Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Níreďháza

V meste Níreďháza (Maďarsko) máme celkom 94 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Níreďháza

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Níreďháza

Zöldbarát Vendégház

9,9

Zöldbarát Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Zöldbarát Vendégház. Penzión Zöldbarát sa nachádza v meste Nyíregyháza a ponúka ubytovanie so súkromnou terasou. Ubytovanie Zöldbarát Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Laza panzió

9,9

Laza panzió

Ubytovanie (Apartmán) Laza panzió. Ubytovanie Laza panzió sa nachádza v meste Níreďháza, len 1,8 km od ZOO parku Níreďháza. Ubytovanie Laza panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Deluxeapartman

9,8

Deluxeapartman

Ubytovanie (Apartmán) Deluxeapartman. Moderné a štýlové ubytovacie zariadenie Deluxeapartman stojí v tichej obytnej štvrti Sóstófürdő na predmestí mesta Nyíregyháza. Ubytovanie Deluxeapartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Blanca

9,8

Casa Blanca

Ubytovanie (Apartmán) Casa Blanca. Set in Nyíregyháza in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Casa Blanca features a patio and garden views. Ubytovanie Casa Blanca sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lora Apartman

9,8

Lora Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lora Apartman. Apartmán Lora ponúka ubytovanie v meste Nyíregyháza, 3,5 km od zoologického parku Nyiregyhaza. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Lora Apartman sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Center Apartman House

9,7

Center Apartman House

Ubytovanie (Apartmán) Center Apartman House. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Center Apartman House is located in Nyíregyháza. Ubytovanie Center Apartman House sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pangea Hotel

9,6

Pangea Hotel

Ubytovanie (Hotel) Pangea Hotel. Hotel Pangea, vhodný pre rodiny s deťmi, sa nachádza v blízkosti zoologickej záhrady v meste Níreďháza, priamo pri jazere Sóstó. Ubytovanie Pangea Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aliz Apartman

9,6

Aliz Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Aliz Apartman. Ubytovacie zariadenie Aliz Apartman sa nachádza v meste Níreďháza, 3,3 km od zoologickej záhrady. Ubytovanie Aliz Apartman sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Milán Apartment

9,6

Milán Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Milán Apartment. Apartmán Milán vám ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v meste Níreďháza, 27 km od vinohradníckej oblasti Tokaj. Využívať môžete terasu. Ubytovanie Milán Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Piroska Vendégház

9,5

Piroska Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Piroska Vendégház. Ubytovacie zariadenie Piroska Vendégház sa nachádza v meste Nyíregyháza, 600 metrov od termálneho kúpeľa. Ubytovanie Piroska Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

4 Pines Apartment

9,5

4 Pines Apartment

Ubytovanie (Apartmán) 4 Pines Apartment. Apartmán 4 Pines sa nachádza približne 2,2 km od zoologickej záhrady Níreďháza. Ponúka výhľad do záhrady, záhradu, patio a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie 4 Pines Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sóstó Gold Vendégház

9,5

Sóstó Gold Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Sóstó Gold Vendégház. Dovolenkový dom Sóstó Gold Vendégház sa nachádza v meste Nyíregyháza, 2 minúty chôdze od kúpeľov a jazera Sóstó. Ubytovanie Sóstó Gold Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hunguest Hotel Sóstó

9,5

Hunguest Hotel Sóstó

Ubytovanie (Hotel) Hunguest Hotel Sóstó. Ubytovacie zariadenie Hunguest Hotel Sóstó sa nachádza v meste Nyíregyháza, 500 metrov od ZOO Nyíregyháza. Ubytovanie Hunguest Hotel Sóstó sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Szinyó apartman Smaragd

9,4

Szinyó apartman Smaragd

Ubytovanie (Apartmány) Szinyó apartman Smaragd. Ubytovacie zariadenie Szinyó apartman Smaragd so záhradou a s príslušenstvom na grilovanie sa nachádza v meste Níreďháza, 2,2 km od miestnej zoo. Ubytovanie Szinyó apartman Smaragd sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Irány Colorado Apartman

9,4

Irány Colorado Apartman

Ubytovanie (Bed and breakfast) Irány Colorado Apartman. Ubytovanie Irány Colorado Apartman sa nachádza v obci Nyíregyháza v oblasti Szabolcs-Szatmar-Bereg a ZOO Nyiregyhaza. Ubytovanie Irány Colorado Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dolce Vita Apartman

9,4

Dolce Vita Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Dolce Vita Apartman. Ubytovacie zariadenie Dolce Vita Apartman sa nachádza v meste Nyíregyháza, 800 metrov od zvieracieho parku Nyiregyhaza. Ubytovanie Dolce Vita Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hanna Apartman

9,4

Hanna Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Hanna Apartman. Ubytovacie zariadenie Hanna Apartman sa nachádza v meste Níreďháza, len 1,6 km od ZOO Níreďháza. Ubytovanie Hanna Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kiscsere Vendégház

