Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vásárosnamény

V meste Vásárosnamény (Maďarsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vásárosnamény

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vásárosnamény

Belvárosi Lux Apartman

9,7

Belvárosi Lux Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Belvárosi Lux Apartman. Belvárosi Lux Apartman is located in Vásárosnamény. The air-conditioned accommodation is 26 km from Berehove, and guests benefit from complimentary WiFi... Ubytovanie Belvárosi Lux Apartman sa nachádza v meste Vásárosnamény (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Belvárosi Apartman Vásárosnamény

9,4

Belvárosi Apartman Vásárosnamény

Ubytovanie (Apartmán) Belvárosi Apartman Vásárosnamény. Belvárosi Apartman Vásárosnamény is set in Vásárosnamény. Ubytovanie Belvárosi Apartman Vásárosnamény sa nachádza v meste Vásárosnamény (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Bereg Szíve Apartman

9,4

Bereg Szíve Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Bereg Szíve Apartman. Situated in Vásárosnamény, 26 km from Berehove, Bereg Szíve Apartman features a garden and free WiFi. Ubytovanie Bereg Szíve Apartman sa nachádza v meste Vásárosnamény (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Hunor Hotel és Étterem

9

Hunor Hotel és Étterem

Ubytovanie (Hotel) Hunor Hotel és Étterem. Toto ubytovanie vám ponúka reštauráciu, izbovú službu, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Na mieste môžete navštíviť bar. Ubytovanie Hunor Hotel és Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Kovács Hotel Superior

8,5

Kovács Hotel Superior

Ubytovanie (Hotel) Kovács Hotel Superior. Hotel Kovács sa nachádza v pokojnej lokalite v srdci mesta Vásárosnamény uprostred kraja Bereg a ponúka pekné izby a približne 120 tradičných pokrmov... Ubytovanie Kovács Hotel Superior sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Margitka Faház

8

Margitka Faház

Ubytovanie (Horská chata) Margitka Faház. Set in Vásárosnamény in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Margitka Faház has a balcony. Ubytovanie Margitka Faház sa nachádza v meste Vásárosnamény (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

3 Kincsem Vendégház

7,9

3 Kincsem Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) 3 Kincsem Vendégház. Set in Vásárosnamény, 30 km from Berehove, 3 Kincsem Vendégház offers a garden and free WiFi. Ubytovanie 3 Kincsem Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Kékfrankos Faház

Kékfrankos Faház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kékfrankos Faház. Set in Vásárosnamény in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Kékfrankos Faház features a balcony and garden views. Ubytovanie Kékfrankos Faház sa nachádza v meste Vásárosnamény (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

ESZTERHAI FAHÁZ

ESZTERHAI FAHÁZ

Ubytovanie (Dovolenkový dom) ESZTERHAI FAHÁZ. ESZTERHAI FAHÁZ is located in Vásárosnamény and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie ESZTERHAI FAHÁZ sa nachádza v meste Vásárosnamény (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Sarkifény Vendégház

Sarkifény Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Sarkifény Vendégház. Sarkifény Vendégház is set in Vásárosnamény. Guests have a private balcony. The apartment is equipped with a flat-screen TV. Ubytovanie Sarkifény Vendégház sa nachádza v meste Vásárosnamény (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

FÜGE-FA-HÁZ VÁSÁROSNAMÉNY - GERGELYIUGORNYA

FÜGE-FA-HÁZ VÁSÁROSNAMÉNY - GERGELYIUGORNYA

Ubytovanie (Apartmán) FÜGE-FA-HÁZ VÁSÁROSNAMÉNY - GERGELYIUGORNYA. Set in Vásárosnamény in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, FÜGE-FA-HÁZ VÁSÁROSNAMÉNY - GERGELYIUGORNYA has a balcony. Ubytovanie FÜGE-FA-HÁZ VÁSÁROSNAMÉNY - GERGELYIUGORNYA sa nachádza v meste Vásárosnamény (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Silver Beach Apartman

Silver Beach Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Silver Beach Apartman. Silver Beach Apartman is set in Vásárosnamény and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Silver Beach Apartman sa nachádza v meste Vásárosnamény (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Ubytovanie v meste Vásárosnamény

Mesto Vásárosnamény sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Vásárosnamény.