Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pásztó

V meste Pásztó (Maďarsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pásztó

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pásztó

Pásztó Fogadó

9,6

Pásztó Fogadó

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pásztó Fogadó. Set in Pásztó, 27 km from Mátraháza, Pásztó Fogadó offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Pásztó Fogadó sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Comfort Zone

9,5

Comfort Zone

Ubytovanie (Apartmán) Comfort Zone. Offering free WiFi and city views, Comfort Zone is an accommodation set in Pásztó. The apartment features garden views and is 36 km from Mátraháza. Ubytovanie Comfort Zone sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fakanalas Fogadó

Fakanalas Fogadó

Ubytovanie (Hostinec) Fakanalas Fogadó. Featuring a restaurant, Fakanalas Fogadó is set in Pásztó. The accommodation features free WiFi. Guest rooms in the inn are fitted with a flat-screen TV. Ubytovanie Fakanalas Fogadó sa nachádza v meste Pásztó (Maďarsko - Nograd). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Pásztó

Mesto Pásztó sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Pásztó.