9,3

Kiscsere Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kiscsere Vendégház. Penzión Kiscsere Vendégház sa nachádza v obci Kállósemjén, 43 km od Debrecínu. Ubytovanie Kiscsere Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ApartmAndi

9,3

ApartmAndi

Ubytovanie (Apartmán) ApartmAndi. Ubytovanie ApartmAndi sa nachádza v obci Nyíregyháza, 3,6 km od ZOO parku Nyíregyháza. Ponúka bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu, kasíno aj reštauráciu. Ubytovanie ApartmAndi sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family Apartman 3 rooms

9,3

Family Apartman 3 rooms

Ubytovanie (Apartmán) Family Apartman 3 rooms. Ubytovacie zariadenie Family Apartman 3 rooms sa nachádza v meste Níreďháza v Sabolčsko-satmársko-berežskej župe a ponúka balkón. Ubytovanie Family Apartman 3 rooms sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lia Apartman

9,3

Lia Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lia Apartman. Offering free WiFi and city views, Lia Apartman is an accommodation set in Nyíregyháza. Ubytovanie Lia Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alfrédó Vendégház

9,2

Alfrédó Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Alfrédó Vendégház. Penzión Alfrédó s patiom sa nachádza v meste Nyíregyháza v Sabolčsko-satmársko-berežskej župe. Ubytovanie Alfrédó Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Center Family Apartman

9,2

Center Family Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Center Family Apartman. Situated in Nyíregyháza, 6 km from Nyiregyhaza Animal Park, Center Family Apartman features accommodation with a bar, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytovanie Center Family Apartman sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Váci Vendégház

9,2

Váci Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Váci Vendégház. Ubytovacie zariadenie Váci Vendégház sa nachádza v meste Níreďháza, 10 km od ZOO Níreďháza. Ubytovanie Váci Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szinyó Apartman Diamond

9,2

Szinyó Apartman Diamond

Ubytovanie (Apartmány) Szinyó Apartman Diamond. Apartmán Szinyó Diamond sa nachádza v meste Nyíregyháza. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Szinyó Apartman Diamond sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Levendula Apartman Nyíregyháza

9

Levendula Apartman Nyíregyháza

Ubytovanie (Apartmán) Levendula Apartman Nyíregyháza. Levendula Apartman Nyíregyháza sa nachádza v obci Nyíregyháza, 2 km od zvieracieho parku Nyiregyhaza. Ubytovanie Levendula Apartman Nyíregyháza sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Central Apartman

9

Central Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Central Apartman. Set in Nyíregyháza in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Central Apartman features a patio. Ubytovanie Central Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anna Apartman

9

Anna Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Anna Apartman. Anna Apartman sa nachádza v letovisku Nyíregyháza v Sabolčsko-satmársko-berežskej župe a 2,4 km od Zoo parku Nyiregyhaza. Ubytovanie Anna Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Viktória

9

Villa Viktória

Ubytovanie (Apartmány) Villa Viktória. Vila Viktória sa nachádza v meste Níreďháza v Sabolčsko-satmársko-berežskej župe, 1,6 km od zoologickej záhrady. Ubytovanie Villa Viktória sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Írisz

8,9

Hotel Írisz

Ubytovanie (Hotel) Hotel Írisz. Hotel Írisz sa nachádza v meste Nyíregyháza, 2,4 km od ZOO. Ubytovanie Hotel Írisz sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Harmatcsepp Apartmanház

8,9

Harmatcsepp Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Harmatcsepp Apartmanház. Apartmánový hotel Harmatcsepp sa nachádza v meste Nyíregyháza a ponúka vám ubytovanie s bezplatným WiFi, TV a kuchyňou. Ubytovanie Harmatcsepp Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borbányai Rehabilitációs Ház

8,9

Borbányai Rehabilitációs Ház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Borbányai Rehabilitációs Ház. Ubytovacie zariadenie Borbányai Rehabilitációs Ház sa nachádza 10 km od zvieracieho parku Níreďháza a ponúka vám spoločenskú miestnosť, záhradu a spoločnú... Ubytovanie Borbányai Rehabilitációs Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Fürdőház

8,9

Hotel Fürdőház

Ubytovanie (Hotel) Hotel Fürdőház. Hotel Fürdőház sa nachádza na severe mesta Níreďháza, 3 minúty jazdy autom od centra mesta, priamo pri jazere Sóstó a ponúka wellness centrum aj s krytým... Ubytovanie Hotel Fürdőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Petra Hotel

8,9

Petra Hotel

Ubytovanie (Hotel) Petra Hotel. Hotel Petra sa nachádza v meste Níreďháza, 7 km od zvieracieho parku Níreďháza. Ubytovanie Petra Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Barbizon

8,8

Hotel Barbizon

Ubytovanie (Hotel) Hotel Barbizon. Hotel Barbizon sa nachádza v meste Nyíregyháza necelých 300 metrov od jazera Sóstó a ponúka zadarmo vonkajší bazén po celý rok, ako aj saunu. Ubytovanie Hotel Barbizon sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Thomylee apartman

