Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mátészalka

V meste Mátészalka (Maďarsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mátészalka

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mátészalka

Korona Panzió

8,2

Korona Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Korona Panzió. Set in Mátészalka, Korona Panzió offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a bar and a garden. Ubytovanie Korona Panzió sa nachádza v meste Mátészalka (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kastélyszálló Mátészalka

7,8

Kastélyszálló Mátészalka

Ubytovanie (Bed and breakfast) Kastélyszálló Mátészalka. With garden views, Kastélyszálló Mátészalka is set in Mátészalka and has a restaurant, a shared lounge, bar, garden, barbecue and terrace. Ubytovanie Kastélyszálló Mátészalka sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ramszesz Panzió

6,7

Ramszesz Panzió

Ubytovanie (Hotel) Ramszesz Panzió. Hotel Ramszesz sa nachádza v meste Mátészalka, 500 metrov od železničnej a autobusovej stanice. Ubytovanie Ramszesz Panzió sa nachádza v meste Mátészalka (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hubertus Panzió

5,8

Hubertus Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Hubertus Panzió. Situated in Mátészalka, Hubertus Panzió features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and a terrace. Ubytovanie Hubertus Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

KOMPLEX -Rendezvénytermek-Panzió-Apartman-Irodák-

KOMPLEX -Rendezvénytermek-Panzió-Apartman-Irodák-

Ubytovanie (Bed and breakfast) KOMPLEX -Rendezvénytermek-Panzió-Apartman-Irodák-. Offering a bar, KOMPLEX -Rendezvénytermek-Panzió-Apartman-Irodák- offers accommodation in Mátészalka. Ubytovanie KOMPLEX -Rendezvénytermek-Panzió-Apartman-Irodák- sa nachádza v meste Mátészalka (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Európa Panzió

Európa Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Európa Panzió. Located in Mátészalka, 37 km from Berehove, Európa Panzió provides a terrace and free WiFi. Ubytovanie Európa Panzió sa nachádza v meste Mátészalka (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gajdosi Vendégház

Gajdosi Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Gajdosi Vendégház. Gajdosi Vendégház is located in Mátészalka and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Gajdosi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 13 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Mátészalka

Mesto Mátészalka sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Mátészalka.