Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Baktalórántháza

V meste Baktalórántháza (Maďarsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Baktalórántháza

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Baktalórántháza

Fenyves Szálloda és Konferencia-Központ

8,7

Fenyves Szálloda és Konferencia-Központ

Ubytovanie (Hotel) Fenyves Szálloda és Konferencia-Központ. Fenyves Szálloda és Konferencia-Központ features a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and bar in Baktalórántháza. Ubytovanie Fenyves Szálloda és Konferencia-Központ sa nachádza v meste Baktalórántháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Viktor Vendégház

8,5

Viktor Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Viktor Vendégház. Set in Baktalórántháza, Viktor Vendégház offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Viktor Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Horváth Vendégház

Horváth Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Horváth Vendégház. Located in Baktalórántháza, Horváth Vendégház features a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Horváth Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Baktalórántháza

Mesto Baktalórántháza sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Baktalórántháza.