváth Ház offers accommodation with air conditioning. Located 2. Ubytovanie Horváth Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Virágos Vendégház Balatonfüred

9,6

Virágos Vendégház Balatonfüred

Ubytovanie (Apartmány) Virágos Vendégház Balatonfüred. Situated in Balatonfüred, 2.5 km from Annagora Aquapark and 1. Ubytovanie Virágos Vendégház Balatonfüred sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Furedi virag villa

9,6

Furedi virag villa

Ubytovanie (Apartmány) Furedi virag villa. Ubytovacie zariadenie Furedi virag villa sa nachádza 1,3 km od tematického lunaparku Annagora Aquapark v meste Balatonfüred a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Furedi virag villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

LUX Apartman

9,6

LUX Apartman

Ubytovanie (Apartmány) LUX Apartman. Apartmán Lux sa nachádza v meste Balatonfüred, 650 metrov od najbližšej pláže jazera Balaton, 600 metrov od okrúhleho kostola a 2 km od aquaparku Annagora. Ubytovanie LUX Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Villanna

9,6

Apartment Villanna

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Villanna. Apartmán Villanna ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a priestorom na posedenie v meste Balatonfüred. Ubytovanie Apartment Villanna sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vörösmál Vendégház

9,6

Vörösmál Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Vörösmál Vendégház. Penzión Vörösmál Vendégház sa nachádza v meste Balatonfüred, 5 km od jazera Balaton. Ubytovanie Vörösmál Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pe-Ki Lux Apartman

9,6

Pe-Ki Lux Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Pe-Ki Lux Apartman. Boasting mountain views, Pe-Ki Lux Apartman is situated in Balatonfüred, 2.3 km from Round Temple. Ubytovanie Pe-Ki Lux Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Perfekt Apartman

9,5

Perfekt Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Perfekt Apartman. Situated in Balatonfüred, 700 metres from Annagora Aquapark and 2. Ubytovanie Perfekt Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Zsófia

9,5

Villa Zsófia

Ubytovanie (Apartmány) Villa Zsófia. Vila Zsófia sa nachádza v meste Balatonfüred vo Vesprémskej župe, 2,7 km od aquaparku Annagora. Ubytovanie Villa Zsófia sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gold House Pension

9,5

Gold House Pension

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gold House Pension. Toto pôvabné ubytovacie zariadenie predstavuje vďaka kombinácii komfortu, svetlých priestorov a atmosféry pohostinnosti ideálnu základňu pre Vašu... Ubytovanie Gold House Pension sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Albízia Apartments

9,5

Albízia Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Albízia Apartments. Apartmány Albízia sa nachádzajú v meste Balatonfüred a ponúkajú klimatizované ubytovanie s bezplatným WiFi a grilom, ktorý môžete využívať. Ubytovanie Albízia Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tündérlak Vendégház

9,5

Tündérlak Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Tündérlak Vendégház. Ubytovanie Tündérlak Vendégház sa nachádza v meste Balatonfüred, 3 minúty jazdy autom od brehu jazera Balaton. Ubytovanie Tündérlak Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Park Apartman

9,5

Villa Park Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Villa Park Apartman. Featuring garden views, Villa Park Apartman provides accommodation with a terrace and a kettle, around 600 metres from Round Temple. Ubytovanie Villa Park Apartman sa nachádza v meste Balatonfüred (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balaton Apartman Füred

9,5

Balaton Apartman Füred

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Balaton Apartman Füred. Balaton Apartman Füred has garden views, free WiFi and free private parking, set in Balatonfüred, 3.2 km from Annagora Aquapark. Ubytovanie Balaton Apartman Füred sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borostyán Panzió Balatonfüred

9,5

Borostyán Panzió Balatonfüred

Ubytovanie (Bed and breakfast) Borostyán Panzió Balatonfüred. Ubytovacie zariadenie Borostyán Panzió Balatonfüred sa nachádza v letovisku Balatonfüred, 1,6 km od aquaparku Annagora. Ubytovanie Borostyán Panzió Balatonfüred sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Horvath Villa Apartman

9,5

Horvath Villa Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Horvath Villa Apartman. Zariadenie Horvath Villa Apartman sídli v budove z roku 1798 a nachádza sa v historickom centre mesta Balatonfüred. Ubytovanie Horvath Villa Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Silver DeLux Apartman

