Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Romhány

V meste Romhány (Maďarsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Romhány

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Romhány

Gyöngyvirág Apartment

9,7

Gyöngyvirág Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Gyöngyvirág Apartment. Situated in Romhány in the Nograd region, Gyöngyvirág Apartment features a patio. Ubytovanie Gyöngyvirág Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd).

Kétbodonyi Apartments

9,6

Kétbodonyi Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Kétbodonyi Apartments. Located in Kétbodony, 42 km from Hollókő, Kétbodonyi Apartments provides a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Kétbodonyi Apartments sa nachádza v meste Romhány (Maďarsko - Nograd).

Rózsakert Vendégház

9,5

Rózsakert Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Rózsakert Vendégház. Set in Romhány, Rózsakert Vendégház features a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Rózsakert Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd).

Fáradt Vándor Panzió

8,1

Fáradt Vándor Panzió

Ubytovanie (Penzión) Fáradt Vándor Panzió. Situated in Romhány, a 1-minute drive from Prónay Castle, Fáradt Vándor Panzió offers free WiFi, a garden with free barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Fáradt Vándor Panzió sa nachádza v meste Romhány (Maďarsko - Nograd).

Kisfenyves és Kontyos vendégház

Kisfenyves és Kontyos vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový park) Kisfenyves és Kontyos vendégház. Situated in Romhány, 29 km from Zebegény, Kisfenyves és Kontyos vendégház features a garden and free WiFi. Ubytovanie Kisfenyves és Kontyos vendégház sa nachádza v meste Romhány (Maďarsko - Nograd).

Kontyos vendégház

Kontyos vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Kontyos vendégház. Set in Romhány, 43 km from Hollókő, Kontyos vendégház offers free bikes and free WiFi. Ubytovanie Kontyos vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd).

Galambdúc Apartman Romhány

Galambdúc Apartman Romhány

Ubytovanie (Apartmán) Galambdúc Apartman Romhány. Set in Romhány in the Nograd region, Galambdúc Apartman Romhány has a balcony. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytovanie Galambdúc Apartman Romhány sa nachádza v meste Romhány (Maďarsko - Nograd).

Ubytovanie v meste Romhány

Mesto Romhány sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Romhány.