Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Annenheim

V meste Annenheim (Rakúsko) máme celkom 19 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Annenheim

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Annenheim

Villa Burgblick

9,9

Villa Burgblick

Ubytovanie (Apartmány) Villa Burgblick. Featuring panoramic mountain and lake views, Villa Burgblick is a self-catering accommodation located in Annenheim. Ubytovanie Villa Burgblick sa nachádza v meste Bergstraße 22 (Rakúsko - Korutánsko).

Fewo Hilde

9,8

Fewo Hilde

Ubytovanie (Apartmán) Fewo Hilde. Boasting a restaurant, a garden, and barbecue facilities, Fewo Hilde offers accommodation in Annenheim with free WiFi and garden views. Ubytovanie Fewo Hilde sa nachádza v meste Kanzelweg 3 Top 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Atelier Ronacher

9,6

Atelier Ronacher

Ubytovanie (Apartmány) Atelier Ronacher. Apartmány Atelier Ronacher sa nachádzajú v meste Annenheim, 70 metrov od lanovky Gerlitzen-Kanzelbahn a iba 100 metrov od brehu jazera Ossiacher See. Ubytovanie Atelier Ronacher sa nachádza v meste Sprungweg 7 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel30 - Adults Only

9,6

Hotel30 - Adults Only

Ubytovanie (Hotel) Hotel30 - Adults Only. Overlooking Lake Ossiach and offering panoramic views of Landskron Castle and Villach, Hotel30 - Adults Only features an outdoor pool and a spa area with a... Ubytovanie Hotel30 - Adults Only sa nachádza v meste Bergstraße 30 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Tarmann

9,6

Gästehaus Tarmann

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Tarmann. Located just 300 metres from Lake Ossiach, Annenheim’s Gästehaus Tarmann is 650 metres from the Kanzelbahn Cable Car which provides good connections to the... Ubytovanie Gästehaus Tarmann sa nachádza v meste Panoramaweg 34 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Winkler

9,4

Pension Winkler

Ubytovanie (Penzión) Pension Winkler. Tento penzión sa nachádza v obci Annenheim a ponúka skvelý výhľad na jazero Ossiach, veľkú záhradu s terasou, stolný tenis a gril. Ubytovanie Pension Winkler sa nachádza v meste Sprungweg 28 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Marienhof

9,2

Villa Marienhof

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Villa Marienhof. Located 150 metres from the shores of Lake Ossiach and a 2-minute walk from the Kanzelbahn Cable Car, Villa Marienhof offers a private beach, panoramic... Ubytovanie Villa Marienhof sa nachádza v meste Sprungweg 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoramablickhotel - LakeView Apartments

9,1

Panoramablickhotel - LakeView Apartments

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Panoramablickhotel - LakeView Apartments. Z hotela Panoramablick sa naskytá panoramatický výhľad na jazero Ossiacher See a nachádza sa 5 minút jazdy alebo 15 minút chôdze od verejnej pláže, kde... Ubytovanie Panoramablickhotel - LakeView Apartments sa nachádza v meste Panoramaweg 42 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bauernhof Landhaus Hofer

8,8

Bauernhof Landhaus Hofer

Ubytovanie (Farma) Bauernhof Landhaus Hofer. Set in Annenheim in the Carinthia region and Kanzelbahn reachable within 2. Ubytovanie Bauernhof Landhaus Hofer sa nachádza v meste Ossiachberg 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seevilla Annenheim

8,3

Seevilla Annenheim

Ubytovanie (Apartmány) Seevilla Annenheim. Ubytovanie sa nachádza v meste Annenheim, priamo na brehu jazera Ossiacher See. Ponúka súkromnú pláž pri potápačskom klube a škole vodného lyžovania. Ubytovanie Seevilla Annenheim sa nachádza v meste Seeuferstraße 16 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jägerhotel

8,2

Jägerhotel

Ubytovanie (Hotel) Jägerhotel. Jägerhotel sa nachádza na malebnom mieste nad jazerom Ossiacher See v dedinke Annenheim. Ubytovanie Jägerhotel sa nachádza v meste Panoramaweg 30 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Annenheim

Mesto Annenheim sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 19 hotelov a ubytovanie v meste Annenheim.