Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hollókő

V meste Hollókő (Maďarsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hollókő

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hollókő

Nefelejcs Vendégház

10

Nefelejcs Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Nefelejcs Vendégház. Set in the old village part of Hollókő, next to the Church of St. Martin, Nefelejcs Vendégház offers accommodation in a traditional rural-style building. Ubytovanie Nefelejcs Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd).

Fehér Ház

9,8

Fehér Ház

Ubytovanie (Apartmán) Fehér Ház. Fehér Ház is situated in Hollókő. Boasting free private parking, the apartment is in an area where guests can engage in activities such as hiking and... Ubytovanie Fehér Ház sa nachádza v meste Hollókő (Maďarsko - Nograd).

Castellum Hotel Hollókő

9,4

Castellum Hotel Hollókő

Ubytovanie (Hotel) Castellum Hotel Hollókő. Hotel sa nachádza v dedine Hollókő, zapísanej na zozname svetového dedičstva UNESCO, 41 km od mesta Mátraszentimre. Ponúka terasu a wellness centrum. Ubytovanie Castellum Hotel Hollókő sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd).

Lankás Vendégház - Hollókő

9,2

Lankás Vendégház - Hollókő

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Lankás Vendégház - Hollókő. Lankás Vendégház - Hollókő is situated in Hollókő and offers a restaurant and a terrace. Ubytovanie Lankás Vendégház - Hollókő sa nachádza v meste Hollókő (Maďarsko - Nograd).

Kaláris Vendégház

9,1

Kaláris Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Kaláris Vendégház. Kaláris Vendégház is a self-catering accommodation located in Hollókő, which is a traditional Hungarian village and a part of Word Heritage. Ubytovanie Kaláris Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd).

Hollóköves Vendégházak

9

Hollóköves Vendégházak

Ubytovanie (Dovolenkový park) Hollóköves Vendégházak. In the old village part of Hollókő, an ethnographic village listed by UNESCO, Hollóköves Vendégházak offers units with traditional elements. Ubytovanie Hollóköves Vendégházak sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd).

Kemencés Vendégház

7,6

Kemencés Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kemencés Vendégház. Featuring a restaurant, Kemencés Vendégház is set in Hollókő and also provides barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Kemencés Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd).

Mikula Porta

Mikula Porta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mikula Porta. Mikula Porta is situated in Hollókő. The air-conditioned accommodation is 42 km from Hatvan, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytovanie Mikula Porta sa nachádza v meste (Maďarsko - Nograd).

Ubytovanie v meste Hollókő

Mesto Hollókő sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Hollókő.