Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Beroun

V meste Beroun (Česká republika) máme celkom 23 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Beroun

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Beroun

Apartment Sky

9,9

Apartment Sky

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sky. Located in Beroun, Apartment Sky provides accommodation with free WiFi and seating area. Ubytovanie Apartment Sky sa nachádza v meste Beroun (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Sky má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Apartment Sky momentálne evidujeme 5 recenzií.

Výhledna

9,8

Výhledna

Ubytovanie (Penzión) Výhledna. Výhledna in Beroun features a garden and a terrace. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. All rooms are fitted with a patio. Ubytovanie Výhledna sa nachádza v meste Beroun (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Výhledna má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Výhledna momentálne evidujeme 13 recenzií.

Chalupa Měňany - Karlštejn

9,4

Chalupa Měňany - Karlštejn

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Měňany - Karlštejn. Offering an outdoor pool, chalupa Měňany - Karlštejn is located in Beroun. WiFi access is available in this holiday home. Ubytovanie Chalupa Měňany - Karlštejn sa nachádza v meste Beroun (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Chalupa Měňany - Karlštejn má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkový dom Chalupa Měňany - Karlštejn momentálne evidujeme 5 recenzií.

Hotel Anna

9,4

Hotel Anna

Ubytovanie (Hotel) Hotel Anna. Located in Beroun, Hotel Anna offers a garden. This 4-star hotel offers room service and a tour desk. Ubytovanie Hotel Anna sa nachádza v meste Beroun (Česko - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Studio in the heart of Beroun

9,4

Luxury Studio in the heart of Beroun

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Studio in the heart of Beroun. Located in Beroun, 35 km from Prague, Luxury Studio in the heart of Beroun provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Luxury Studio in the heart of Beroun sa nachádza v meste Beroun (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Luxury Studio in the heart of Beroun má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Luxury Studio in the heart of Beroun momentálne evidujeme 16 recenzií.

Apartmán Holandská Beroun

9,3

Apartmán Holandská Beroun

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Holandská Beroun. Apartmán Holandská Beroun is located in Beroun. The apartment has access to a restaurant. Ubytovanie Apartmán Holandská Beroun sa nachádza v meste Beroun (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Holandská Beroun má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartmán Holandská Beroun momentálne evidujeme 8 recenzií.

Apartmán se zahrádkou v krásné čtvrti Berouna

9,2

Apartmán se zahrádkou v krásné čtvrti Berouna

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán se zahrádkou v krásné čtvrti Berouna. Boasting a garden and a bar, Apartmán se zahrádkou v krásné čtvrti Berouna features accommodation in Beroun with free WiFi and city views. Ubytovanie Apartmán se zahrádkou v krásné čtvrti Berouna sa nachádza v meste Beroun (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán se zahrádkou v krásné čtvrti Berouna má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartmán se zahrádkou v krásné čtvrti Berouna momentálne evidujeme 13 recenzií.

Apartmán Residence Nábřeží

9,2

Apartmán Residence Nábřeží

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Residence Nábřeží. Situated in the centre of Beroun, the Apartmán Residence Nábřeží offers a non-smoking apartment with a private entrance, a private garden with seating area... Ubytovanie Apartmán Residence Nábřeží sa nachádza v meste Beroun (Česko - Stredočeský kraj).

Penzion Tony

9,2

Penzion Tony

Ubytovanie (Apartmán) Penzion Tony. Situated 300 metres from the centre of Beroun, Penzion Tony is surrounded by a large garden with barbecue facilities and offers an apartment with a... Ubytovanie Penzion Tony sa nachádza v meste Beroun (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Tony má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Penzion Tony momentálne evidujeme 17 recenzií.

Hotel Beroun Golf Club

9,1

Hotel Beroun Golf Club

Ubytovanie (Hotel) Hotel Beroun Golf Club. Hotel Beroun Golf Club is surrounded by its own golf course and offers a wellness centre. Ubytovanie Hotel Beroun Golf Club sa nachádza v meste Beroun (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Beroun Golf Club má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Beroun Golf Club momentálne evidujeme 167 recenzií.

Pension Primus

9,1

Pension Primus

Ubytovanie (Penzión) Pension Primus. Penzión Primus sa nachádza 10 minút pešo od historického centra mesta Beroun a naskytá sa z neho panoramatický výhľad na Berounské údolie. Ubytovanie Pension Primus sa nachádza v meste Beroun (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Primus má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Pension Primus momentálne evidujeme 373 recenzií.

Hotel U koně

9

Hotel U koně

Ubytovanie (Hotel) Hotel U koně. Hotel U koně sa nachádza v Beroune a ponúka bezplatné Wi-Fi. Tento 3-hviezdičkový hotel poskytuje službu organizácie výletov. Ubytovanie Hotel U koně sa nachádza v meste Beroun (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel U koně má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel U koně momentálne evidujeme 114 recenzií.

