Hľadať

Ubytovanie

Villa Burgblick Apartmány

Bergstraße 22, 9520 Annenheim, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Villa Burgblick. Featuring panoramic mountain and lake views, Villa Burgblick is a self-catering accommodation located in Annenheim. Ubytovanie Villa Burgblick sa nachádza v meste Bergstraße 22 (Rakúsko - Korutánsko).

Popis ubytovania Villa Burgblick

All units feature a terrace, a flat-screen TV with satellite channels, a dining area with a dining table and a well-equipped kitchen. Private parking is also possible on site for a surcharge. At Villa Burgblick there are a garden and barbecue facilities. Free WiFi access is available in public areas. Featuring panoramic mountain and lake views, Villa Burgblick is a self-catering accommodation located in Annenheim. Bathrooms have a shower and a hairdryer. Lake Ossiach is a 10-minute walk away and the closest ski lift is a 3-minute drive away. Kärnten Card that allows many discounts in the region is included in the rate. Klagenfurt Airport is reachable within 47 km. Guests can ski in the surroundings and ski storage is offered at the property. The accommodation is located 4 km away from Eagle Show at Castle Landskron attraction park.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Villa Burgblick

 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Vybavenie na vodné športy (na mieste)
 • Úschovňa lyží
 • Jazda na koni Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Stolný tenis
 • Lyžovanie
 • Tenisový kurt Mimo ubytovania
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Annenheim

Fewo Hilde

9,8

Fewo Hilde

Ubytovanie (Apartmán) Fewo Hilde. Boasting a restaurant, a garden, and barbecue facilities, Fewo Hilde offers accommodation in Annenheim with free WiFi and garden views. Ubytovanie Fewo Hilde sa nachádza v meste Kanzelweg 3 Top 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Atelier Ronacher

9,6

Atelier Ronacher

Ubytovanie (Apartmány) Atelier Ronacher. Apartmány Atelier Ronacher sa nachádzajú v meste Annenheim, 70 metrov od lanovky Gerlitzen-Kanzelbahn a iba 100 metrov od brehu jazera Ossiacher See. Ubytovanie Atelier Ronacher sa nachádza v meste Sprungweg 7 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel30 - Adults Only

9,6

Hotel30 - Adults Only

Ubytovanie (Hotel) Hotel30 - Adults Only. Overlooking Lake Ossiach and offering panoramic views of Landskron Castle and Villach, Hotel30 - Adults Only features an outdoor pool and a spa area with a... Ubytovanie Hotel30 - Adults Only sa nachádza v meste Bergstraße 30 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Tarmann

9,6

Gästehaus Tarmann

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Tarmann. Located just 300 metres from Lake Ossiach, Annenheim’s Gästehaus Tarmann is 650 metres from the Kanzelbahn Cable Car which provides good connections to the... Ubytovanie Gästehaus Tarmann sa nachádza v meste Panoramaweg 34 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Annenheim

9,5

Ferienhaus Annenheim

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Annenheim. Ubytovanie Ferienhaus Annenheim sa nachádza v obci Annenheim, necelých 500 metrov od lanovky Kanzelbahn. Ponúka gril, záhradu a terasu. Ubytovanie Ferienhaus Annenheim sa nachádza v meste Annenheim (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Winkler

9,4

Pension Winkler

Ubytovanie (Penzión) Pension Winkler. Tento penzión sa nachádza v obci Annenheim a ponúka skvelý výhľad na jazero Ossiach, veľkú záhradu s terasou, stolný tenis a gril. Ubytovanie Pension Winkler sa nachádza v meste Sprungweg 28 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Marienhof

9,2

Villa Marienhof

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Villa Marienhof. Located 150 metres from the shores of Lake Ossiach and a 2-minute walk from the Kanzelbahn Cable Car, Villa Marienhof offers a private beach, panoramic... Ubytovanie Villa Marienhof sa nachádza v meste Sprungweg 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoramablickhotel - LakeView Apartments

