Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tiszavasvári

V meste Tiszavasvári (Maďarsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tiszavasvári

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tiszavasvári

Kifog-Lak vendégház

9,3

Kifog-Lak vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Kifog-Lak vendégház. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Kifog-Lak vendégház is set in Tiszavasvári. Ubytovanie Kifog-Lak vendégház sa nachádza v meste Tiszavasvári (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dávid-lak

9

Dávid-lak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dávid-lak. Dávid-lak je samostatne stojaci dovolenkový dom s terasou, ktorý sa nachádza v meste Tiszavasvári. Ubytovanie Dávid-lak sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Pöttöm nyaraló

Pöttöm nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Pöttöm nyaraló. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Pöttöm nyaraló is located in Tiszavasvári. Ubytovanie Pöttöm nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Pillangó-Lak

Pillangó-Lak

Ubytovanie (Apartmán) Pillangó-Lak. Pillangó-Lak is situated in Tiszavasvári. This apartment has a garden and free private parking. Ubytovanie Pillangó-Lak sa nachádza v meste Tiszavasvári (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Tiszavasvári

Mesto Tiszavasvári sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Tiszavasvári.