8,7

Thomylee apartman

Ubytovanie (Apartmán) Thomylee apartman. Ubytovacie zariadenie Thomylee apartman s barom sa nachádza v meste Nyíregyháza, 5 km od zoo Nyiregyhaza. Ubytovanie Thomylee apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Victoria Garden Hotel és Étterem

8,7

Victoria Garden Hotel és Étterem

Ubytovanie (Penzión) Victoria Garden Hotel és Étterem. Hotel Victoria Garden és Étterem sa nachádza hneď vedľa lesa Sóstói, v tichom prostredí v meste Nyíregyháza. Ubytovanie Victoria Garden Hotel és Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stella Rose Étterem&Panzió

8,7

Stella Rose Étterem&Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Stella Rose Étterem&Panzió. Penzión Stella Rose Étterem & Panzió sa nachádza v meste Nyíregyháza a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Stella Rose Étterem&Panzió sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Luca

8,7

Apartman Luca

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Luca. Ubytovanie Apartman Luca sa nachádza 1,7 km od zvieracieho parku v meste Níreďháza. Ubytovanie Apartman Luca sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

M36 Panzió és Apartman

8,7

M36 Panzió és Apartman

Ubytovanie (Bed and breakfast) M36 Panzió és Apartman. Ubytovanie bed and breakfast M36 Panzió és Apartman sa nachádza v meste Níreďháza a ponúka ubytovanie s patiom alebo balkónom, bezplatným Wi-Fi, TV s... Ubytovanie M36 Panzió és Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunshine 2.

8,7

Sunshine 2.

Ubytovanie (Apartmány) Sunshine 2.. Located in Nyíregyháza, Sunshine 2. Features accommodation 1.7 km from Nyiregyhaza Animal Park. Free WiFi is featured. Ubytovanie Sunshine 2. sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Brigitta Apartman

8,6

Brigitta Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Brigitta Apartman. Apartmán Brigitta sa nachádza v meste Nyíregyháza, 2,6 km od zoologickej záhrady Nyíregyháza. K dispozícii v ňom máte bezplatné Wi-Fi. Apartmán má kúpeľňu. Ubytovanie Brigitta Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Caballus Lovasmajor

8,6

Caballus Lovasmajor

Ubytovanie (Bed and breakfast) Caballus Lovasmajor. Ubytovanie bed and breakfast Caballus Lovasmajor sa nachádza v meste Nyíregyháza. Ponúka možnosť jazdy na koni. Ubytovanie Caballus Lovasmajor sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Central

8,6

Hotel Central

Ubytovanie (Hotel) Hotel Central. Štvorhviezdičkový Hotel Central sa nachádza v pokojnej časti centra mesta Nyíregyháza, 15 minút chôdze od jazera Bujtosi. Ubytovanie Hotel Central sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sóstó Pipacs Apartman

8,5

Sóstó Pipacs Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Sóstó Pipacs Apartman. Apartmán Sóstó Pipacs v meste Nyíregyháza (región Szabolcs-Szatmar-Bereg) ponúka záhradu. Ubytovanie Sóstó Pipacs Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Hotel Bíbic ,Tüskevár Panzió és horgásztó

8,5

Hotel Bíbic ,Tüskevár Panzió és horgásztó

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bíbic ,Tüskevár Panzió és horgásztó. Hotel Bíbic, Tüskevár Panzió és horgásztó sa nachádza v meste Níreďháza a k dispozícii máte záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Bíbic ,Tüskevár Panzió és horgásztó sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lugas Wellness Hotel

8,5

Lugas Wellness Hotel

Ubytovanie (Hotel) Lugas Wellness Hotel. Hotel Lugas Wellness sa nachádza 1,5 km od centra mesta Nyíregyháza a 600 metrov od železničnej stanice. Ubytovanie Lugas Wellness Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Palermó

8,4

Hotel Palermó

Ubytovanie (Hotel) Hotel Palermó. Hotel Palermó s elegantným interiérovým dizajnom sa nachádza len 400 metrov od železničnej stanice v meste Nyíregyháza. Ubytovanie Hotel Palermó sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Pagony Wellness

8,4

Hotel Pagony Wellness

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pagony Wellness. Hotel Pagony Wellness & Conference sa nachádza 3 km od centra mesta Nyíregyháza a 6 km od liečebných kúpeľov Aquarius. Ubytovanie Hotel Pagony Wellness sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ózoon Hotel

8,4

Ózoon Hotel

Ubytovanie (Hotel) Ózoon Hotel. Hotel Ózoon ponúka detské ihrisko, bar a neobmedzený bezplatný vstup do zoologickej záhrady Nyíregyháza, ktorá je vzdialená 4 minúty jazdy autom. Ubytovanie Ózoon Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Váci Panzio

8,4

Váci Panzio

Ubytovanie (Bed and breakfast) Váci Panzio. Penzión Váci Panzio ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a službou nonstop recepcie, asi 7 km od ZOO v Nyiregyhaze. Ubytovanie Váci Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Níreďháza

Mesto Níreďháza sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 94 hotelov a ubytovanie v meste Níreďháza.