Hľadať

Ubytovanie

Nograd

V regióne Nograd (Maďarsko) máme celkom 118 hotelov a ubytovanie.

Pre región Nograd odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Bánk (10), Salgótarján (10), Hollókő (7), Alsópetény (6), Felsőtold (6), Balassagyarmat (6), Romhány (4), Szécsény (4), Pásztó (3), Garáb (3). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Nograd

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Nograd

Nefelejcs Vendégház

10

Nefelejcs Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Nefelejcs Vendégház. Set in the old village part of Hollókő, next to the Church of St. Martin, Nefelejcs Vendégház offers accommodation in a traditional rural-style building. Ubytovanie Nefelejcs Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Macskakő Vendégház

9,8

Macskakő Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Macskakő Vendégház. Featuring free WiFi and an outdoor sauna, Macskakő Vendégház offers accommodation in Somoskőújfalu, 6 km from Salgótarján. Ubytovanie Macskakő Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alma Apartman

9,7

Alma Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Alma Apartman. Set in Salgótarján, Alma Apartman offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. With garden views, this accommodation provides a... Ubytovanie Alma Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Szalamandra

9,7

Villa Szalamandra

Ubytovanie (Vila) Villa Szalamandra. Set in Matraalmas, Villa Szalamandra offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Villa Szalamandra sa nachádza v meste Matraalmas (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 259 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nyirjes Vendégház

9,7

Nyirjes Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Nyirjes Vendégház. Facing the beachfront in Balassagyarmat, Nyirjes Vendégház has a shared lounge and a garden. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Nyirjes Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gyöngyvirág Apartment

9,7

Gyöngyvirág Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Gyöngyvirág Apartment. Situated in Romhány in the Nograd region, Gyöngyvirág Apartment features a patio. Ubytovanie Gyöngyvirág Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ipolypart Vendégház

9,7

Ipolypart Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Ipolypart Vendégház. Penzión Ipolypart Vendégház sa nachádza v meste Sečany, 550 metrov od slovensko-maďarskej hranice. Ubytovanie Ipolypart Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tarnócz Vendégház

9,7

Tarnócz Vendégház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Tarnócz Vendégház. Ubytovacie zariadenie Tarnóczy Vendégház sa nachádza v obci Ipolytarnóc, 400 metrov od železničnej stanice a ponúka záhradu s grilom, ktorý môžete využívať... Ubytovanie Tarnócz Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Malom Udvar

9,7

Malom Udvar

Ubytovanie (Penzión) Malom Udvar. Malom Udvar is situated in the village of Bér and offers accommodation in bungalows, free WiFi, an outdoor pool, a restaurant, a garden with barbecue... Ubytovanie Malom Udvar sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mountain House

9,6

Mountain House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mountain House. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Mountain House is located in Salgótarján. Ubytovanie Mountain House sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Miklós Fogadó és Étterem

9,6

Miklós Fogadó és Étterem

Ubytovanie (Hostinec) Miklós Fogadó és Étterem. Situated in Mátraterenye, Miklós Fogadó és Étterem has a restaurant, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Miklós Fogadó és Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pásztó Fogadó

9,6

Pásztó Fogadó

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pásztó Fogadó. Set in Pásztó, 27 km from Mátraháza, Pásztó Fogadó offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Pásztó Fogadó sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Palóc Ház

9,6

Palóc Ház

Ubytovanie (Apartmány) Palóc Ház. Set in Horpács, 45 km from Szentendre, Palóc Ház offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Palóc Ház sa nachádza v meste Horpács (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szent Borbála Vendégház

9,6

Szent Borbála Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szent Borbála Vendégház. Situated in the idyllic village of Érsekvadkert, Szt Borbála Vendégház offers a large garden, rooms with private bathroom and a common kitchen. Ubytovanie Szent Borbála Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cédrus Club Hotel

9,6

Cédrus Club Hotel

Ubytovanie (Hotel) Cédrus Club Hotel. Cédrus Club Hotel in Balassagyarmat features 3-star accommodation with a bar. Ubytovanie Cédrus Club Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Faluhely Major

9,6

Faluhely Major

Ubytovanie (Farma) Faluhely Major. Located on the territory of a working farm in Mátranovák, Faluhely Major features an outdoor wooden hot tub. Ubytovanie Faluhely Major sa nachádza v meste Mátranovák (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mátrai Vadászház

9,6

Mátrai Vadászház

Ubytovanie (Apartmány) Mátrai Vadászház. Set in Mátraterenye, 47 km from Mátraszentimre, Mátrai Vadászház offers free bikes and free WiFi. The apartment offers a sauna. Ubytovanie Mátrai Vadászház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Júlia Vendégház

9,6

Júlia Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Júlia Vendégház. Situated in Tar, 39 km from Mátraháza, Júlia Vendégház features a garden and free WiFi. Ubytovanie Júlia Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kétbodonyi Apartments

