Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tiszalök

V meste Tiszalök (Maďarsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tiszalök

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tiszalök

Tiszára néző heverésző

10

Tiszára néző heverésző

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Tiszára néző heverésző. Tiszára néző heverésző is situated in Tiszalök and offers a restaurant, a garden and a private beach area. Ubytovanie Tiszára néző heverésző sa nachádza v meste Tiszalök (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Tiszaparti Meseház

10

Tiszaparti Meseház

Ubytovanie (Horské chaty) Tiszaparti Meseház. Tiszaparti Meseház is located in Tiszalök and offers a garden and a terrace. The property is 38 km from Sárospatak and free private parking is provided. Ubytovanie Tiszaparti Meseház sa nachádza v meste Tiszalök (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Fiesta Farm - Tiszalök

6,2

Fiesta Farm - Tiszalök

Ubytovanie (Hostel) Fiesta Farm - Tiszalök. Ubytovacie zariadenie Fiesta Farm - Tiszalök je situované na pláži v meste Tiszalök a ponúka záhradu a spoločný salónik. spoločnú kuchyňu a gril. Ubytovanie Fiesta Farm - Tiszalök sa nachádza v meste Tiszalök (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Tiszalöki Apartmanház

Tiszalöki Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Tiszalöki Apartmanház. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Tiszalöki Apartmanház is situated in Tiszalök. Ubytovanie Tiszalöki Apartmanház sa nachádza v meste Tiszalök (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Kidhotel Sportszálló

Kidhotel Sportszálló

Ubytovanie (Apartmán) Kidhotel Sportszálló. Kidhotel Sportszálló is set in Tiszalök and offers a shared lounge, a tennis court and a terrace. Ubytovanie Kidhotel Sportszálló sa nachádza v meste Tiszalök (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Lotus Glamping

Lotus Glamping

Ubytovanie (Luxusný stan) Lotus Glamping. Located in Tiszalök, Lotus Glamping provides accommodation with a private pool, a patio and garden views. Ubytovanie Lotus Glamping sa nachádza v meste Tiszalök (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Ubytovanie v meste Tiszalök

Mesto Tiszalök sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Tiszalök.