Hľadať

Ubytovanie

Stredočeský kraj

V regióne Stredočeský kraj (Česká republika) máme celkom 898 hotelov a ubytovanie.

Pre región Stredočeský kraj odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Poděbrady (53), Kutná Hora (48), Beroun (23), Mělník (23), Mladá Boleslav (20), Benešov (17), Sázava (16), Kladno (14), Karlštejn (13), Příbram (12). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Stredočeský kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Stredočeský kraj

Modern Apartament in Spa Centre

10

Modern Apartament in Spa Centre

Ubytovanie (Apartmán) Modern Apartament in Spa Centre. Situated in Poděbrady, Modern Apartament in Spa Centre features accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 20 km from Kolín. Ubytovanie Modern Apartament in Spa Centre sa nachádza v meste Poděbrady (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Modern Apartament in Spa Centre má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Modern Apartament in Spa Centre momentálne evidujeme 5 recenzií.

Snový apartmán ve vile

10

Snový apartmán ve vile

Ubytovanie (Apartmán) Snový apartmán ve vile. Snové ubytování v prvorepublikové vile is located in Poděbrady and offers a garden. The accommodation is 50 km from Prague. Ubytovanie Snový apartmán ve vile sa nachádza v meste Poděbrady (Česko - Stredočeský kraj).

Slapy Chata Hrdlička

10

Slapy Chata Hrdlička

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Slapy Chata Hrdlička. Set in Čím in the Central Bohemia region, Slapy Chata Hrdlička has a garden. Ubytovanie Slapy Chata Hrdlička sa nachádza v meste Čím (Česko - Stredočeský kraj).

Apartmá v srdci Poděbrad

10

Apartmá v srdci Poděbrad

Ubytovanie (Apartmány) Apartmá v srdci Poděbrad. Apartmá v srdci Poděbrad is set in Poděbrady and offers free bikes and a terrace. The apartment has garden views and is 24 km from Kutná Hora. Ubytovanie Apartmá v srdci Poděbrad sa nachádza v meste Poděbrady (Česko - Stredočeský kraj).

Apartmán Měňany

10

Apartmán Měňany

Ubytovanie (Penzión) Apartmán Měňany. Apartmán Měňany is offering accommodation in Měňany. Boasting family rooms, this property also provides guests with a barbecue. Ubytovanie Apartmán Měňany sa nachádza v meste Měňany (Česko - Stredočeský kraj).

Hlucov - Penzion & Restaurace -

10

Hlucov - Penzion & Restaurace -

Ubytovanie (Bed and breakfast) Hlucov - Penzion & Restaurace -. Featuring garden views, Hlucov - Penzion & Restaurace - in Kaninský Dŭl features accommodation, a restaurant, a garden and a terrace. Ubytovanie Hlucov - Penzion & Restaurace - sa nachádza v meste Poděbrady (Česko - Stredočeský kraj).

Apartmán Pajrovna

10

Apartmán Pajrovna

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Pajrovna. Apartmán Pajrovna is set in Neustupov and offers a shared lounge. Ubytovanie Apartmán Pajrovna sa nachádza v meste Poděbrady (Česko - Stredočeský kraj).

Domeček Na Podhradí

10

Domeček Na Podhradí

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domeček Na Podhradí. Set in Mělník, Domeček Na Podhradí offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 47 km from Ústí nad Labem. Ubytovanie Domeček Na Podhradí sa nachádza v meste Mělník (Česko - Stredočeský kraj).

Chatka B Vyhlídka nad řekou

10

Chatka B Vyhlídka nad řekou

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chatka B Vyhlídka nad řekou. Located in Zdiby, Chatka B Vyhlídka nad řekou provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Chatka B Vyhlídka nad řekou sa nachádza v meste Zdiby (Česko - Stredočeský kraj).

Dům v Hlásné Třebani

10

Dům v Hlásné Třebani

Ubytovanie (Vily) Dům v Hlásné Třebani. Dům v Hlásné Třebani is set in Hlásná Třebaň and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Dům v Hlásné Třebani sa nachádza v meste Hlásná Třebaň (Česko - Stredočeský kraj).

Apartment Županovice-2

10

Apartment Županovice-2

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Županovice-2. Situated in Dobříš in the Central Bohemia region, Apartment Županovice-2 has a garden. Ubytovanie Apartment Županovice-2 sa nachádza v meste Dobříš (Česko - Stredočeský kraj).

Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj

10

Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj. Set in Bezdědice, Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj sa nachádza v meste Bělá pod Bezdězem (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj má celkové hodnotenie 10. Pre Dovolenkový dom Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmán Čechovka

10

Apartmán Čechovka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Čechovka. Apartmán Čechovka is situated in Benešov. The Konopiště Castle is within 2.6 km of the apartment, and free WiFi is provided. Ubytovanie Apartmán Čechovka sa nachádza v meste Benešov (Česko - Stredočeský kraj).

Studio Boroví

10

Studio Boroví

Ubytovanie (Apartmán) Studio Boroví. Featuring garden views, Studio Boroví offers accommodation with a terrace and a kettle, around 14 km from Karlštejn Castle. Ubytovanie Studio Boroví sa nachádza v meste Srbsko (Česko - Stredočeský kraj).

DoMo apartment

10

DoMo apartment

Ubytovanie (Apartmán) DoMo apartment. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, DoMo apartment provides accommodation in Středokluky with free WiFi and... Ubytovanie DoMo apartment sa nachádza v meste Středokluky (Česko - Stredočeský kraj).

You and Me Apartments

10

You and Me Apartments

Ubytovanie (Dovolenkové domy) You and Me Apartments. Set in Prosenická Lhota, 44 km from Prague, You and Me Apartments offers a bar and free WiFi. Ubytovanie You and Me Apartments sa nachádza v meste Suchdol (Česko - Stredočeský kraj).

Elvíra ubytování v soukromém

9,9

Elvíra ubytování v soukromém

Ubytovanie (Apartmány) Elvíra ubytování v soukromém. Located in Kutná Hora in the Central Bohemia region, with Church of St. Ubytovanie Elvíra ubytování v soukromém sa nachádza v meste Kutná Hora (Česko - Stredočeský kraj).

Apartmány Statek Bezdědice

9,9

Apartmány Statek Bezdědice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Statek Bezdědice. Situated in Hostomitz, Apartmány Statek Bezdědice features free WiFi, and guests can enjoy a bar, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Apartmány Statek Bezdědice sa nachádza v meste Bezdědice (Česko - Stredočeský kraj).

Glamping Nad Meandry

9,9

Glamping Nad Meandry

Ubytovanie (Luxusný stan) Glamping Nad Meandry. Glamping Nad Meandry is located in Unhošť and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Glamping Nad Meandry sa nachádza v meste Unhošť (Česko - Stredočeský kraj).

Apartmán U Kolonády, Poděbrady

9,9

Apartmán U Kolonády, Poděbrady

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán U Kolonády, Poděbrady. Apartmán U Kolonády, Poděbrady is located in Poděbrady. Ubytovanie Apartmán U Kolonády, Poděbrady sa nachádza v meste Poděbrady (Česko - Stredočeský kraj).

Apartmány č.p. 9

9,9

Apartmány č.p. 9

Ubytovanie (Penzión) Apartmány č.p. 9. Set in Kouřim, Apartmány č.p. 9 has a restaurant, bar, garden, and free WiFi. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Apartmány č.p. 9 sa nachádza v meste Kouřim (Česko - Stredočeský kraj).

Luxury Living

9,9

Luxury Living

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Living. Located in Kněževes in the Central Bohemia region, Luxury Living has a garden. The apartment features garden views and is 16 km from Prague. Ubytovanie Luxury Living sa nachádza v meste Kněževes (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Luxury Living má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Luxury Living momentálne evidujeme 7 recenzií.

Na Kmíně

9,9

Na Kmíně

Ubytovanie (Penzión) Na Kmíně. Set in Obříství, Na Kmíně has a garden, shared lounge, terrace, and free WiFi. Ubytovanie Na Kmíně sa nachádza v meste Obříství (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Na Kmíně má celkové hodnotenie 9,9. Pre Penzión Na Kmíně momentálne evidujeme 13 recenzií.

Na vyhlídce

9,9

Na vyhlídce

Ubytovanie (Apartmán) Na vyhlídce. Offering free WiFi and garden views, Na vyhlídce is an accommodation set in Vrané nad Vltavou. The property features river views and is 31 km from Kladno. Ubytovanie Na vyhlídce sa nachádza v meste Vrané nad Vltavou (Česko - Stredočeský kraj).

Celý tradiční český dům s ložnicemi v podkroví

9,9

Celý tradiční český dům s ložnicemi v podkroví

Ubytovanie (Apartmán) Celý tradiční český dům s ložnicemi v podkroví. Located in Všejany, Celý tradiční český dům s ložnicemi v podkroví offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytovanie Celý tradiční český dům s ložnicemi v podkroví sa nachádza v meste Všejany (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Celý tradiční český dům s ložnicemi v podkroví má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Celý tradiční český dům s ložnicemi v podkroví momentálne evidujeme 9 recenzií.