9,6

Kétbodonyi Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Kétbodonyi Apartments. Located in Kétbodony, 42 km from Hollókő, Kétbodonyi Apartments provides a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Kétbodonyi Apartments sa nachádza v meste Romhány (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zsálya Vendégház

9,5

Zsálya Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Zsálya Vendégház. Zsálya Vendégház is set in Alsópetény and has a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Zsálya Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kis Rigó vendégház

9,5

Kis Rigó vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kis Rigó vendégház. Kis Rigó vendégház has a garden and a terrace in Salgótarján. The accommodation features a shared kitchen and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Kis Rigó vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 13 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Comfort Zone

9,5

Comfort Zone

Ubytovanie (Apartmán) Comfort Zone. Offering free WiFi and city views, Comfort Zone is an accommodation set in Pásztó. The apartment features garden views and is 36 km from Mátraháza. Ubytovanie Comfort Zone sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rózsakert Vendégház

9,5

Rózsakert Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Rózsakert Vendégház. Set in Romhány, Rózsakert Vendégház features a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Rózsakert Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tavi Fészek Vendégház

9,5

Tavi Fészek Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Tavi Fészek Vendégház. Set in Bánk, Tavi Fészek Vendégház has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Tavi Fészek Vendégház sa nachádza v meste Bánk (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Central Apartman

9,4

Central Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Central Apartman. Situated in Salgótarján, Central Apartman features accommodation with a balcony and free WiFi. With mountain views, this accommodation provides a terrace. Ubytovanie Central Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napfénydomb Vendégház

9,4

Napfénydomb Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Napfénydomb Vendégház. In the village of Mátraszele in the Mátra Hills, Napfénydomb Vendégház features a well-equipped shared kitchen, a common living room, and a garden with a... Ubytovanie Napfénydomb Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Castellum Hotel Hollókő

9,4

Castellum Hotel Hollókő

Ubytovanie (Hotel) Castellum Hotel Hollókő. Hotel sa nachádza v dedine Hollókő, zapísanej na zozname svetového dedičstva UNESCO, 41 km od mesta Mátraszentimre. Ponúka terasu a wellness centrum. Ubytovanie Castellum Hotel Hollókő sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bánki Vadászház

9,4

Bánki Vadászház

Ubytovanie (Penzión) Bánki Vadászház. Bánki Vadászház features a restaurant, free bikes, a bar and shared lounge in Bánk. With a garden, the property also has a terrace. Ubytovanie Bánki Vadászház sa nachádza v meste Bánk (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Várvölgy szálláshely

9,4

Várvölgy szálláshely

Ubytovanie (Penzión) Várvölgy szálláshely. Situated in Drégelypalánk, Várvölgy szálláshely offers a garden. Boasting family rooms, this property also provides guests with a children's playground. Ubytovanie Várvölgy szálláshely sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd).

Rigófészek Vendégház

9,3

Rigófészek Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Rigófészek Vendégház. Rigófészek Vendégház is located in the village of Mátraszele amid the Mátra Hills and offers you apartments with fully equipped kitchen, a private bathroom... Ubytovanie Rigófészek Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tavas Vendégház

9,3

Tavas Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Tavas Vendégház. Boasting a garden and a terrace, Tavas Vendégház is situated in Karancsalja. All rooms boast a kitchen and a shared bathroom. Ubytovanie Tavas Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fácán-Lak

9,3

Fácán-Lak

Ubytovanie (Apartmány) Fácán-Lak. Located in Nógrád, 31 km from Göd, Fácán-Lak provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Fácán-Lak sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Goldapartman Salgótarján

9,3

Goldapartman Salgótarján

Ubytovanie (Apartmán) Goldapartman Salgótarján. Goldapartman Salgótarján is set in Salgótarján. Featuring garden and city views, this apartment also has free WiFi. Ubytovanie Goldapartman Salgótarján sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Orgona Ház

9,3

Orgona Ház

Ubytovanie (Apartmán) Orgona Ház. Located in Szécsény in the Nograd region, Orgona Ház features a patio and garden views. Ubytovanie Orgona Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Templomvölgy Resort Mátrakeresztes

9,2

Templomvölgy Resort Mátrakeresztes

Ubytovanie (Hotel) Templomvölgy Resort Mátrakeresztes. Rezort Templomvölgy Mátrakeresztes sa nachádza v malebnom prostredí lesa v pohorí Mátra, 12 km od lyžiarskeho strediska Mátraszentistván. Ubytovanie Templomvölgy Resort Mátrakeresztes sa nachádza v meste Matrakeresztes (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kisecset-vendégház

9,2

Kisecset-vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kisecset-vendégház. Located in Kisecset, Kisecset-vendégház features a seasonal outdoor swimming pool, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Kisecset-vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 197 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Herőke Vendégház

9,2

Herőke Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Herőke Vendégház. Located in Terény, Herőke Vendégház features a garden, terrace and free WiFi throughout the property. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Herőke Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Éva Vendégház

