Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Banský Studenec

V meste Banský Studenec (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Banský Studenec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Banský Studenec

Drevenica pri jazere

10

Drevenica pri jazere

Ubytovanie (Apartmán) Drevenica pri jazere. Ubytovacie zariadenie Drevenica pri jazere sa nachádza v Banskom Studenci v Banskobystrickom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Drevenica pri jazere sa nachádza v meste Banský Studenec (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány Banský Studenec

9,8

Apartmány Banský Studenec

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Banský Studenec. Apartmány Banský Studenec sa nachádzajú v obci Banský Studenec a ponúkajú ubytovanie so záhradou. Ubytovanie Apartmány Banský Studenec sa nachádza v meste Banský Studenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmány Banský Studenec má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmány Banský Studenec momentálne evidujeme 13 recenzií.

Chata Pohodička

9,8

Chata Pohodička

Ubytovanie Chata Pohodička. Offering garden views, Chata Pohodička is an accommodation set in Banský Studenec, 44 km from Kremnica Town Castle and 8. Ubytovanie Chata Pohodička sa nachádza v meste Banský Studenec (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Studenec 2

9,7

Apartmán Studenec 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Studenec 2. Apartmán Studenec 2 sa nachádza v obci Banský Studenec a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie Apartmán Studenec 2 sa nachádza v meste Banský Studenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán Studenec 2 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Studenec 2 momentálne evidujeme 12 recenzií.

Ubytovanie u lekárky

9,7

Ubytovanie u lekárky

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie u lekárky. Ubytovacie zariadenie Ubytovanie u lekárky sa nachádza v obci Studenec. Ubytovanie Ubytovanie u lekárky sa nachádza v meste Banský Studenec (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Ubytovanie u lekárky má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Ubytovanie u lekárky momentálne evidujeme 21 recenzií.

Chata pri Veľkom Kolpašskom jazere

9,6

Chata pri Veľkom Kolpašskom jazere

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata pri Veľkom Kolpašskom jazere. Chata pri Veľkom Kolpašskom jazere sa nachádza v Banskom Studenci a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a zariadenia na vodné športy. Ubytovanie Chata pri Veľkom Kolpašskom jazere sa nachádza v meste Banský Studenec (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie Banský Studenec

Ubytovanie Banský Studenec

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie Banský Studenec. Ubytovanie Banský Studenec sa nachádza v Banskom Studenci a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť a gril. Zvolen je vzdialený 31 km. Ubytovanie Ubytovanie Banský Studenec sa nachádza v meste Banský Studenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Apartmán Ubytovanie Banský Studenec nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata pri jazere Kolpachy

Chata pri jazere Kolpachy

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata pri jazere Kolpachy. Chata pri jazere Kolpachy sa nachádza v obci Banský Studenec a ponúka záhradu a spoločenskú miestnosť. Je z nej výhľad na jazero. Ubytovanie Chata pri jazere Kolpachy sa nachádza v meste Banský Studenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Chata v prírode Chata pri jazere Kolpachy nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Banský Studenec

Mesto Banský Studenec sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Banský Studenec.