Apartment Promenada

9,9

Apartment Promenada

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Promenada. Apartments Promenada offers accommodation in Poděbrady, 45 km from Prague city and 85 km from Prague International Airport. Ubytovanie Apartment Promenada sa nachádza v meste Poděbrady (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Apartment Promenada má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartment Promenada momentálne evidujeme 90 recenzií.

Elf

9,9

Elf

Ubytovanie (Apartmán) Elf. Elf is located in Kolín. The apartment, set in a building dating from 2017, provides free WiFi. Ubytovanie Elf sa nachádza v meste Kolín (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Elf má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Elf momentálne evidujeme 25 recenzií.

One Four Four

9,9

One Four Four

Ubytovanie (Penzión) One Four Four. Located in Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, 17 km from O2 Arena in Prague, One Four Four features private terrace, free WiFi access and free private... Ubytovanie One Four Four sa nachádza v meste Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie One Four Four má celkové hodnotenie 9,9. Pre Penzión One Four Four momentálne evidujeme 62 recenzií.

Penzion Flora

9,9

Penzion Flora

Ubytovanie (Penzión) Penzion Flora. Penzión Flora ponúka ubytovanie so satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v obci Soběšovice, 100 metrov od Žermanickej priehrady. Ubytovanie Penzion Flora sa nachádza v meste Soběšovice (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Penzion Flora má celkové hodnotenie 9,9. Pre Penzión Penzion Flora momentálne evidujeme 43 recenzií.

Apartment Sky

9,9

Apartment Sky

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sky. Located in Beroun, Apartment Sky provides accommodation with free WiFi and seating area. Ubytovanie Apartment Sky sa nachádza v meste Beroun (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Apartment Sky má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Apartment Sky momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmán U Labe

9,8

Apartmán U Labe

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán U Labe. Apartmán U Labe offers accommodation in Nymburk. The property is 46 km from Prague and free private parking is available. Ubytovanie Apartmán U Labe sa nachádza v meste Nymburk (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Apartmán U Labe má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmán U Labe momentálne evidujeme 54 recenzií.

Apartmány U kapličky

9,8

Apartmány U kapličky

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány U kapličky. With garden views, Apartmány U kapličky is located in Kamýk nad Vltavou and has a restaurant and a shared kitchen. Complimentary WiFi is provided. Ubytovanie Apartmány U kapličky sa nachádza v meste Kamýk nad Vltavou (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Apartmány U kapličky má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmány U kapličky momentálne evidujeme 10 recenzií.

Villa Magdalena

9,8

Villa Magdalena

Ubytovanie (Apartmány) Villa Magdalena. Offering garden views, a garden and free WiFi, Villa Magdalena offers accommodation well situated in Kutná Hora, within a short distance of Church of St. Ubytovanie Villa Magdalena sa nachádza v meste Kutná Hora (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Villa Magdalena má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Villa Magdalena momentálne evidujeme 165 recenzií.

Františkova farma

9,8

Františkova farma

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Františkova farma. Františkova farma is located in Nový Knín and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Františkova farma sa nachádza v meste Nové Dvory (Česko - Stredočeský kraj).

Luxusní srub Líny

9,8

Luxusní srub Líny

Ubytovanie (Vidiecky dom) Luxusní srub Líny. Ubytovanie Luxusní srub Líny sa nachádza v obci Bukovno a ponúka fitnescentrum, gril a záhradu. Ubytovanie Luxusní srub Líny sa nachádza v meste Bukovno (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Luxusní srub Líny má celkové hodnotenie 9,8. Pre Vidiecky dom Luxusní srub Líny momentálne evidujeme 7 recenzií.

Penzion Helga

9,8

Penzion Helga

Ubytovanie (Penzión) Penzion Helga. Penzion Helga sa nachádza v Českom raji v Žďári v Českej republike a ponúka ubytovanie s vybavenou kuchynkou, kúpeľňou s vaňou alebo so sprchou a TV s... Ubytovanie Penzion Helga sa nachádza v meste Žďár (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Penzion Helga má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Penzion Helga momentálne evidujeme 80 recenzií.

Apartment Husova

9,8

Apartment Husova

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Husova. Apartment Husova offers a self-catering accommodation in the centre of Poděbrady. Prague is 50 km from the property. Ubytovanie Apartment Husova sa nachádza v meste Poděbrady (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Apartment Husova má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartment Husova momentálne evidujeme 157 recenzií.

Penzion Soukeníkův dům

9,8

Penzion Soukeníkův dům

Ubytovanie (Penzión) Penzion Soukeníkův dům. Located in Kutná Hora, 500 metres from Church of St. Ubytovanie Penzion Soukeníkův dům sa nachádza v meste Kutná Hora (Česko - Stredočeský kraj).

