Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Níreďháza

V meste Níreďháza (Maďarsko) máme celkom 94 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Níreďháza

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Níreďháza

Gerti Apartman 2

10

Gerti Apartman 2

Ubytovanie (Apartmán) Gerti Apartman 2. Located in Nyíregyháza in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Gerti Apartman 2 has a patio and garden views. Ubytovanie Gerti Apartman 2 sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Gerti Apartman

10

Gerti Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Gerti Apartman. Located in Nyíregyháza in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Gerti Apartman has a garden. Ubytovanie Gerti Apartman sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Epreskert Apartman

10

Epreskert Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Epreskert Apartman. Set in Nyíregyháza in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Epreskert Apartman has a balcony. The air-conditioned accommodation is 4. Ubytovanie Epreskert Apartman sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

BRL Apartman

10

BRL Apartman

Ubytovanie (Apartmány) BRL Apartman. Ubytovacie zariadenie BRL Apartman sa nachádza v meste Nyíregyháza 2,7 km od parku zvierat Nyiregyháza, a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a... Ubytovanie BRL Apartman sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Villa Rose Garden

10

Villa Rose Garden

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Rose Garden. Located in Nyíregyháza, 2.8 km from Nyiregyhaza Animal Park, Villa Rose Garden provides accommodation with air conditioning and access to a garden with a... Ubytovanie Villa Rose Garden sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Zöldbarát Vendégház

9,9

Zöldbarát Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Zöldbarát Vendégház. Penzión Zöldbarát sa nachádza v meste Nyíregyháza a ponúka ubytovanie so súkromnou terasou. Ubytovanie Zöldbarát Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Laza panzió

9,9

Laza panzió

Ubytovanie (Apartmán) Laza panzió. Ubytovanie Laza panzió sa nachádza v meste Níreďháza, len 1,8 km od ZOO parku Níreďháza. Ubytovanie Laza panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Sára Apartman Nyíregyháza

9,9

Sára Apartman Nyíregyháza

Ubytovanie (Apartmány) Sára Apartman Nyíregyháza. Set in Nyíregyháza, within 6 km of Nyiregyhaza Animal Park, Sára Apartman Nyíregyháza offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a terrace. Ubytovanie Sára Apartman Nyíregyháza sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Bliss Rest

9,9

Bliss Rest

Ubytovanie (Privát) Bliss Rest. Set 5 km from Nyiregyhaza Animal Park, Bliss Rest offers a shared lounge, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Bliss Rest sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Babér Vendégház

9,8

Babér Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Babér Vendégház. Ubytovacie zariadenie Babér Vendégház sa nachádza v meste Nyíregyháza len 1,3 km od zoologickej záhrady Nyíregyháza Animal Park. Ubytovanie Babér Vendégház sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Casa Blanca

9,8

Casa Blanca

Ubytovanie (Apartmán) Casa Blanca. Set in Nyíregyháza in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Casa Blanca features a patio and garden views. Ubytovanie Casa Blanca sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Deluxeapartman

9,8

Deluxeapartman

Ubytovanie (Apartmán) Deluxeapartman. Moderné a štýlové ubytovacie zariadenie Deluxeapartman stojí v tichej obytnej štvrti Sóstófürdő na predmestí mesta Nyíregyháza. Ubytovanie Deluxeapartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Lora Apartman

9,8

Lora Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lora Apartman. Apartmán Lora ponúka ubytovanie v meste Nyíregyháza, 3,5 km od zoologického parku Nyiregyhaza. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Lora Apartman sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Center Apartman House

9,7

Center Apartman House

Ubytovanie (Apartmán) Center Apartman House. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Center Apartman House is located in Nyíregyháza. Ubytovanie Center Apartman House sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Opál Apartman

9,7

Opál Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Opál Apartman. Ubytovacie zariadenie Opál Apartman sa nachádza v meste Níreďháza (Nyíregyháza) len necelý 1 km od miestnej zoo. Ubytovanie Opál Apartman sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Wellness Lakás

9,6

Wellness Lakás

Ubytovanie (Apartmán) Wellness Lakás. Boasting a spa bath, Wellness Lakás is situated in Nyíregyháza. The apartment is 2.4 km from Nyiregyhaza Animal Park. Ubytovanie Wellness Lakás sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Pangea Hotel

9,6

Pangea Hotel

Ubytovanie (Hotel) Pangea Hotel. Hotel Pangea, vhodný pre rodiny s deťmi, sa nachádza v blízkosti zoologickej záhrady v meste Níreďháza, priamo pri jazere Sóstó. Ubytovanie Pangea Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Aliz Apartman

