Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Balassagyarmat

V meste Balassagyarmat (Maďarsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balassagyarmat

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balassagyarmat

Nyirjes Vendégház

9,7

Nyirjes Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Nyirjes Vendégház. Facing the beachfront in Balassagyarmat, Nyirjes Vendégház has a shared lounge and a garden. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Nyirjes Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cédrus Club Hotel

9,6

Cédrus Club Hotel

Ubytovanie (Hotel) Cédrus Club Hotel. Cédrus Club Hotel in Balassagyarmat features 3-star accommodation with a bar. Ubytovanie Cédrus Club Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ipoly Party-Ház

8,9

Ipoly Party-Ház

Ubytovanie (Penzión) Ipoly Party-Ház. Ubytovacie zariadenie Ipoly Party-Ház v meste Balassagyarmat ponúka bezplatné bicykle a gril. K dispozícii máte záhradu a terasu. Ubytovanie Ipoly Party-Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sztár Motel Étterem

8,3

Sztár Motel Étterem

Ubytovanie (Motel) Sztár Motel Étterem. Sztár Motel Étterem sa nachádza vedľa cesty 22, na okraji mesta Balážske Ďarmoty a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, terasu, neplatené... Ubytovanie Sztár Motel Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gösser Club Panzió

6,6

Gösser Club Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gösser Club Panzió. Situated in Balassagyarmat, Gösser Club Panzió offers accommodation with free WiFi and TV, as well as a bar and a garden. Ubytovanie Gösser Club Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Balassagyarmat

Mesto Balassagyarmat sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Balassagyarmat.