Vila Mánička - vznešený dům v Posázaví

9,8

Vila Mánička - vznešený dům v Posázaví

Ubytovanie (Vily) Vila Mánička - vznešený dům v Posázaví. Set in Kácov, Vila Mánička - vznešený dům v Posázaví offers free WiFi, and guests can enjoy a garden, water sports facilities and a terrace. Ubytovanie Vila Mánička - vznešený dům v Posázaví sa nachádza v meste Kácov (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Vila Mánička - vznešený dům v Posázaví má celkové hodnotenie 9,8. Pre Vily Vila Mánička - vznešený dům v Posázaví momentálne evidujeme 5 recenzií.

Maringotka na samotě

9,8

Maringotka na samotě

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Maringotka na samotě. Maringotka na samotě is located in Klučenice and offers a garden and a terrace. The property is 36 km from Tábor and free private parking is provided. Ubytovanie Maringotka na samotě sa nachádza v meste Klučenice (Česko - Stredočeský kraj).

Apartmány Gráf

9,8

Apartmány Gráf

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Gráf. Surrounded by greenery, Apartmány Gráf offers self-catering apartments quietly located in the village of Chýně. Ubytovanie Apartmány Gráf sa nachádza v meste Chýně (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Apartmány Gráf má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmány Gráf momentálne evidujeme 38 recenzií.

Apartment Boroví

9,8

Apartment Boroví

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Boroví. Peacefully located on the edge of a forest in Srbsko, 6 km from Karlštejn Castle, Apartment Boroví boasts a modern accommodation with private entrance and... Ubytovanie Apartment Boroví sa nachádza v meste Karlštejn (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Apartment Boroví má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment Boroví momentálne evidujeme 28 recenzií.

Apartman 11

9,8

Apartman 11

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 11. Apartman 11 is located in Slaný and offers a restaurant. The apartment features city views and is 35 km from Prague. Ubytovanie Apartman 11 sa nachádza v meste Slaný (Česko - Stredočeský kraj).

Výhledna

9,8

Výhledna

Ubytovanie (Penzión) Výhledna. Výhledna in Beroun features a garden and a terrace. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. All rooms are fitted with a patio. Ubytovanie Výhledna sa nachádza v meste Beroun (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Výhledna má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Výhledna momentálne evidujeme 13 recenzií.

Vista Apartments

9,8

Vista Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Vista Apartments. Vista Apartments features city views, free WiFi and free private parking, located in Kutná Hora, 100 metres from Church of St.Barbara. Ubytovanie Vista Apartments sa nachádza v meste Kutná Hora (Česko - Stredočeský kraj).

Wellness Kokořín

9,8

Wellness Kokořín

Ubytovanie (Apartmán) Wellness Kokořín. Featuring a spa bath, Wellness Kokořín is located in Kokořín. Ubytovanie Wellness Kokořín sa nachádza v meste Kokořín (Česko - Stredočeský kraj).

U Milusky

9,8

U Milusky

Ubytovanie (Apartmán) U Milusky. Located in Kolín, U Milusky provides accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment has garden views and is 45 km from Dětenice. Ubytovanie U Milusky sa nachádza v meste Kolín (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie U Milusky má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán U Milusky momentálne evidujeme 34 recenzií.

Hrdlička na Slapech

9,8

Hrdlička na Slapech

Ubytovanie (Apartmány) Hrdlička na Slapech. Hrdlička na Slapech is set in Čím and offers a restaurant. Ubytovanie Hrdlička na Slapech sa nachádza v meste Čím (Česko - Stredočeský kraj).

Ubytovanie v mestách regiónu Stredočeský kraj

Ubytovanie v mestách regiónu Stredočeský kraj

Dovolenka a ubytovanie v regióne Stredočeský kraj - Česká republika

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 898 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Stredočeský kraj.

Pre región Stredočeský kraj odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Poděbrady (53), Kutná Hora (48), Beroun (23), Mělník (23), Mladá Boleslav (20), Benešov (17), Sázava (16), Kladno (14), Karlštejn (13), Příbram (12). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Stredočeský kraj máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Modern Apartament in Spa Centre (10*), Snový apartmán ve vile (10*), Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj (10*), Studio Boroví (10*), Apartmán Čechovka (10*), Elvíra ubytování v soukromém (9,9*), Apartmány č.p. 9 (9,9*), Luxury Living (9,9*), Na Kmíně (9,9*), Lazensky Kout Poděbrady (9,9*).

Región Stredočeský kraj môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.