Family hotel Maxim

8,9

Family hotel Maxim

Ubytovanie (Hotel) Family hotel Maxim. Rodinný hotel Maxim sa nachádza pri rieke Berounka v historickej časti mesta Beroun, 18 km západne od Prahy a 27 km od letiska Ruzyně. Ubytovanie Family hotel Maxim sa nachádza v meste Beroun (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Family hotel Maxim má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Family hotel Maxim momentálne evidujeme 653 recenzií.

Apartment 3kk De Luxe

8,9

Apartment 3kk De Luxe

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 3kk De Luxe. Located in Beroun, Apartment 3kk De Luxe provides accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and an ATM. Ubytovanie Apartment 3kk De Luxe sa nachádza v meste Beroun (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment 3kk De Luxe má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmán Apartment 3kk De Luxe momentálne evidujeme 40 recenzií.

Penzion Panorama

8,7

Penzion Panorama

Ubytovanie (Penzión) Penzion Panorama. The accommodation provides free WiFi. Guest rooms in Penzion Panorama are equipped with a kettle. Ubytovanie Penzion Panorama sa nachádza v meste Beroun (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Panorama má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Panorama momentálne evidujeme 93 recenzií.

Hotel Alex

8,6

Hotel Alex

Ubytovanie (Hotel) Hotel Alex. Ubytovacie zariadenie ponúka izbovú službu a úschovňu batožiny pre hostí. Ubytovanie Hotel Alex sa nachádza v meste Beroun (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Alex má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Hotel Alex momentálne evidujeme 1396 recenzií.

Hotel Grand Litava Beroun

8,6

Hotel Grand Litava Beroun

Ubytovanie (Hotel) Hotel Grand Litava Beroun. Hotel Grand sa nachádza v historickom centre mesta a ponúka vám ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, stravovanie v à la carte reštaurácii... Ubytovanie Hotel Grand Litava Beroun sa nachádza v meste Beroun (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Grand Litava Beroun má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Hotel Grand Litava Beroun momentálne evidujeme 1348 recenzií.

Penzion Pohoda Beroun

8,5

Penzion Pohoda Beroun

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pohoda Beroun. Penzión Barták je vzdialený len 5 minút pešo od centra mesta Beroun a 10 minút pešo od autobusovej a železničnej stanice Beroun. Ubytovanie Penzion Pohoda Beroun sa nachádza v meste Beroun (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Pohoda Beroun má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion Pohoda Beroun momentálne evidujeme 168 recenzií.

Hotel O.K. 1

8,4

Hotel O.K. 1

Ubytovanie (Hotel) Hotel O.K. 1. Hotel OK 1 ponúka ubytovanie v izbách s bezplatným Wi-Fi a TV. Na mieste je k dispozícii bezplatné parkovisko a bar. Ubytovanie Hotel O.K. 1 sa nachádza v meste Beroun (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel O.K. 1 má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel O.K. 1 momentálne evidujeme 186 recenzií.

Pension Nostalgie

8,1

Pension Nostalgie

Ubytovanie (Penzión) Pension Nostalgie. Penzión Nostalgie sa nachádza v pokojnej rezidenčnej štvrti, 7 minút chôdze od centra mesta Beroun. Ubytovanie Pension Nostalgie sa nachádza v meste Beroun (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Nostalgie má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Pension Nostalgie momentálne evidujeme 33 recenzií.

Hotel Český Dvůr

7,8

Hotel Český Dvůr

Ubytovanie (Hotel) Hotel Český Dvůr. Hotel Český Dvůr sa nachádza v Beroune, 200 metrov od rieky Berounky s možnosťami vodných športov, rybárčenia a kanoistiky. Ubytovanie Hotel Český Dvůr sa nachádza v meste Beroun (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Český Dvůr má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Hotel Český Dvůr momentálne evidujeme 136 recenzií.

Eden Hostel

Eden Hostel

Ubytovanie (Hostel) Eden Hostel. Eden Hostel is offering accommodation in Beroun. Featuring a tour desk, this property also provides guests with a terrace. Ubytovanie Eden Hostel sa nachádza v meste Beroun (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Hostel Eden Hostel nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartments Egara

Apartments Egara

Ubytovanie (Privát) Apartments Egara. Set in Beroun, Apartments Egara offers accommodation with free WiFi and seating area. Ubytovanie Apartments Egara sa nachádza v meste Beroun (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Privát Apartments Egara nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Beroun

Mesto Beroun sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 23 hotelov a ubytovanie v meste Beroun.