Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tokaj

V meste Tokaj (Maďarsko) máme celkom 43 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tokaj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tokaj

Antalóczy Cottage

10

Antalóczy Cottage

Ubytovanie (Apartmány) Antalóczy Cottage. Situated in Tokaj in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Antalóczy Cottage features a terrace. The apartment has garden views and is 46 km from Miskolc. Ubytovanie Antalóczy Cottage sa nachádza v meste Tokaj (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Ágnes Vendégház

10

Ágnes Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Ágnes Vendégház. Ágnes Vendégház offers air-conditioned rooms in Tokaj. The property provides free private parking and free WiFi. Ubytovanie Ágnes Vendégház sa nachádza v meste Tokaj (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Bodrog33 Riverhouse

10

Bodrog33 Riverhouse

Ubytovanie (Apartmány) Bodrog33 Riverhouse. Situated in Tokaj, 46 km from Miskolc, Bodrog33 Riverhouse features a garden and free WiFi. Ubytovanie Bodrog33 Riverhouse sa nachádza v meste Tokaj (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Elizabeth Apartman

9,9

Elizabeth Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Elizabeth Apartman. Situated in Tokaj, Elizabeth Apartman offers shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytovanie Elizabeth Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Borálom Apartman Tokaj

9,9

Borálom Apartman Tokaj

Ubytovanie (Apartmán) Borálom Apartman Tokaj. Borálom Apartman Tokaj is situated in Tokaj. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytovanie Borálom Apartman Tokaj sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Türkiz Apartman

9,9

Türkiz Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Türkiz Apartman. Situated in Tokaj, Türkiz Apartman offers accommodation with a patio. Ubytovanie Türkiz Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Centrál Apartman

9,9

Centrál Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Centrál Apartman. Centrál Apartman is located in Tokaj and offers a shared lounge. This apartment provides free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytovanie Centrál Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Antalóczy Winery&Apartments

9,8

Antalóczy Winery&Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Antalóczy Winery&Apartments. Situated 5 minutes away from the historical Tokaj centre, Antalóczy Winery&Apartments offers accommodation in Tokaj. Complimentary WiFi is offered. Ubytovanie Antalóczy Winery&Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Viktor Vendégház

9,8

Viktor Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Viktor Vendégház. Located in a quiet residential area of Tokaj, Viktor Vendégház features free Wi-Fi, free private parking and a garden with barbecue. Ubytovanie Viktor Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

LaBor Kvartély

9,7

LaBor Kvartély

Ubytovanie (Hotel) LaBor Kvartély. LaBor Kvartély in Tokaj provides adults-only accommodation with a restaurant, a bar and a terrace. Ubytovanie LaBor Kvartély sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Angéla Vendegház

9,7

Angéla Vendegház

Ubytovanie (Penzión) Angéla Vendegház. Centrally located in the famous wine region of Tokaj and 200 metres from river Tisza and Bodrog, Angéla Vendegház provides a landscaped garden and room... Ubytovanie Angéla Vendegház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Beáta vendégház

9,7

Beáta vendégház

Ubytovanie (Penzión) Beáta vendégház. Located in Tokaj, Beáta vendégház offers a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytovanie Beáta vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

É-Vaskó Panzió Borpince

9,7

É-Vaskó Panzió Borpince

Ubytovanie (Bed and breakfast) É-Vaskó Panzió Borpince. Located in Tokaj, É-Vaskó Panzió Borpince provides accommodation with a flat-screen TV. Complimentary WiFi is offered. Ubytovanie É-Vaskó Panzió Borpince sa nachádza v meste Tokaj (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Szőlőfürt Vendégház Tokaj

9,7

Szőlőfürt Vendégház Tokaj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szőlőfürt Vendégház Tokaj. Situated in Tokaj in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Szőlőfürt Vendégház Tokaj has a garden. This holiday home features a shared kitchen and free WiFi. Ubytovanie Szőlőfürt Vendégház Tokaj sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

LillApartman

9,6

LillApartman

Ubytovanie (Apartmán) LillApartman. Situated in Tokaj in the Borsod-Abauj-Zemplen region, LillApartman has a terrace and city views. Ubytovanie LillApartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Erzsébet Pince

9,6

Erzsébet Pince

Ubytovanie (Apartmány) Erzsébet Pince. Ubytovacie zariadenie Erzsébet Pince sa nachádza v meste Tokaj a ponúka hosťom ubytovanie s terasou. Ubytovanie Erzsébet Pince sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Bogoly Apartman

9,5

Bogoly Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Bogoly Apartman. Apartmán Bogoly sa nachádza v centre mesta Tokaj, v Tokajskej vinohradníckej oblasti. Ubytovanie Bogoly Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Lipták Vendégház

