Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nyírbátor

V meste Nyírbátor (Maďarsko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nyírbátor

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nyírbátor

Paplanka

10

Paplanka

Ubytovanie (Apartmán) Paplanka. Located in Nyírbátor in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Paplanka features a patio and lake views. Ubytovanie Paplanka sa nachádza v meste Nyírbátor (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Berczik Vendégház

10

Berczik Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Berczik Vendégház. Situated in Nyírbátor in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Berczik Vendégház has a terrace. Ubytovanie Berczik Vendégház sa nachádza v meste Nyírbátor (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Tündérkert

9,7

Tündérkert

Ubytovanie (Apartmány) Tündérkert. Ubytovacie zariadenie Tündérkert sa nachádza na pokojnom mieste na brehu malého jazera v meste Nyírbátor. Ubytovanie Tündérkert sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Ivanhoe Apartman

9

Ivanhoe Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Ivanhoe Apartman. Situated in Nyírbátor in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Ivanhoe Apartman features accommodation with free private parking. Ubytovanie Ivanhoe Apartman sa nachádza v meste Nyírbátor (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Napsugár Panzió

8,9

Napsugár Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Napsugár Panzió. Ubytovacie zariadenie Napsugár Panzió és Kávézó sa nachádza v centre mesta Nyírbátor, 15 minút chôdze od termálnych kúpeľov. Ubytovanie Napsugár Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Sárkány Apartman, Sárkány Wellness és Gyógyfürdő

8,7

Sárkány Apartman, Sárkány Wellness és Gyógyfürdő

Ubytovanie (Apartmán) Sárkány Apartman, Sárkány Wellness és Gyógyfürdő. Hotel Sárkány Apartman & Kemping sa nachádza v areáli termálneho a wellness centra Sárkány. Ubytovanie Sárkány Apartman, Sárkány Wellness és Gyógyfürdő sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Hotel Pálma

8,5

Hotel Pálma

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Hotel Pálma. Hotel Pálma sa nachádza v centre mesta Nyírbátor, 3 minúty jazdy autom od wellness centra a liečebných kúpeľov. Ubytovanie Hotel Pálma sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Bátor Park Panzió

8,2

Bátor Park Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bátor Park Panzió. Located in Nyírbátor, 43 km from Nyíregyháza, Bátor Park Panzió provides a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Bátor Park Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Kakukk Panzió

8,1

Kakukk Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Kakukk Panzió. Situated in Nyírbátor, 43 km from Nyíregyháza, Kakukk Panzió features a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Kakukk Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Abszolút Hotel és Panzió

8

Abszolút Hotel és Panzió

Ubytovanie (Hotel) Abszolút Hotel és Panzió. Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza v meste Nyírbátor a ponúka bar, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a izby so súkromnou kúpeľňou a TV. Ubytovanie Abszolút Hotel és Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Bástya Wellness Hotel - Nyírbátor

7,3

Bástya Wellness Hotel - Nyírbátor

Ubytovanie (Hotel) Bástya Wellness Hotel - Nyírbátor. Hotel Bástya Wellness sa nachádza v centre mesta Nyírbátor, 2,5 km od wellness centra a kúpeľov Dragon. Ubytovanie Bástya Wellness Hotel - Nyírbátor sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Termál Apartman

6,8

Termál Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Termál Apartman. Apartmán Termál v meste Nyírbátor ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi 450 metrov od kúpeľov Sárkány. Ubytovanie Termál Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Hardi Hotel

Hardi Hotel

Ubytovanie (Bed and breakfast) Hardi Hotel. Hotel Hardi sa nachádza v meste Nyírbátor. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Hardi Hotel sa nachádza v meste Nyírbátor (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Ubytovanie v meste Nyírbátor

Mesto Nyírbátor sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Nyírbátor.