Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Poříčí nad Sázavou

V meste Poříčí nad Sázavou (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Poříčí nad Sázavou

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Poříčí nad Sázavou

Klidné místo v Měsíčním údolí Poříčí nad Sázavou

6,4

Klidné místo v Měsíčním údolí Poříčí nad Sázavou

Ubytovanie (Apartmány) Klidné místo v Měsíčním údolí Poříčí nad Sázavou. Set in Poříčí nad Sázavou, 34 km from Prague, Klidné místo v Měsíčním údolí Poříčí nad Sázavou offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Klidné místo v Měsíčním údolí Poříčí nad Sázavou sa nachádza v meste Poříčí nad Sázavou (Česko - Stredočeský kraj).

UBYTOVNA SK Posázavan Poříčí nad Sázavou

4,1

UBYTOVNA SK Posázavan Poříčí nad Sázavou

Ubytovanie UBYTOVNA SK Posázavan Poříčí nad Sázavou. Featuring a shared lounge, UBYTOVNA SK Posázavan Poříčí nad Sázavou is set in Poříčí nad Sázavou, within 28 km of Aquapalace and 41 km of Vysehrad Castle. Ubytovanie UBYTOVNA SK Posázavan Poříčí nad Sázavou sa nachádza v meste Poříčí nad Sázavou (Česko - Stredočeský kraj).

Vila Růženka

Vila Růženka

Ubytovanie (Penzión) Vila Růženka. Boasting a garden, Vila Růženka is situated in Poříčí nad Sázavou. The guest house has family rooms. Ubytovanie Vila Růženka sa nachádza v meste Poříčí nad Sázavou (Česko - Stredočeský kraj).

Prázdninový dům s bazénem

Prázdninový dům s bazénem

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Prázdninový dům s bazénem. Situated in Poříčí nad Sázavou, Prázdninový dům s bazénem features accommodation with a private pool and private parking. Ubytovanie Prázdninový dům s bazénem sa nachádza v meste Poříčí nad Sázavou (Česká republika - Stredočeský kraj). Pre Dovolenkový dom Prázdninový dům s bazénem nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Poříčí nad Sázavou

Mesto Poříčí nad Sázavou sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Poříčí nad Sázavou.