9,6

Aliz Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Aliz Apartman. Ubytovacie zariadenie Aliz Apartman sa nachádza v meste Níreďháza, 3,3 km od zoologickej záhrady. Ubytovanie Aliz Apartman sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Milán Apartment

9,6

Milán Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Milán Apartment. Apartmán Milán vám ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v meste Níreďháza, 27 km od vinohradníckej oblasti Tokaj. Využívať môžete terasu. Ubytovanie Milán Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Zrinyi Central Apartman with free parking

9,6

Zrinyi Central Apartman with free parking

Ubytovanie (Apartmán) Zrinyi Central Apartman with free parking. Zrinyi Central Apartman with free parking is set in Nyíregyháza and offers a terrace. Ubytovanie Zrinyi Central Apartman with free parking sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

4 Pines Apartment

9,5

4 Pines Apartment

Ubytovanie (Apartmán) 4 Pines Apartment. Apartmán 4 Pines sa nachádza približne 2,2 km od zoologickej záhrady Níreďháza. Ponúka výhľad do záhrady, záhradu, patio a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie 4 Pines Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Piroska Vendégház

9,5

Piroska Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Piroska Vendégház. Ubytovacie zariadenie Piroska Vendégház sa nachádza v meste Nyíregyháza, 600 metrov od termálneho kúpeľa. Ubytovanie Piroska Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Maja Apartman

9,5

Maja Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Maja Apartman. Located in Nyíregyháza in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Maja Apartman features a balcony and garden views. Ubytovanie Maja Apartman sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Sziget Hotel

9,5

Sziget Hotel

Ubytovanie (Hotel) Sziget Hotel. Sziget Hotel sa nachádza v meste Níreďháza (Nyíregyháza) 7 km od miestnej zoo. Ubytovanie Sziget Hotel sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Sóstó Gold Vendégház

9,5

Sóstó Gold Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Sóstó Gold Vendégház. Dovolenkový dom Sóstó Gold Vendégház sa nachádza v meste Nyíregyháza, 2 minúty chôdze od kúpeľov a jazera Sóstó. Ubytovanie Sóstó Gold Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Szinyó apartman Smaragd

9,4

Szinyó apartman Smaragd

Ubytovanie (Apartmány) Szinyó apartman Smaragd. Ubytovacie zariadenie Szinyó apartman Smaragd so záhradou a s príslušenstvom na grilovanie sa nachádza v meste Níreďháza, 2,2 km od miestnej zoo. Ubytovanie Szinyó apartman Smaragd sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Irány Colorado Apartman

9,4

Irány Colorado Apartman

Ubytovanie (Bed and breakfast) Irány Colorado Apartman. Ubytovanie Irány Colorado Apartman sa nachádza v obci Nyíregyháza v oblasti Szabolcs-Szatmar-Bereg a ZOO Nyiregyhaza. Ubytovanie Irány Colorado Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Otthon-Laksz apartman

9,4

Otthon-Laksz apartman

Ubytovanie (Apartmán) Otthon-Laksz apartman. Located in Nyíregyháza, within 3 km of Nyiregyhaza Animal Park, Otthon-Laksz apartman offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytovanie Otthon-Laksz apartman sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Dolce Vita Apartman

9,4

Dolce Vita Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Dolce Vita Apartman. Ubytovacie zariadenie Dolce Vita Apartman sa nachádza v meste Nyíregyháza, 800 metrov od zvieracieho parku Nyiregyhaza. Ubytovanie Dolce Vita Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Hanna Apartman

9,4

Hanna Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Hanna Apartman. Ubytovacie zariadenie Hanna Apartman sa nachádza v meste Níreďháza, len 1,6 km od ZOO Níreďháza. Ubytovanie Hanna Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Kiscsere Vendégház

9,3

Kiscsere Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kiscsere Vendégház. Penzión Kiscsere Vendégház sa nachádza v obci Kállósemjén, 43 km od Debrecínu. Ubytovanie Kiscsere Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Family Apartman 3 rooms

9,3

Family Apartman 3 rooms

Ubytovanie (Apartmán) Family Apartman 3 rooms. Ubytovacie zariadenie Family Apartman 3 rooms sa nachádza v meste Níreďháza v Sabolčsko-satmársko-berežskej župe a ponúka balkón. Ubytovanie Family Apartman 3 rooms sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

ApartmAndi

9,3

ApartmAndi

Ubytovanie (Apartmán) ApartmAndi. Ubytovanie ApartmAndi sa nachádza v obci Nyíregyháza, 3,6 km od ZOO parku Nyíregyháza. Ponúka bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu, kasíno aj reštauráciu. Ubytovanie ApartmAndi sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Lia Apartman