9,5

Lipták Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Lipták Vendégház. Dovolenkový dom Lipták Vendégház sa nachádza vo vinohradníckej oblasti Tokaj. Centrum mesta Tokaj je vzdialené 750 metrov. Ubytovanie Lipták Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Réka Vendéghàz

9,5

Réka Vendéghàz

Ubytovanie (Penzión) Réka Vendéghàz. Located in Tokaj, Réka Vendéghàz features a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Réka Vendéghàz sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Böne Vendégház és Borozó

9,5

Böne Vendégház és Borozó

Ubytovanie (Apartmány) Böne Vendégház és Borozó. Ubytovacie zariadenie Böne Vendégház és Borozó sa nachádza v meste Tokaj v srdci vinárskej oblasti Tokaj-Hegyalja. Ubytovanie Böne Vendégház és Borozó sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Niki vendégház

9,4

Niki vendégház

Ubytovanie (Penzión) Niki vendégház. Niki vendégház is located in Tokaj, just 50 metres from the Bodrog River and 200 metres from the confluence of Rivers Bodrog and Tisza. Ubytovanie Niki vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Paulay Borház és Vendégház

9,4

Paulay Borház és Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Paulay Borház és Vendégház. Ubytovacie zariadenie Paulay Borház és Vendégház sa nachádza v centre mesta Tokaj, len 200 metrov od rieky Bodrog. Otvorené bolo v roku 2012. Ubytovanie Paulay Borház és Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Tokajvár Hotel

9,3

Tokajvár Hotel

Ubytovanie (Hotel) Tokajvár Hotel. Hotel Tokajvár otvorený v roku 2014 sa nachádza v centre mesta. Ponúka vám klimatizované izby, požičovňu bicyklov a terasu, na ktorej môžete relaxovať. Ubytovanie Tokajvár Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Pogácsás Apartman

9,3

Pogácsás Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Pogácsás Apartman. Pogácsás Apartman has city views, free WiFi and free private parking, set in Tokaj. Ubytovanie Pogácsás Apartman sa nachádza v meste Tokaj (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Vaskó Panzió Borpince

9,2

Vaskó Panzió Borpince

Ubytovanie (Bed and breakfast) Vaskó Panzió Borpince. Pôvabný penzión Vaskó Borpince prevádzkovaný rodinou je situovaný v centre známej vinárskej obce Tokaj a ponúka vám tradičnú vínnu pivnicu. Ubytovanie Vaskó Panzió Borpince sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Makk Marci Panzió

9,2

Makk Marci Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Makk Marci Panzió. Set in Tokaj in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Makk Marci Panzió offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Makk Marci Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Borudvar Vendégház II

9,2

Borudvar Vendégház II

Ubytovanie (Penzión) Borudvar Vendégház II. Located on the beachfront in Tokaj and featuring a garden, Borudvar Vendégház II has free WiFi throughout the property. Ubytovanie Borudvar Vendégház II sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

NO-VI-AT VENDÉGHÁZ

9

NO-VI-AT VENDÉGHÁZ

Ubytovanie (Apartmán) NO-VI-AT VENDÉGHÁZ. NO-VI-AT VENDÉGHÁZ is located in Tokaj. It provides free WiFi and barbecue facilities. Ubytovanie NO-VI-AT VENDÉGHÁZ sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Zsuzsa apartman

9

Zsuzsa apartman

Ubytovanie (Penzión) Zsuzsa apartman. Facing the beachfront in Tokaj, Zsuzsa apartman features a shared lounge and a garden. Ubytovanie Zsuzsa apartman sa nachádza v meste Tokaj (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Torkolat Panzió

9

Torkolat Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Torkolat Panzió. Rodinou prevádzkované ubytovanie s raňajkami Torkolat sa nachádza v centre mesta Tokaj a ponúka záhradu s grilom a vínnu pivnicu. Ubytovanie Torkolat Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Óvár 12 Vendégház

9

Óvár 12 Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Óvár 12 Vendégház. Óvár 12 Vendégház features accommodation in Tokaj. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytovanie Óvár 12 Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Borgaléria

8,9

Borgaléria

Ubytovanie (Bed and breakfast) Borgaléria. Situated in Tokaj in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Borgaléria features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Borgaléria sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Toldi Fogadó

8,8

Toldi Fogadó

Ubytovanie (Hotel) Toldi Fogadó. Ubytovacie zariadenie Toldi Fogadó sa nachádza v meste Tokaj, 150 metrov od brehu rieky Tisy, kde sa môžete venovať rybolovu. Ubytovanie Toldi Fogadó sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Novák Panzió

8,7

Novák Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Novák Panzió. Penzión Novák sa nachádza v známej vinárskej oblasti Tokaj a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, saunu, solárium a izby vybavené TV a vlastnou... Ubytovanie Novák Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

