Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Balassagyarmat

V meste Balassagyarmat (Maďarsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balassagyarmat

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balassagyarmat

Nyirjes Vendégház

9,7

Nyirjes Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Nyirjes Vendégház. Facing the beachfront in Balassagyarmat, Nyirjes Vendégház has a shared lounge and a garden. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Nyirjes Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd).

Cédrus Club Hotel

9,6

Cédrus Club Hotel

Ubytovanie (Hotel) Cédrus Club Hotel. Cédrus Club Hotel in Balassagyarmat features 3-star accommodation with a bar. Ubytovanie Cédrus Club Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd).

Ipoly Party-Ház

8,9

Ipoly Party-Ház

Ubytovanie (Penzión) Ipoly Party-Ház. Ubytovacie zariadenie Ipoly Party-Ház v meste Balassagyarmat ponúka bezplatné bicykle a gril. K dispozícii máte záhradu a terasu. Ubytovanie Ipoly Party-Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd).

Sztár Motel Étterem

8,3

Sztár Motel Étterem

Ubytovanie (Motel) Sztár Motel Étterem. Sztár Motel Étterem sa nachádza vedľa cesty 22, na okraji mesta Balážske Ďarmoty a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, terasu, neplatené... Ubytovanie Sztár Motel Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd).

Gösser Club Panzió

6,6

Gösser Club Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gösser Club Panzió. Situated in Balassagyarmat, Gösser Club Panzió offers accommodation with free WiFi and TV, as well as a bar and a garden. Ubytovanie Gösser Club Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd).

Ubytovanie v meste Balassagyarmat

Mesto Balassagyarmat sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Balassagyarmat.