9,1

Panoramablickhotel - LakeView Apartments

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Panoramablickhotel - LakeView Apartments. Z hotela Panoramablick sa naskytá panoramatický výhľad na jazero Ossiacher See a nachádza sa 5 minút jazdy alebo 15 minút chôdze od verejnej pláže, kde... Ubytovanie Panoramablickhotel - LakeView Apartments sa nachádza v meste Panoramaweg 42 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bauernhof Landhaus Hofer

8,8

Bauernhof Landhaus Hofer

Ubytovanie (Farma) Bauernhof Landhaus Hofer. Set in Annenheim in the Carinthia region and Kanzelbahn reachable within 2. Ubytovanie Bauernhof Landhaus Hofer sa nachádza v meste Ossiachberg 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seevilla Annenheim

8,3

Seevilla Annenheim

Ubytovanie (Apartmány) Seevilla Annenheim. Ubytovanie sa nachádza v meste Annenheim, priamo na brehu jazera Ossiacher See. Ponúka súkromnú pláž pri potápačskom klube a škole vodného lyžovania. Ubytovanie Seevilla Annenheim sa nachádza v meste Seeuferstraße 16 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jägerhotel

8,2

Jägerhotel

Ubytovanie (Hotel) Jägerhotel. Jägerhotel sa nachádza na malebnom mieste nad jazerom Ossiacher See v dedinke Annenheim. Ubytovanie Jägerhotel sa nachádza v meste Panoramaweg 30 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof-Camping Lindenhof

8,2

Gasthof-Camping Lindenhof

Ubytovanie (Kemping) Gasthof-Camping Lindenhof. Set in Annenheim and within 1.1 km of Kanzelbahn, Gasthof-Camping Lindenhof features a garden, non-smoking rooms, and free WiFi. Ubytovanie Gasthof-Camping Lindenhof sa nachádza v meste Annenheim (Rakúsko - Korutánsko).

Gabi's Guest house

7,8

Gabi's Guest house

Ubytovanie (Penzión) Gabi's Guest house. Penzión Gabi's sa nachádza len 500 metrov od lyžiarskeho strediska Gerlitzen a 8 minút chôdze od jazera Ossiach. Ubytovanie Gabi's Guest house sa nachádza v meste Annenheim (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lakeview Apartment

6,8

Lakeview Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Lakeview Apartment. Apartmán Lakeview sa nachádza v meste Annenheim, 100 metrov od lanovky Kanzelbahn a 150 metrov od jazera Ossiacher See. Ubytovanie Lakeview Apartment sa nachádza v meste Annenheim (Rakúsko - Korutánsko).

Apartment Ossiach II

Apartment Ossiach II

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ossiach II. Apartment Ossiach II is set in Annenheim. The 3-star apartment features lake views and is 19 km from Bad Kleinkirchheim. Ubytovanie Apartment Ossiach II sa nachádza v meste Annenheim (Rakúsko - Korutánsko).

Apartment Ossiach I

Apartment Ossiach I

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ossiach I. Boasting accommodation with a terrace, Apartment Ossiach I is set in Annenheim. The accommodation is 19 km from Bad Kleinkirchheim. Ubytovanie Apartment Ossiach I sa nachádza v meste Annenheim (Rakúsko - Korutánsko).