9,3

Lia Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lia Apartman. Offering free WiFi and city views, Lia Apartman is an accommodation set in Nyíregyháza. Ubytovanie Lia Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Alfrédó Vendégház

9,2

Alfrédó Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Alfrédó Vendégház. Penzión Alfrédó s patiom sa nachádza v meste Nyíregyháza v Sabolčsko-satmársko-berežskej župe. Ubytovanie Alfrédó Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Center Family Apartman

9,2

Center Family Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Center Family Apartman. Situated in Nyíregyháza, 6 km from Nyiregyhaza Animal Park, Center Family Apartman features accommodation with a bar, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytovanie Center Family Apartman sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Szinyó Apartman Diamond

9,2

Szinyó Apartman Diamond

Ubytovanie (Apartmány) Szinyó Apartman Diamond. Apartmán Szinyó Diamond sa nachádza v meste Nyíregyháza. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Szinyó Apartman Diamond sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Váci Vendégház

9,2

Váci Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Váci Vendégház. Ubytovacie zariadenie Váci Vendégház sa nachádza v meste Níreďháza, 10 km od ZOO Níreďháza. Ubytovanie Váci Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Downtown Apartment

9,2

Downtown Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Downtown Apartment. Featuring garden views, Downtown Apartment provides accommodation with a garden and a patio, around 5 km from Nyiregyhaza Animal Park. Ubytovanie Downtown Apartment sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Hotel Dzsungel

9,1

Hotel Dzsungel

Ubytovanie (Hotel) Hotel Dzsungel. Hotel Dzsungel offers air-conditioned accommodation in Sóstófürdő. Ubytovanie Hotel Dzsungel sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Betty apartman

9,1

Betty apartman

Ubytovanie (Apartmány) Betty apartman. Betty apartman is situated in Nyíregyháza and offers a garden and barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Betty apartman sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Levendula Apartman Nyíregyháza

9

Levendula Apartman Nyíregyháza

Ubytovanie (Apartmán) Levendula Apartman Nyíregyháza. Levendula Apartman Nyíregyháza sa nachádza v obci Nyíregyháza, 2 km od zvieracieho parku Nyiregyhaza. Ubytovanie Levendula Apartman Nyíregyháza sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Central Apartman

9

Central Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Central Apartman. Set in Nyíregyháza in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Central Apartman features a patio. Ubytovanie Central Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Anna Apartman

9

Anna Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Anna Apartman. Anna Apartman sa nachádza v letovisku Nyíregyháza v Sabolčsko-satmársko-berežskej župe a 2,4 km od Zoo parku Nyiregyhaza. Ubytovanie Anna Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Villa Viktória

9

Villa Viktória

Ubytovanie (Apartmány) Villa Viktória. Vila Viktória sa nachádza v meste Níreďháza v Sabolčsko-satmársko-berežskej župe, 1,6 km od zoologickej záhrady. Ubytovanie Villa Viktória sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Indira Vendégház és Szaunaház

8,9

Indira Vendégház és Szaunaház

Ubytovanie (Apartmány) Indira Vendégház és Szaunaház. Set within 5 km of Nyiregyhaza Animal Park in Nyíregyháza, Indira Vendégház és Szaunaház offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytovanie Indira Vendégház és Szaunaház sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Hotel Írisz

8,9

Hotel Írisz

Ubytovanie (Hotel) Hotel Írisz. Hotel Írisz sa nachádza v meste Nyíregyháza, 2,4 km od ZOO. Ubytovanie Hotel Írisz sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Harmatcsepp Apartmanház

8,9

Harmatcsepp Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Harmatcsepp Apartmanház. Apartmánový hotel Harmatcsepp sa nachádza v meste Nyíregyháza a ponúka vám ubytovanie s bezplatným WiFi, TV a kuchyňou. Ubytovanie Harmatcsepp Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Hotel Fürdőház

8,9

Hotel Fürdőház

Ubytovanie (Hotel) Hotel Fürdőház. Hotel Fürdőház sa nachádza na severe mesta Níreďháza, 3 minúty jazdy autom od centra mesta, priamo pri jazere Sóstó a ponúka wellness centrum aj s krytým... Ubytovanie Hotel Fürdőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Borbányai Rehabilitációs Ház

8,9

Borbányai Rehabilitációs Ház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Borbányai Rehabilitációs Ház. Ubytovacie zariadenie Borbányai Rehabilitációs Ház sa nachádza 10 km od zvieracieho parku Níreďháza a ponúka vám spoločenskú miestnosť, záhradu a spoločnú... Ubytovanie Borbányai Rehabilitációs Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Ubytovanie v meste Níreďháza

Mesto Níreďháza sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 94 hotelov a ubytovanie v meste Níreďháza.