Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bánk

V meste Bánk (Maďarsko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bánk

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bánk

Tavi Fészek Vendégház

9,5

Tavi Fészek Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Tavi Fészek Vendégház. Set in Bánk, Tavi Fészek Vendégház has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Tavi Fészek Vendégház sa nachádza v meste Bánk (Maďarsko - Nograd).

Bánki Vadászház

9,4

Bánki Vadászház

Ubytovanie (Penzión) Bánki Vadászház. Bánki Vadászház features a restaurant, free bikes, a bar and shared lounge in Bánk. With a garden, the property also has a terrace. Ubytovanie Bánki Vadászház sa nachádza v meste Bánk (Maďarsko - Nograd).

Tó apartmanházak

9

Tó apartmanházak

Ubytovanie (Apartmány) Tó apartmanházak. Situated in a quiet area of Bánk, Tó apartmanházak offers free WiFi, a garden with barbecue facilities and a bicycle rental. Ubytovanie Tó apartmanházak sa nachádza v meste Bánk (Maďarsko - Nograd).

Tengerszem Panzió

8,7

Tengerszem Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Tengerszem Panzió. Tengerszem Panzió is set in Bánk and offers a restaurant, free bikes and a terrace. Ubytovanie Tengerszem Panzió sa nachádza v meste Bánk (Maďarsko - Nograd).

Tavi-fészek Fogadó

8,6

Tavi-fészek Fogadó

Ubytovanie (Penzión) Tavi-fészek Fogadó. Situated 50 metres from the Lake Bánk, Tavi-fészek Fogadó offers en suite rooms and a large garden. Free WiFi access is available. Ubytovanie Tavi-fészek Fogadó sa nachádza v meste Bánk (Maďarsko - Nograd).

Tó Wellness Hotel

8,2

Tó Wellness Hotel

Ubytovanie (Hotel) Tó Wellness Hotel. Hotel je situovaný na pobreží jazera Bánk, na úpätí pohorí Börzsöny a Cserhát. V ponuke sú klimatizované izby a vonkajší bazén. Ubytovanie Tó Wellness Hotel sa nachádza v meste Bánk (Maďarsko - Nograd).

ÖKO-Land

ÖKO-Land

Ubytovanie (Apartmány) ÖKO-Land. ÖKO-Land is an apartment set in Bánk, offering a terrace with views of the garden. The property features two high quality log cabins. Ubytovanie ÖKO-Land sa nachádza v meste Bánk (Maďarsko - Nograd).

Ubytovanie v meste Bánk

Mesto Bánk sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Bánk.