Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Banský Studenec

V meste Banský Studenec (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Banský Studenec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Banský Studenec

Apartmány Banský Studenec

9,8

Apartmány Banský Studenec

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Banský Studenec. Apartmány Banský Studenec sa nachádzajú v obci Banský Studenec a ponúkajú ubytovanie so záhradou. Ubytovanie Apartmány Banský Studenec sa nachádza v meste Banský Studenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Banský Studenec má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmány Banský Studenec momentálne evidujeme 13 recenzií.

Apartmán Studenec 2

9,7

Apartmán Studenec 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Studenec 2. Apartmán Studenec 2 sa nachádza v obci Banský Studenec a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie Apartmán Studenec 2 sa nachádza v meste Banský Studenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Studenec 2 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Studenec 2 momentálne evidujeme 12 recenzií.

Ubytovanie u lekárky

9,7

Ubytovanie u lekárky

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie u lekárky. Ubytovacie zariadenie Ubytovanie u lekárky sa nachádza v obci Studenec. Ubytovanie Ubytovanie u lekárky sa nachádza v meste Banský Studenec (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie u lekárky má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Ubytovanie u lekárky momentálne evidujeme 21 recenzií.

Ubytovanie Banský Studenec

Ubytovanie Banský Studenec

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie Banský Studenec. Ubytovanie Banský Studenec sa nachádza v Banskom Studenci a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť a gril. Zvolen je vzdialený 31 km. Ubytovanie Ubytovanie Banský Studenec sa nachádza v meste Banský Studenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Ubytovanie Banský Studenec nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata pri jazere Kolpachy

Chata pri jazere Kolpachy

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata pri jazere Kolpachy. Chata pri jazere Kolpachy sa nachádza v obci Banský Studenec a ponúka záhradu a spoločenskú miestnosť. Je z nej výhľad na jazero. Ubytovanie Chata pri jazere Kolpachy sa nachádza v meste Banský Studenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Chata pri jazere Kolpachy nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Banský Studenec

Mesto Banský Studenec sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Banský Studenec.