Hľadať

Ubytovanie

Chata pri Veľkom Kolpašskom jazere Dovolenkový dom

Banský Studenec 454, 969 01 Banský Studenec, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata pri Veľkom Kolpašskom jazere. Chata pri Veľkom Kolpašskom jazere sa nachádza v Banskom Studenci a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a zariadenia na vodné športy. Ubytovanie Chata pri Veľkom Kolpašskom jazere sa nachádza v meste Banský Studenec (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytovania Chata pri Veľkom Kolpašskom jazere

Letisko Piešťany, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 87 km. Bojnice sú vzdialené 47 km a Banská Štiavnica 6 km od ubytovania Chata pri Veľkom Kolpašskom jazere. Počas pobytu môžete na mieste využívať súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie je vzdialené 35 km od Banskej Bystrice. Chata pri Veľkom Kolpašskom jazere sa nachádza v Banskom Studenci a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a zariadenia na vodné športy. V ubytovaní Chata pri Veľkom Kolpašskom jazere môžete získať Genius zľavu! Ak chcete na pobyte v tomto ubytovaní ušetriť, stačí sa prihlásiť. K vybaveniu patrí posteľná bielizeň, uteráky a satelitná TV s plochou obrazovkou. Počas pobytu v dovolenkovom dome môžete využívať gril a terasu. Dovolenkový dom má 2 spálne, 1 kúpeľňu, jedálenský priestor, kompletne vybavenú kuchyňu a balkón s výhľadom na jazero.

Iná ubytovanie v meste Banský Studenec

Drevenica pri jazere

10

Drevenica pri jazere

Ubytovanie (Apartmán) Drevenica pri jazere. Ubytovacie zariadenie Drevenica pri jazere sa nachádza v Banskom Studenci v Banskobystrickom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Drevenica pri jazere sa nachádza v meste Banský Studenec (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány Banský Studenec

9,8

Apartmány Banský Studenec

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Banský Studenec. Apartmány Banský Studenec sa nachádzajú v obci Banský Studenec a ponúkajú ubytovanie so záhradou. Ubytovanie Apartmány Banský Studenec sa nachádza v meste Banský Studenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmány Banský Studenec má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmány Banský Studenec momentálne evidujeme 13 recenzií.

Apartmán Studenec 2

9,7

Apartmán Studenec 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Studenec 2. Apartmán Studenec 2 sa nachádza v obci Banský Studenec a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie Apartmán Studenec 2 sa nachádza v meste Banský Studenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán Studenec 2 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Studenec 2 momentálne evidujeme 12 recenzií.

Ubytovanie u lekárky

9,7

Ubytovanie u lekárky

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie u lekárky. Ubytovacie zariadenie Ubytovanie u lekárky sa nachádza v obci Studenec. Ubytovanie Ubytovanie u lekárky sa nachádza v meste Banský Studenec (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Ubytovanie u lekárky má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Ubytovanie u lekárky momentálne evidujeme 21 recenzií.

Ubytovanie Banský Studenec

Ubytovanie Banský Studenec

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie Banský Studenec. Ubytovanie Banský Studenec sa nachádza v Banskom Studenci a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť a gril. Zvolen je vzdialený 31 km. Ubytovanie Ubytovanie Banský Studenec sa nachádza v meste Banský Studenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Apartmán Ubytovanie Banský Studenec nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata pri jazere Kolpachy

Chata pri jazere Kolpachy

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata pri jazere Kolpachy. Chata pri jazere Kolpachy sa nachádza v obci Banský Studenec a ponúka záhradu a spoločenskú miestnosť. Je z nej výhľad na jazero. Ubytovanie Chata pri jazere Kolpachy sa nachádza v meste Banský Studenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Chata v prírode Chata pri jazere Kolpachy nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.