Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Batina

V meste Batina (Chorvátsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Batina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Batina

Holiday Home Green House III

9,9

Holiday Home Green House III

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Green House III. Holiday Home Green House III is located in Batina and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Holiday Home Green House III sa nachádza v meste Batina (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Green House II

8,6

Holiday Home Green House II

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Green House II. Situated in Batina in the Osječko-baranjska županija region, Holiday Home Green House II has a terrace and river views. Ubytovanie Holiday Home Green House II sa nachádza v meste Batina (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Green House

8,6

Holiday Home Green House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Green House. Located in Batina in the Osječko-baranjska županija region, Holiday Home Green House features a garden. Guests have a private patio. Ubytovanie Holiday Home Green House sa nachádza v meste Batina (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dunavska ul. - 2

Apartment Dunavska ul. - 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dunavska ul. - 2. Apartment Dunavska ul. - 2 is set in Batina and offers barbecue facilities. The property features garden views. Ubytovanie Apartment Dunavska ul. - 2 sa nachádza v meste Batina (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 296 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Batina

Mesto Batina sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Batina.