Hľadať

Ubytovanie

Szabolcs-Szatmar-Bereg

V regióne Szabolcs-Szatmar-Bereg (Maďarsko) máme celkom 235 hotelov a ubytovanie.

Pre región Szabolcs-Szatmar-Bereg odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Níreďháza (94), Tokaj (43), Kisvárda (12), Nyírbátor (9), Vásárosnamény (6), Mátészalka (5), Tiszadob (5), Tiszavasvári (4), Baktalórántháza (3), Tiszalök (3). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Szabolcs-Szatmar-Bereg

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Szabolcs-Szatmar-Bereg

Gerti Apartman 2

10

Gerti Apartman 2

Ubytovanie (Apartmán) Gerti Apartman 2. Located in Nyíregyháza in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Gerti Apartman 2 has a patio and garden views. Ubytovanie Gerti Apartman 2 sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Crystal apartman

10

Crystal apartman

Ubytovanie (Apartmán) Crystal apartman. Set in Sóstógyógyfürdő in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Crystal apartman features a terrace and garden views. Ubytovanie Crystal apartman sa nachádza v meste Sóstófürdő (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Bodrog33 Riverhouse

10

Bodrog33 Riverhouse

Ubytovanie (Apartmány) Bodrog33 Riverhouse. Situated in Tokaj, 46 km from Miskolc, Bodrog33 Riverhouse features a garden and free WiFi. Ubytovanie Bodrog33 Riverhouse sa nachádza v meste Tokaj (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Édenkert Apartmanház

10

Édenkert Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Édenkert Apartmanház. Featuring a spa bath, Édenkert Apartmanház is located in Kisvárda. The property has garden views. Ubytovanie Édenkert Apartmanház sa nachádza v meste Kisvárda (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Elizabeth Apartman

9,9

Elizabeth Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Elizabeth Apartman. Situated in Tokaj, Elizabeth Apartman offers shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytovanie Elizabeth Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Zöldbarát Vendégház

9,9

Zöldbarát Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Zöldbarát Vendégház. Penzión Zöldbarát sa nachádza v meste Nyíregyháza a ponúka ubytovanie so súkromnou terasou. Ubytovanie Zöldbarát Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Borálom Apartman Tokaj

9,9

Borálom Apartman Tokaj

Ubytovanie (Apartmán) Borálom Apartman Tokaj. Borálom Apartman Tokaj is situated in Tokaj. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytovanie Borálom Apartman Tokaj sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Türkiz Apartman

9,9

Türkiz Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Türkiz Apartman. Situated in Tokaj, Türkiz Apartman offers accommodation with a patio. Ubytovanie Türkiz Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Laza panzió

9,9

Laza panzió

Ubytovanie (Apartmán) Laza panzió. Ubytovanie Laza panzió sa nachádza v meste Níreďháza, len 1,8 km od ZOO parku Níreďháza. Ubytovanie Laza panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

BAB-lak

9,9

BAB-lak

Ubytovanie (Apartmán) BAB-lak. Situated in Kisvárda, BAB-lak features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie BAB-lak sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Centrál Apartman

9,9

Centrál Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Centrál Apartman. Centrál Apartman is located in Tokaj and offers a shared lounge. This apartment provides free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytovanie Centrál Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Fogadó a Két Kecskéhez

9,8

Fogadó a Két Kecskéhez

Ubytovanie (Penzión) Fogadó a Két Kecskéhez. Situated in Panyola, Fogadó a Két Kecskéhez features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Fogadó a Két Kecskéhez sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Alfrédó Delux Apartman Nyíregyháza-Sóstófürdő

9,8

Alfrédó Delux Apartman Nyíregyháza-Sóstófürdő

Ubytovanie (Vila) Alfrédó Delux Apartman Nyíregyháza-Sóstófürdő. Táto klimatizovaná vila sa nachádza v meste Níreďháza a ponúka bezplatné Wi-Fi, saunu a terasu s výhľadom na bazén. Ubytovanie Alfrédó Delux Apartman Nyíregyháza-Sóstófürdő sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Vinnai Vadászház

9,8

Vinnai Vadászház

Ubytovanie (Penzión) Vinnai Vadászház. Located in Buj, Vinnai Vadászház provides a garden and terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Vinnai Vadászház sa nachádza v meste Buják (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Studio Eleven

9,8

Studio Eleven

Ubytovanie (Apartmán) Studio Eleven. Studio Eleven is located in Kisvárda. The air-conditioned apartment consists of 1 bedroom, a kitchen with dining area, and 1 bathroom with shower. Ubytovanie Studio Eleven sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Lora Apartman

9,8

Lora Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lora Apartman. Apartmán Lora ponúka ubytovanie v meste Nyíregyháza, 3,5 km od zoologického parku Nyiregyhaza. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Lora Apartman sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Antalóczy Winery&Apartments

