Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Barušić

V meste Barušić (Chorvátsko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Barušić

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Barušić

FEWO Villa Adria

9,8

FEWO Villa Adria

Ubytovanie (Apartmán) FEWO Villa Adria. Boasting an outdoor swimming pool and a shared kitchen, FEWO Villa Adria is conveniently located in Barušić, 2.4 km from Draga Beach and 2. Ubytovanie FEWO Villa Adria sa nachádza v meste Barušić (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house BARUSICI

Holiday house BARUSICI

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house BARUSICI. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Holiday house BARUSICI is situated in Barušić. Ubytovanie Holiday house BARUSICI sa nachádza v meste Barušić (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 194 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

FEWO Villa Adria

FEWO Villa Adria

Ubytovanie (Apartmán) FEWO Villa Adria. Boasting pool views, FEWO Villa Adria features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a terrace, around 2.4 km from Draga Beach. Ubytovanie FEWO Villa Adria sa nachádza v meste Barušić (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 174 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mali San

Villa Mali San

Ubytovanie (Vily) Villa Mali San. Set 2 km from Draga Beach, Villa Mali San offers free bikes, an outdoor swimming pool and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Villa Mali San sa nachádza v meste Barušić (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 212 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Barusici

Villa Barusici

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Barusici. Located in Barušić, Villa Barusici provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Barusici sa nachádza v meste Barušić (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 222 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Doris

Villa Doris

Ubytovanie (Vila) Villa Doris. Situated in Barušić, 2.3 km from Draga Beach and 2.4 km from Rova Beach, Villa Doris offers a seasonal outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytovanie Villa Doris sa nachádza v meste Barušić (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 321 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Barusici with Sea View 09

Holiday Home Barusici with Sea View 09

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Barusici with Sea View 09. Boasting a private pool and sea views, Holiday Home Barusici with Sea View 09 is situated in Barušić. Ubytovanie Holiday Home Barusici with Sea View 09 sa nachádza v meste Barušić (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Sinikovic

Apartman Sinikovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Sinikovic. Situated 2.9 km from Vantacici Beach, Apartman Sinikovic offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Apartman Sinikovic sa nachádza v meste Barušić (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Barušić

Mesto Barušić sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Barušić.