Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Salgótarján

V meste Salgótarján (Maďarsko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Salgótarján

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Salgótarján

Alma Apartman

9,7

Alma Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Alma Apartman. Set in Salgótarján, Alma Apartman offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. With garden views, this accommodation provides a... Ubytovanie Alma Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mountain House

9,6

Mountain House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mountain House. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Mountain House is located in Salgótarján. Ubytovanie Mountain House sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kis Rigó vendégház

9,5

Kis Rigó vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kis Rigó vendégház. Kis Rigó vendégház has a garden and a terrace in Salgótarján. The accommodation features a shared kitchen and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Kis Rigó vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 13 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Central Apartman

9,4

Central Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Central Apartman. Situated in Salgótarján, Central Apartman features accommodation with a balcony and free WiFi. With mountain views, this accommodation provides a terrace. Ubytovanie Central Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Goldapartman Salgótarján

9,3

Goldapartman Salgótarján

Ubytovanie (Apartmán) Goldapartman Salgótarján. Goldapartman Salgótarján is set in Salgótarján. Featuring garden and city views, this apartment also has free WiFi. Ubytovanie Goldapartman Salgótarján sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Green Apartman Salgótarján

8,4

Green Apartman Salgótarján

Ubytovanie (Apartmán) Green Apartman Salgótarján. Boasting a terrace, Green Apartman Salgótarján offers accommodation in Salgótarján with free WiFi and city views. Ubytovanie Green Apartman Salgótarján sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Salgó Hotel

8

Salgó Hotel

Ubytovanie (Hotel) Salgó Hotel. Hotel Salgó, obklopený lesom v prírodnej rezervácii, sa nachádza v obci Salgótarján a ponúka nonstop otvorenú recepciu, saunu a fitnescentrum. Ubytovanie Salgó Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Galcsik Fogadó

7,1

Galcsik Fogadó

Ubytovanie (Hotel) Galcsik Fogadó. Hotel Galcsik Fogadó sa nachádza v centre mesta Salgótarján a ponúka vám ubytovanie v izbách s vlastnou kúpeľňou, káblovou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením... Ubytovanie Galcsik Fogadó sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Royal Apartman

Royal Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Royal Apartman. Royal Apartman is situated in Salgótarján. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Royal Apartman sa nachádza v meste Salgótarján (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Salgótarján

Mesto Salgótarján sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Salgótarján.