Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Szécsény

V meste Szécsény (Maďarsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Szécsény

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Szécsény

Ipolypart Vendégház

9,7

Ipolypart Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Ipolypart Vendégház. Penzión Ipolypart Vendégház sa nachádza v meste Sečany, 550 metrov od slovensko-maďarskej hranice. Ubytovanie Ipolypart Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Orgona Ház

9,3

Orgona Ház

Ubytovanie (Apartmán) Orgona Ház. Located in Szécsény in the Nograd region, Orgona Ház features a patio and garden views. Ubytovanie Orgona Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Major Hotel És Palóc Apartmanház

8

Major Hotel És Palóc Apartmanház

Ubytovanie (Hotel) Major Hotel És Palóc Apartmanház. Hotel Major És Palóc Apartmanház sa nachádza v meste Szécsény, len 15 minút chôdze od centra mesta a Forgáčovského zámku. Ubytovanie Major Hotel És Palóc Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Elizabeth Cottage Benczúrfalva

Elizabeth Cottage Benczúrfalva

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Elizabeth Cottage Benczúrfalva. Situated in Szécsény in the Nograd region, Elizabeth Cottage Benczúrfalva has a terrace. Ubytovanie Elizabeth Cottage Benczúrfalva sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hengermalom Kúria

Hengermalom Kúria

Ubytovanie (Apartmán) Hengermalom Kúria. Situated in Szécsény, Hengermalom Kúria features accommodation with a terrace and free WiFi. The property has garden views and is 22 km from Dolná... Ubytovanie Hengermalom Kúria sa nachádza v meste Szécsény (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Szécsény

Mesto Szécsény sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Szécsény.