9,8

Antalóczy Winery&Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Antalóczy Winery&Apartments. Situated 5 minutes away from the historical Tokaj centre, Antalóczy Winery&Apartments offers accommodation in Tokaj. Complimentary WiFi is offered. Ubytovanie Antalóczy Winery&Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Viktor Vendégház

9,8

Viktor Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Viktor Vendégház. Located in a quiet residential area of Tokaj, Viktor Vendégház features free Wi-Fi, free private parking and a garden with barbecue. Ubytovanie Viktor Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Deluxeapartman

9,8

Deluxeapartman

Ubytovanie (Apartmán) Deluxeapartman. Moderné a štýlové ubytovacie zariadenie Deluxeapartman stojí v tichej obytnej štvrti Sóstófürdő na predmestí mesta Nyíregyháza. Ubytovanie Deluxeapartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Casa Blanca

9,8

Casa Blanca

Ubytovanie (Apartmán) Casa Blanca. Set in Nyíregyháza in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Casa Blanca features a patio and garden views. Ubytovanie Casa Blanca sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Matula Üdülőház

9,8

Matula Üdülőház

Ubytovanie (Apartmán) Matula Üdülőház. Matula Üdülőház is set in Géberjén and offers a private beach area and a terrace. Ubytovanie Matula Üdülőház sa nachádza v meste Géberjén (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Angéla Vendegház

9,7

Angéla Vendegház

Ubytovanie (Penzión) Angéla Vendegház. Centrally located in the famous wine region of Tokaj and 200 metres from river Tisza and Bodrog, Angéla Vendegház provides a landscaped garden and room... Ubytovanie Angéla Vendegház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

LaBor Kvartély

9,7

LaBor Kvartély

Ubytovanie (Hotel) LaBor Kvartély. LaBor Kvartély in Tokaj provides adults-only accommodation with a restaurant, a bar and a terrace. Ubytovanie LaBor Kvartély sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Beáta vendégház

9,7

Beáta vendégház

Ubytovanie (Penzión) Beáta vendégház. Located in Tokaj, Beáta vendégház offers a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytovanie Beáta vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Nowhere

9,7

Nowhere

Ubytovanie (Chata v prírode) Nowhere. Nowhere is situated in Nyírmihálydi and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Nowhere sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Center Apartman House

9,7

Center Apartman House

Ubytovanie (Apartmán) Center Apartman House. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Center Apartman House is located in Nyíregyháza. Ubytovanie Center Apartman House sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Tündérkert

9,7

Tündérkert

Ubytovanie (Apartmány) Tündérkert. Ubytovacie zariadenie Tündérkert sa nachádza na pokojnom mieste na brehu malého jazera v meste Nyírbátor. Ubytovanie Tündérkert sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

É-Vaskó Panzió Borpince

9,7

É-Vaskó Panzió Borpince

Ubytovanie (Bed and breakfast) É-Vaskó Panzió Borpince. Located in Tokaj, É-Vaskó Panzió Borpince provides accommodation with a flat-screen TV. Complimentary WiFi is offered. Ubytovanie É-Vaskó Panzió Borpince sa nachádza v meste Tokaj (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Belvárosi Lux Apartman

9,7

Belvárosi Lux Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Belvárosi Lux Apartman. Belvárosi Lux Apartman is located in Vásárosnamény. The air-conditioned accommodation is 26 km from Berehove, and guests benefit from complimentary WiFi... Ubytovanie Belvárosi Lux Apartman sa nachádza v meste Vásárosnamény (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Kékszilva Vendégház

9,7

Kékszilva Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kékszilva Vendégház. Set in Pap, Kékszilva Vendégház has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Kékszilva Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Molnár Vendégház

9,7

Molnár Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Molnár Vendégház. Ubytovacie zariadenie Molnár Vendégház sa nachádza v meste Újfehértó, 47 km od mesta Hajdúszoboszló. Ubytovanie Molnár Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Diófa Vendégház

9,7

Diófa Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Diófa Vendégház. Ubytovacie zariadenie Diófa Vendégház in Tiszadob ponúka hosťom ubytovanie s bezplatnými bicyklami, záhradou a terasou. Ubytovanie Diófa Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Rose Garden

9,7

Rose Garden

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rose Garden. Ubytovacie zariadenie Rose Garden sa nachádza v meste Kisvárda a ponúka klimatizované ubytovanie s vlastným bazénom, výhľad na bazén, terasu a spoločenskú... Ubytovanie Rose Garden sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Szőlőfürt Vendégház Tokaj

9,7

Szőlőfürt Vendégház Tokaj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szőlőfürt Vendégház Tokaj. Situated in Tokaj in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Szőlőfürt Vendégház Tokaj has a garden. This holiday home features a shared kitchen and free WiFi. Ubytovanie Szőlőfürt Vendégház Tokaj sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Bogáthy Kúria Business Apartments

