Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kisvárda

V meste Kisvárda (Maďarsko) máme celkom 12 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kisvárda

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kisvárda

Édenkert Apartmanház

10

Édenkert Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Édenkert Apartmanház. Featuring a spa bath, Édenkert Apartmanház is located in Kisvárda. The property has garden views. Ubytovanie Édenkert Apartmanház sa nachádza v meste Kisvárda (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

BAB-lak

9,9

BAB-lak

Ubytovanie (Apartmán) BAB-lak. Situated in Kisvárda, BAB-lak features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie BAB-lak sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Studio Eleven

9,8

Studio Eleven

Ubytovanie (Apartmán) Studio Eleven. Studio Eleven is located in Kisvárda. The air-conditioned apartment consists of 1 bedroom, a kitchen with dining area, and 1 bathroom with shower. Ubytovanie Studio Eleven sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Rose Garden

9,7

Rose Garden

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rose Garden. Ubytovacie zariadenie Rose Garden sa nachádza v meste Kisvárda a ponúka klimatizované ubytovanie s vlastným bazénom, výhľad na bazén, terasu a spoločenskú... Ubytovanie Rose Garden sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Délibáb Wellness Vendégház

9,5

Délibáb Wellness Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Délibáb Wellness Vendégház. Located in Kisvárda, Délibáb Wellness Vendégház provides a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytovanie Délibáb Wellness Vendégház sa nachádza v meste Kisvárda (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Kristály apartmanok

9,3

Kristály apartmanok

Ubytovanie (Bed and breakfast) Kristály apartmanok. Ubytovanie Kristály apartmanok sa nachádza v meste Kisvárda a ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciu a záhradu s terasou. Ubytovanie Kristály apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Várda Sport Hotel

9,2

Várda Sport Hotel

Ubytovanie (Hotel) Várda Sport Hotel. Hotel Várda Sport je orientovaný na šport a nachádza sa v meste Kisvárda. K dispozícii máte klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Várda Sport Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Madison Village

9,1

Madison Village

Ubytovanie (Bed and breakfast) Madison Village. Ubytovacie zariadenie Madison Village sa nachádza v meste Kisvárda, 600 metrov od hradu Kisvárda a 500 metrov od termálneho kúpaliska Kisvárda. Ubytovanie Madison Village sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Melinda Apartman

8,2

Melinda Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Melinda Apartman. Situated in Kisvárda in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Melinda Apartman has a balcony and city views. Ubytovanie Melinda Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Parish Bull Hotel

8

Parish Bull Hotel

Ubytovanie (Hotel) Parish Bull Hotel. Hotel Parish Bull sa nachádza v meste Kisvádra, medzi mestom Nyíregyháza a ukrajinskou hranicou, a ponúka saunu, krytý bazén a à-la-carte reštauráciu. Ubytovanie Parish Bull Hotel sa nachádza v meste Kisvárda (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Csillag Apartman

Csillag Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Csillag Apartman. Csillag Apartman is situated in Kisvárda. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. Ubytovanie Csillag Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

BAB-LAK Apartman

BAB-LAK Apartman

Ubytovanie (Apartmány) BAB-LAK Apartman. Set in Kisvárda in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, BAB-LAK Apartman features a terrace. The air-conditioned accommodation is 42 km from Berehove. Ubytovanie BAB-LAK Apartman sa nachádza v meste Kisvárda (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Lara Apartman

Lara Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lara Apartman. Set in Kisvárda, Lara Apartman offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie Lara Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Studio in Kisvarda/Ostungarn 39892

Studio in Kisvarda/Ostungarn 39892

Ubytovanie (Apartmán) Studio in Kisvarda/Ostungarn 39892. Studio in Kisvarda/Ostungarn 39892 is set in Kisvárda. Ubytovanie Studio in Kisvarda/Ostungarn 39892 sa nachádza v meste Kisvárda (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Ubytovanie v meste Kisvárda

Mesto Kisvárda sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a ubytovanie v meste Kisvárda.