Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tiszavasvári

V meste Tiszavasvári (Maďarsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tiszavasvári

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tiszavasvári

Kifog-Lak vendégház

9,3

Kifog-Lak vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Kifog-Lak vendégház. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Kifog-Lak vendégház is set in Tiszavasvári. Ubytovanie Kifog-Lak vendégház sa nachádza v meste Tiszavasvári (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Pöttöm Nyaraló

Pöttöm Nyaraló

Ubytovanie (Apartmán) Pöttöm Nyaraló. Pöttöm Nyaraló is located in Tiszavasvári and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Pöttöm Nyaraló sa nachádza v meste Tiszavasvári (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Csalogány-Lak

Csalogány-Lak

Ubytovanie (Apartmán) Csalogány-Lak. Csalogány-Lak is situated in Tiszavasvári and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Csalogány-Lak sa nachádza v meste Tiszavasvári (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Pillangó-Lak

Pillangó-Lak

Ubytovanie (Apartmán) Pillangó-Lak. Pillangó-Lak is situated in Tiszavasvári. This apartment has a garden and free private parking. Ubytovanie Pillangó-Lak sa nachádza v meste Tiszavasvári (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Ubytovanie v meste Tiszavasvári

Mesto Tiszavasvári sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Tiszavasvári.