9,6

Bogáthy Kúria Business Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Bogáthy Kúria Business Apartments. Set in Nyirbognt, Bogáthy Kúria Business Apartments offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytovanie Bogáthy Kúria Business Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Wellness Lakás

9,6

Wellness Lakás

Ubytovanie (Apartmán) Wellness Lakás. Boasting a spa bath, Wellness Lakás is situated in Nyíregyháza. The apartment is 2.4 km from Nyiregyhaza Animal Park. Ubytovanie Wellness Lakás sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

LillApartman

9,6

LillApartman

Ubytovanie (Apartmán) LillApartman. Situated in Tokaj in the Borsod-Abauj-Zemplen region, LillApartman has a terrace and city views. Ubytovanie LillApartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Pangea Hotel

9,6

Pangea Hotel

Ubytovanie (Hotel) Pangea Hotel. Hotel Pangea, vhodný pre rodiny s deťmi, sa nachádza v blízkosti zoologickej záhrady v meste Níreďháza, priamo pri jazere Sóstó. Ubytovanie Pangea Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Aliz Apartman

9,6

Aliz Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Aliz Apartman. Ubytovacie zariadenie Aliz Apartman sa nachádza v meste Níreďháza, 3,3 km od zoologickej záhrady. Ubytovanie Aliz Apartman sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Farkasverem Vendégház

9,6

Farkasverem Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Farkasverem Vendégház. Penzión Farkasverem sa nachádza hneď vedľa štátnej cesty 4, 13 km od jazera Sóstó a mesta Níreďháza. Ponúka veľkú záhradu so súkromným parkoviskom. Ubytovanie Farkasverem Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Meggyes Vendégház

9,6

Meggyes Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Meggyes Vendégház. Meggyes Vendégház features air-conditioned accommodation in Nyírmeggyes. Ubytovanie Meggyes Vendégház sa nachádza v meste Nyírmeggyes (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Erzsébet Pince

9,6

Erzsébet Pince

Ubytovanie (Apartmány) Erzsébet Pince. Ubytovacie zariadenie Erzsébet Pince sa nachádza v meste Tokaj a ponúka hosťom ubytovanie s terasou. Ubytovanie Erzsébet Pince sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Zrinyi Central Apartman with free parking

9,6

Zrinyi Central Apartman with free parking

Ubytovanie (Apartmán) Zrinyi Central Apartman with free parking. Zrinyi Central Apartman with free parking is set in Nyíregyháza and offers a terrace. Ubytovanie Zrinyi Central Apartman with free parking sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Mimi Apartment

9,6

Mimi Apartment

Ubytovanie (Vila) Mimi Apartment. Apartmán Mimi sa nachádza 600 metrov od termálnych kúpeľov Sóstó v meste Níreďháza. Ubytovanie Mimi Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Milán Apartment

9,6

Milán Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Milán Apartment. Apartmán Milán vám ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v meste Níreďháza, 27 km od vinohradníckej oblasti Tokaj. Využívať môžete terasu. Ubytovanie Milán Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Nature Centrum Vendégház

9,5

Nature Centrum Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Nature Centrum Vendégház. Boasting a garden, Nature Centrum Vendégház is situated in Győrtelek. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Nature Centrum Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Bogoly Apartman

9,5

Bogoly Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Bogoly Apartman. Apartmán Bogoly sa nachádza v centre mesta Tokaj, v Tokajskej vinohradníckej oblasti. Ubytovanie Bogoly Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Piroska Vendégház

9,5

Piroska Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Piroska Vendégház. Ubytovacie zariadenie Piroska Vendégház sa nachádza v meste Nyíregyháza, 600 metrov od termálneho kúpeľa. Ubytovanie Piroska Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Ubytovanie v mestách regiónu Szabolcs-Szatmar-Bereg

Ubytovanie v mestách regiónu Szabolcs-Szatmar-Bereg

Dovolenka a ubytovanie v regióne Szabolcs-Szatmar-Bereg - Maďarsko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 235 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Szabolcs-Szatmar-Bereg.

Pre región Szabolcs-Szatmar-Bereg odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Níreďháza (94), Tokaj (43), Kisvárda (12), Nyírbátor (9), Vásárosnamény (6), Mátészalka (5), Tiszadob (5), Tiszavasvári (4), Baktalórántháza (3), Tiszalök (3). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Szabolcs-Szatmar-Bereg máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Édenkert Apartmanház (10*), Borálom Apartman Tokaj (9,9*), Elizabeth Apartman (9,9*), Zöldbarát Vendégház (9,9*), Laza panzió (9,9*), Türkiz Apartman (9,9*), Centrál Apartman (9,9*), BAB-lak (9,9*), Fogadó a Két Kecskéhez (9,8*), Alfrédó Delux Apartman Nyíregyháza-Sóstófürdő (9,8*).

Región Szabolcs-Szatmar-Bereg môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.