9,5

Silver DeLux Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Silver DeLux Apartman. Apartmán Silver DeLux sa nachádza v meste Balatonfüred, na brehu jazera Balaton. Ubytovanie Silver DeLux Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Arácsi Kisház

9,5

Arácsi Kisház

Ubytovanie (Apartmán) Arácsi Kisház. Arácsi Kisház is set in Balatonfüred, 2.7 km from Round Temple, in an area where hiking can be enjoyed. Situated 3. Ubytovanie Arácsi Kisház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pillangó Ház

9,5

Pillangó Ház

Ubytovanie (Privát) Pillangó Ház. Ubytovacie zariadenie Pillangó Ház sa nachádza v meste Balatonfüred, v blízkosti aquaparku Annagora a Okrúhleho kostola. Ponúka bezplatné Wi-Fi a záhradu. Ubytovanie Pillangó Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Bruckner Villa Apartman

9,5

Bruckner Villa Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Bruckner Villa Apartman. Ubytovacie zariadenie Bruckner Villa Apartman ponúka ubytovanie so záhradou v meste Balatonfüred. Mesto Siófok sa nachádza 14 km od ubytovacieho... Ubytovanie Bruckner Villa Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Golden Relax Apartments

9,5

Golden Relax Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Golden Relax Apartments. Ubytovanie Golden Relax Apartments sa nachádza v meste Balatonfüred, 2,7 km od aquaparku Annagora a 1,5 km od Kruhového kostola. Ubytovanie Golden Relax Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zöldtető Panzió

9,4

Zöldtető Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Zöldtető Panzió. Ubytovanie bed and breakfast Zöldtető Panzió sa nachádza v meste Balatonfüred v regióne Veszprem, v blízkosti aquaparku Annagora a kruhového chrámu. Ubytovanie Zöldtető Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sándor Apartman

9,4

Sándor Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Sándor Apartman. Featuring pool views, Sándor Apartman provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 3.9 km from Annagora Aquapark. Ubytovanie Sándor Apartman sa nachádza v meste Balatonfüred (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wellness Apartment

9,4

Wellness Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Wellness Apartment. Situated in Balatonfüred, within 2.8 km of Annagora Aquapark and 1. Ubytovanie Wellness Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tagore Apartman

9,4

Tagore Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Tagore Apartman. Located in Balatonfüred in the Veszprem region, with Annagora Aquapark and Round Temple nearby, Tagore Apartman provides accommodation with free private... Ubytovanie Tagore Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Édes otthon

9,4

Édes otthon

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Édes otthon. Featuring garden views, Édes otthon offers accommodation with a terrace and a patio, around 1.8 km from Round Temple. Located 3. Ubytovanie Édes otthon sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Villa Vitae Balatonfüred

9,4

Villa Vitae Balatonfüred

Ubytovanie (Hotel) Villa Vitae Balatonfüred. Hotel Villa Vitae Balatonfüred sa nachádza v meste Balatonfüred, 3,3 km od aquaparku Annagora. Ubytovanie Villa Vitae Balatonfüred sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Relax Apartman

9,4

Relax Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Relax Apartman. Relax Apartman offers accommodation in Balatonfüred, 2.1 km from Annagora Aquapark and 500 metres from Round Temple. Ubytovanie Relax Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Barcza Vendégház

9,4

Barcza Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Barcza Vendégház. Penzión Barcza sa nachádza na pokojnom mieste v mestečku Balatonfüred, 2 minúty jazdy autom od jazera Balaton. Ubytovanie Barcza Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Múzsa DeLuxe

9,4

Villa Múzsa DeLuxe

Ubytovanie (Penzión) Villa Múzsa DeLuxe. Vila Múzsa DeLuxe sa nachádza v historickom centre mesta Balatonfüred, iba 200 metrov od promenády pozdĺž jazera Balaton. Ubytovanie Villa Múzsa DeLuxe sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Maria

9,4

Villa Maria

Ubytovanie (Apartmán) Villa Maria. Set in Balatonfüred, within 1.5 km of Annagora Aquapark and 1. Ubytovanie Villa Maria sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bilberry Apartman

9,4

Bilberry Apartman

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Bilberry Apartman. Situated 1.7 km from Annagora Aquapark, Bilberry Apartman offers a bar, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Bilberry Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Balatonfüred

Mesto Balatonfüred sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 320 hotelov a ubytovanie v meste Balatonfüred.