Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Alsópetény

V meste Alsópetény (Maďarsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Alsópetény

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Alsópetény

Zsálya Vendégház

9,5

Zsálya Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Zsálya Vendégház. Zsálya Vendégház is set in Alsópetény and has a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Zsálya Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd).

Ribiszke Vendégház

Ribiszke Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Ribiszke Vendégház. Set in Alsópetény, Ribiszke Vendégház features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Ribiszke Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd).

bbenjoy your stay

bbenjoy your stay

Ubytovanie (Bed and breakfast) bbenjoy your stay. Set in Alsópetény in the Nograd region, bbenjoy your stay has a garden. The accommodation is 31 km from Göd. Ubytovanie bbenjoy your stay sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd).

Levendula Vendégház

Levendula Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Levendula Vendégház. Located in the village of Alsópetény, Levendula Vendégház is an authentic Hungarian house, fully renovated in 2013 and offering a garden with barbecue... Ubytovanie Levendula Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd).

Prónay-kastély

Prónay-kastély

Ubytovanie (Penzión) Prónay-kastély. Offering an indoor pool and a spa and wellness area, Prónay-kastély is located in peaceful surroundings in Alsópetény. Ubytovanie Prónay-kastély sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd).

Körtefa Vendégház

Körtefa Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Körtefa Vendégház. Located in Alsópetény, Körtefa Vendégház offers free WiFi, a garden with barbecue facilities and a bicycle rental. Ubytovanie Körtefa Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd).

Ubytovanie v meste Alsópetény

Mesto Alsópetény sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Alsópetény.