Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vásárosnamény

V meste Vásárosnamény (Maďarsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vásárosnamény

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vásárosnamény

Halvány Vendégház

9,7

Halvány Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Halvány Vendégház. Halvány Vendégház is situated in Vásárosnamény and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Halvány Vendégház sa nachádza v meste Vásárosnamény (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Hunor Hotel és Étterem

9

Hunor Hotel és Étterem

Ubytovanie (Hotel) Hunor Hotel és Étterem. Toto ubytovanie vám ponúka reštauráciu, izbovú službu, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Na mieste môžete navštíviť bar. Ubytovanie Hunor Hotel és Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kovács Hotel Superior

8,5

Kovács Hotel Superior

Ubytovanie (Hotel) Kovács Hotel Superior. Hotel Kovács sa nachádza v pokojnej lokalite v srdci mesta Vásárosnamény uprostred kraja Bereg a ponúka pekné izby a približne 120 tradičných pokrmov... Ubytovanie Kovács Hotel Superior sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

3 Kincsem Vendégház

7,9

3 Kincsem Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) 3 Kincsem Vendégház. Set in Vásárosnamény, 30 km from Berehove, 3 Kincsem Vendégház offers a garden and free WiFi. Ubytovanie 3 Kincsem Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kékfrankos Faház

Kékfrankos Faház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kékfrankos Faház. Set in Vásárosnamény in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Kékfrankos Faház features a balcony and garden views. Ubytovanie Kékfrankos Faház sa nachádza v meste Vásárosnamény (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sarkifény Vendégház

Sarkifény Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Sarkifény Vendégház. Sarkifény Vendégház is set in Vásárosnamény. Guests have a private balcony. The apartment is equipped with a flat-screen TV. Ubytovanie Sarkifény Vendégház sa nachádza v meste Vásárosnamény (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Vásárosnamény

Mesto Vásárosnamény sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Vásárosnamény.