Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tiszadob

V meste Tiszadob (Maďarsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tiszadob

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tiszadob

A Nádtetős Parasztházak

10

A Nádtetős Parasztházak

Ubytovanie (Dovolenkové domy) A Nádtetős Parasztházak. Boasting private pool, A Nádtetős Parasztházak is situated on the beachfront in Tiszadob. Ubytovanie A Nádtetős Parasztházak sa nachádza v meste Tiszadob (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Diófa Vendégház

9,7

Diófa Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Diófa Vendégház. Ubytovacie zariadenie Diófa Vendégház in Tiszadob ponúka hosťom ubytovanie s bezplatnými bicyklami, záhradou a terasou. Ubytovanie Diófa Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Nádas Fogadó

8,7

Nádas Fogadó

Ubytovanie (Penzión) Nádas Fogadó. Ubytovacie zariadenie Nádas Fogadó sa nachádza v pokojnej oblasti v meste Tiszadob, 800 metrov od rieky Tisy. Ubytovanie Nádas Fogadó sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Csónakház

Csónakház

Ubytovanie (Vila) Csónakház. Csónakház is situated in Tiszadob and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Csónakház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Bárányszeg

Bárányszeg

Ubytovanie (Apartmán) Bárányszeg. Ubytovanie Bárányszeg sa nachádza v obci Tiszadob, 45 km od mesta Níreďháza. Od kúpeľov Miskolctapolca vás delí 43 a od mesta Miškovec 36 km. Ubytovanie Bárányszeg sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Ubytovanie v meste Tiszadob

Mesto Tiszadob sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Tiszadob.