My Tiny Moos - Small Natural Garden Chalet

My Tiny Moos - Small Natural Garden Chalet

Ubytovanie (Horská chata) My Tiny Moos - Small Natural Garden Chalet. Ubytovacie zariadenie My Tiny Moos s balkónom sa nachádza v meste Annenheim v Korutánsku. Chata má výhľad do záhrady a je vzdialená 39 km od Klagenfurtu. Ubytovanie My Tiny Moos - Small Natural Garden Chalet sa nachádza v meste Annenheim (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 272 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100b-CYA

Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100b-CYA

Ubytovanie (Apartmán) Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100b-CYA. Situated in Annenheim in the Carinthia region, Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100b-CYA has a terrace. Ubytovanie Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100b-CYA sa nachádza v meste Annenheim (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 244 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100b-DYC

Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100b-DYC

Ubytovanie (Apartmán) Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100b-DYC. Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100b-DYC is set in Annenheim. The accommodation is 19 km from Bad Kleinkirchheim. Ubytovanie Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100b-DYC sa nachádza v meste Annenheim (Rakúsko - Korutánsko).

Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100b-DYD

Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100b-DYD

Ubytovanie (Apartmán) Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100b-DYD. Located in Annenheim, Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100b-DYD provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100b-DYD sa nachádza v meste Annenheim (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 359 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100c-DYC

Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100c-DYC

Ubytovanie (Apartmán) Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100c-DYC. Situated in Annenheim in the Carinthia region, Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100c-DYC features a terrace. Ubytovanie Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100c-DYC sa nachádza v meste Annenheim (Rakúsko - Korutánsko).

Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100c-DYD

Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100c-DYD

Ubytovanie (Apartmán) Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100c-DYD. Featuring accommodation with a terrace, Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100c-DYD is situated in Annenheim. Ubytovanie Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100c-DYD sa nachádza v meste Annenheim (Rakúsko - Korutánsko).

Apartment Ossiach IV

Apartment Ossiach IV

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ossiach IV. Apartment Ossiach IV is situated in Annenheim. Guests benefit from a balcony and a sun terrace. Ubytovanie Apartment Ossiach IV sa nachádza v meste Annenheim (Rakúsko - Korutánsko).

Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100b-DYB

Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100b-DYB

Ubytovanie (Apartmán) Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100b-DYB. Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100b-DYB is situated in Annenheim. The accommodation is 19 km from Bad Kleinkirchheim. Ubytovanie Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100b-DYB sa nachádza v meste Annenheim (Rakúsko - Korutánsko).

Nice apartment in Annenheim w/ WiFi and 2 Bedrooms

Nice apartment in Annenheim w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Nice apartment in Annenheim w/ WiFi and 2 Bedrooms. Nice apartment in Annenheim w/ WiFi and 2 Bedrooms is set in Annenheim. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Nice apartment in Annenheim w/ WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Annenheim (Rakúsko - Korutánsko).

Alpe Maritima Ossiacher See by Alps Residence

Alpe Maritima Ossiacher See by Alps Residence

Ubytovanie (Apartmány) Alpe Maritima Ossiacher See by Alps Residence. Located in Annenheim, 50 km from Bled, Alpe Maritima Ossiacher See by Alps Residence provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Alpe Maritima Ossiacher See by Alps Residence sa nachádza v meste Annenheim (Rakúsko - Korutánsko).

Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100c-DYB

Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100c-DYB

Ubytovanie (Apartmán) Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100c-DYB. Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100c-DYB is set in Annenheim. Ubytovanie Holiday complex Alpe Maritima Annenheim am Ossiacher See - OKT02100c-DYB sa nachádza v meste Annenheim (Rakúsko - Korutánsko).

Ferienwohnung Sun Alpine Annenheim Alpe Maritima Resort

Ferienwohnung Sun Alpine Annenheim Alpe Maritima Resort

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Sun Alpine Annenheim Alpe Maritima Resort. Set in Annenheim in the Carinthia region, Apartment Imagine Annenheim (Alpe Maritima Resort) features a garden. Guests have access to free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnung Sun Alpine Annenheim Alpe Maritima Resort sa nachádza v meste Annenheim (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 262 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ossiach III

Apartment Ossiach III

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ossiach III. Set in Annenheim in the Carinthia region, Apartment Ossiach III features a balcony and lake views. This beachfront property offers access to a terrace. Ubytovanie Apartment Ossiach III sa nachádza v meste Annenheim (Rakúsko - Korutánsko).