5 Puttonyos Vendégház

8,5

5 Puttonyos Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) 5 Puttonyos Vendégház. Ubytovacie zariadenie 5 Puttonyos Vendégház sa nachádza na pokojnom mieste na predmestí Tokaja. Ubytovanie 5 Puttonyos Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Huli Panzio

8,5

Huli Panzio

Ubytovanie (Penzión) Huli Panzio. Penzión Huli sa nachádza v centre mesta Tokaj pri riekach Tisa a Bodrog a ponúka izby s káblovou TV a chladničkou. Ubytovanie Huli Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Magda Vendégház

8,5

Magda Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Magda Vendégház. Only 100 metres from the Bodrog River, Magda Vendégház is located in Tokaj, region famous for its wine and wine cellars. Ubytovanie Magda Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Hotel Kelep

8,3

Hotel Kelep

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kelep. Hotel Kelep bol otvorený v júni 2012. Nachádza sa uprostred zelene, 200 metrov od rieky Bodrog a 2 km od centra mesta Tokaj. Ubytovanie Hotel Kelep sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Hotel Tokaj

7,1

Hotel Tokaj

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tokaj. Tento hotel sa nachádza na najprestížnejšom mieste v meste Tokaj, na sútoku riek Tisza a Bodrog, priamo na úpätí hôr. Ubytovanie Hotel Tokaj sa nachádza v meste Tokaj (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Millennium Hotel

7

Millennium Hotel

Ubytovanie (Hotel) Millennium Hotel. Hotel Millennium sa nachádza v centre mesta Tokaj. Ponúka reštauráciu a bezplatné WiFi pripojenie. Ubytovanie Millennium Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Millenium Szálláshely és Étterem

5,2

Millenium Szálláshely és Étterem

Ubytovanie (Hotel) Millenium Szálláshely és Étterem. Millenium Szálláshely és Étterem is offering accommodation in Tokaj. Featuring family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytovanie Millenium Szálláshely és Étterem sa nachádza v meste Tokaj (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Vincellérház Apartman Tokaj

Vincellérház Apartman Tokaj

Ubytovanie (Apartmán) Vincellérház Apartman Tokaj. Situated in Tokaj in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Vincellérház Apartman Tokaj has a garden. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Vincellérház Apartman Tokaj sa nachádza v meste Tokaj (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Fakapu Pince és Panzió

Fakapu Pince és Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Fakapu Pince és Panzió. Situated in Tokaj, Fakapu Pince és Panzió features accommodation with free WiFi. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytovanie Fakapu Pince és Panzió sa nachádza v meste Tokaj (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Hercz Vendégház

Hercz Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Hercz Vendégház. Located in Tokaj, Hercz Vendégház features a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Hercz Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Rákóczi-Dessewffy Kastély Vendégház

Rákóczi-Dessewffy Kastély Vendégház

Ubytovanie (Vila) Rákóczi-Dessewffy Kastély Vendégház. Rákóczi-Dessewffy Kastély Vendégház is located in Tokaj and offers a shared lounge and a garden. Ubytovanie Rákóczi-Dessewffy Kastély Vendégház sa nachádza v meste Tokaj (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Napraforgó apartman Tokaj

Napraforgó apartman Tokaj

Ubytovanie (Apartmán) Napraforgó apartman Tokaj. Featuring a garden and a terrace, Napraforgó apartman Tokaj provides accommodation in Tokaj with free WiFi and garden views. Ubytovanie Napraforgó apartman Tokaj sa nachádza v meste Tokaj (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Marika Vendégháza

Marika Vendégháza

Ubytovanie (Penzión) Marika Vendégháza. Located in Tokaj, Marika Vendégháza features a garden and terrace. Ubytovanie Marika Vendégháza sa nachádza v meste Tokaj (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Antalóczy Vendégház

Antalóczy Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Antalóczy Vendégház. Antalóczy Vendégház is located in Tokaj. Nyíregyháza is 34 km from the apartment, while Sárospatak is 35 km away. Ubytovanie Antalóczy Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Aranyfürt Vendégház

Aranyfürt Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Aranyfürt Vendégház. Aranyfürt Vendégház is located in Tokaj and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Aranyfürt Vendégház sa nachádza v meste Tokaj (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Gyöngyvirág Vendégszoba

Gyöngyvirág Vendégszoba

Ubytovanie (Penzión) Gyöngyvirág Vendégszoba. Gyöngyvirág Vendégszoba is situated in Tokaj and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Gyöngyvirág Vendégszoba sa nachádza v meste Tokaj (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Ubytovanie v meste Tokaj

Mesto Tokaj sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 43 hotelov a ubytovanie v meste Tokaj.