Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bakarac

V meste Bakarac (Chorvátsko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bakarac

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bakarac

One-Bedroom Apartment in Bakarac

9,9

One-Bedroom Apartment in Bakarac

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Bakarac. One-Bedroom Apartment in Bakarac is located in Bakarac and offers barbecue facilities. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Bakarac sa nachádza v meste Bakarac (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lara

9,7

Apartment Lara

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lara. Ubytovanie Apartment Lara sa nachádza v letovisku Bakarac v primorsko-goranskej župe. Ponúka terasu a výhľad na more. Ubytovanie Apartment Lara sa nachádza v meste Bakarac (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Adria Blue

9,5

Apartment Adria Blue

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Adria Blue. Apartment Adria Blue sa nachádza na pláži v meste Bakarac a ponúka bezplatné Wi-Fi a klimatizované ubytovanie. Mesto Crikvenica je vzdialené 19 km. Ubytovanie Apartment Adria Blue sa nachádza v meste Bakarac (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuca Silva

8,7

Kuca Silva

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuca Silva. Dovolenkový dom Kuca Silva sa nachádza v obci Bakarac. Ponúka vám ubytovanie s barom, bezplatným Wi-Fi, so spoločnou kuchyňou a spoločenskou miestnosťou. Ubytovanie Kuca Silva sa nachádza v meste Bakarac (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Bakarac

8,2

Guesthouse Bakarac

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Bakarac. Penzión Bakarac sa nachádza v obci Bakarac, len 50 metrov od pláže a 100 metrov od centra obce a autobusovej zastávky. Ubytovanie Guesthouse Bakarac sa nachádza v meste Bakarac (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Rukavina

8,1

House Rukavina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Rukavina. House Rukavina is located in Bakarac. The accommodation provides a TV and air conditioning. There is a full kitchen with a dishwasher and an oven. Ubytovanie House Rukavina sa nachádza v meste Bakarac (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Bakarac

Two-Bedroom Holiday Home in Bakarac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Bakarac. Two-Bedroom Holiday Home in Bakarac is set in Bakarac and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Bakarac sa nachádza v meste Bakarac (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 177 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Adria blue

Villa Adria blue

Ubytovanie (Vila) Villa Adria blue. Villa Adria blue is situated in Bakarac. This villa offers a garden as well as a terrace. The villa also includes 7 bathrooms. Ubytovanie Villa Adria blue sa nachádza v meste Bakarac (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 850 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Bakarac 99 with Outdoor Swimmingpool

Holiday home Bakarac 99 with Outdoor Swimmingpool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Bakarac 99 with Outdoor Swimmingpool. Situated in Bakarac, Holiday home Bakarac 99 with Outdoor Swimmingpool offers a private pool and free WiFi. Ubytovanie Holiday home Bakarac 99 with Outdoor Swimmingpool sa nachádza v meste Bakarac (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 271 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Bakarac

One-Bedroom Apartment in Bakarac

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Bakarac. One-Bedroom Apartment in Bakarac is set in Bakarac and offers barbecue facilities. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Bakarac sa nachádza v meste Bakarac (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stunning home in Bakarac w/ Outdoor swimming pool, WiFi and Outdoor swimming pool

Stunning home in Bakarac w/ Outdoor swimming pool, WiFi and Outdoor swimming pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stunning home in Bakarac w/ Outdoor swimming pool, WiFi and Outdoor swimming pool. Set in Bakarac, Stunning home in Bakarac w/ Outdoor swimming pool, WiFi and Outdoor swimming pool offers accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytovanie Stunning home in Bakarac w/ Outdoor swimming pool, WiFi and Outdoor swimming pool sa nachádza v meste Bakarac (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 683 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bakarac Bakarac

Apartment Bakarac Bakarac

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bakarac Bakarac. Apartmán Bakarac Bakarac sa nachádza v letovisku Bakarac a ponúka komplete vybavenú kuchyňu. Počas pobytu máte k dispozícii TV a obývaciu izbu. Ubytovanie Apartment Bakarac Bakarac sa nachádza v meste Bakarac (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Bakarac

Mesto Bakarac sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Bakarac.