9,1

Éva Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Éva Vendégház. Penzión Éva Vendégház sa nachádza v obci Mihálygerge, 36 km od mesta Mátraszentimre. Ubytovanie Éva Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Golden Crown

9,1

Golden Crown

Ubytovanie (Penzión) Golden Crown. Boasting a bar, Golden Crown is set in Kozárd and also provides a garden and a terrace. Ubytovanie Golden Crown sa nachádza v meste Kozárd (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kaláris Vendégház

9,1

Kaláris Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Kaláris Vendégház. Kaláris Vendégház is a self-catering accommodation located in Hollókő, which is a traditional Hungarian village and a part of Word Heritage. Ubytovanie Kaláris Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hollóköves Vendégházak

9

Hollóköves Vendégházak

Ubytovanie (Dovolenkový park) Hollóköves Vendégházak. In the old village part of Hollókő, an ethnographic village listed by UNESCO, Hollóköves Vendégházak offers units with traditional elements. Ubytovanie Hollóköves Vendégházak sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tó apartmanházak

9

Tó apartmanházak

Ubytovanie (Apartmány) Tó apartmanházak. Situated in a quiet area of Bánk, Tó apartmanházak offers free WiFi, a garden with barbecue facilities and a bicycle rental. Ubytovanie Tó apartmanházak sa nachádza v meste Bánk (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szent Anna Panzió és Étterem

9

Szent Anna Panzió és Étterem

Ubytovanie (Bed and breakfast) Szent Anna Panzió és Étterem. Located in Berkenye in the Nograd region, Szent Anna Panzió és Étterem provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Szent Anna Panzió és Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szentkút Pilgrim Center

9

Szentkút Pilgrim Center

Ubytovanie (Hotel) Szentkút Pilgrim Center. Set in Mátraverebély, Szentkút Pilgrim Center has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Szentkút Pilgrim Center sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Főnix Medical Wellness Resort

9

Főnix Medical Wellness Resort

Ubytovanie (Hotel) Főnix Medical Wellness Resort. Tento zdravotný rezort sa nachádza v tichom parku v Nógrádgárdony a ponúka wellness centrum s krytým bazénom, vírivkou, bio saunou a fínskou saunou. Ubytovanie Főnix Medical Wellness Resort sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ipoly Party-Ház

8,9

Ipoly Party-Ház

Ubytovanie (Penzión) Ipoly Party-Ház. Ubytovacie zariadenie Ipoly Party-Ház v meste Balassagyarmat ponúka bezplatné bicykle a gril. K dispozícii máte záhradu a terasu. Ubytovanie Ipoly Party-Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kemencés Vendégház

8,9

Kemencés Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Kemencés Vendégház. Set in Vanyarc, Kemencés Vendégház offers accommodation with a patio or a terrace, free WiFi and TV, as well as a shared lounge and a garden. Ubytovanie Kemencés Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd).

Bakancstanya

8,9

Bakancstanya

Ubytovanie (Hostel) Bakancstanya. Set in Kétbodony, Bakancstanya offers a garden. Among the facilities at this property are a shared kitchen and a shared lounge, along with free WiFi... Ubytovanie Bakancstanya sa nachádza v meste Kétbodony (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 12 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Miniúr Udvarház

8,9

Miniúr Udvarház

Ubytovanie (Penzión) Miniúr Udvarház. Boasting a garden and a terrace, Miniúr Udvarház is situated in Felsőpetény. Ubytovanie Miniúr Udvarház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Almásliget Vendégház

8,9

Almásliget Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Almásliget Vendégház. Set in Mátramindszent in the Nograd region, Almásliget Vendégház features a terrace. Ubytovanie Almásliget Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Békástó Panzió Diósjenő

8,9

Békástó Panzió Diósjenő

Ubytovanie (Bed and breakfast) Békástó Panzió Diósjenő. Set in Diósjenő, 36 km from Göd, Békástó Panzió Diósjenő offers a restaurant and free WiFi. Guests at the bed and breakfast can enjoy a buffet breakfast. Ubytovanie Békástó Panzió Diósjenő sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v mestách regiónu Nograd

Ubytovanie v mestách regiónu Nograd

Dovolenka a ubytovanie v regióne Nograd - Maďarsko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 118 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Nograd.

Pre región Nograd odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Bánk (10), Salgótarján (10), Hollókő (7), Alsópetény (6), Felsőtold (6), Balassagyarmat (6), Romhány (4), Szécsény (4), Pásztó (3), Garáb (3). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Nograd máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Nefelejcs Vendégház (10*), Macskakő Vendégház (9,8*), Alma Apartman (9,7*), Villa Szalamandra (9,7*), Nyirjes Vendégház (9,7*), Gyöngyvirág Apartment (9,7*), Ipolypart Vendégház (9,7*), Tarnócz Vendégház (9,7*), Malom Udvar (9,7*), Mountain House (9,6*).

Región Nograd môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.