Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Beli Manastir

V meste Beli Manastir (Chorvátsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Beli Manastir

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Beli Manastir

Holiday house Tina

9,8

Holiday house Tina

Ubytovanie (Apartmán) Holiday house Tina. Set in Beli Manastir in the Osječko-baranjska županija region, Holiday house Tina features a terrace and mountain views. Ubytovanie Holiday house Tina sa nachádza v meste Beli Manastir (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Studio apartman KOTRO

9,5

Studio apartman KOTRO

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman KOTRO. Featuring accommodation with a patio, Studio apartman KOTRO is located in Beli Manastir. Ubytovanie Studio apartman KOTRO sa nachádza v meste Beli Manastir (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Apartment Racing

9,4

Apartment Racing

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Racing. Located in Beli Manastir in the Osječko-baranjska županija region, Apartment Racing has a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Racing sa nachádza v meste Beli Manastir (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Apartman Katarina

9,2

Apartman Katarina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Katarina. Set in Beli Manastir, Apartman Katarina offers shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytovanie Apartman Katarina sa nachádza v meste Beli Manastir (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Hotel Patria

8,5

Hotel Patria

Ubytovanie (Hotel) Hotel Patria. Hotel Patria, nachádzajúci sa 2 km od centra mesta Beli Manastir, ponúka vlastné wellness centrum, fitnescentrum a solárium. Ubytovanie Hotel Patria sa nachádza v meste Beli Manastir (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Lesić

Lesić

Ubytovanie (Penzión) Lesić. Situated in Beli Manastir, Lesić has a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Lesić sa nachádza v meste Beli Manastir (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Ubytovanie v meste Beli Manastir

Mesto Beli Manastir sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Beli Manastir.