Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Postupice

V meste Postupice (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Postupice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Postupice

Zámek Jemniště

9,7

Zámek Jemniště

Ubytovanie (Apartmány) Zámek Jemniště. Ubytovacie zariadenie Zámek Jemniště sa nachádza v areáli zámku Jemniště, 50 km od Prahy. Ubytovanie Zámek Jemniště sa nachádza v meste Postupice (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Zámek Jemniště má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Zámek Jemniště momentálne evidujeme 130 recenzií.

APARTMÁNY FARA POSTUPICE

9,4

APARTMÁNY FARA POSTUPICE

Ubytovanie (Hotel) APARTMÁNY FARA POSTUPICE. Boasting a garden and bar, as well as a restaurant, APARTMÁNY FARA POSTUPICE is situated in Postupice. This 3-star hotel offers luggage storage space. Ubytovanie APARTMÁNY FARA POSTUPICE sa nachádza v meste Postupice (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie APARTMÁNY FARA POSTUPICE má celkové hodnotenie 9,4. Pre Hotel APARTMÁNY FARA POSTUPICE momentálne evidujeme 30 recenzií.

Statek Český Dvůr

Statek Český Dvůr

Ubytovanie (Penzión) Statek Český Dvůr. Statek Český Dvůr features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Postupice. Ubytovanie Statek Český Dvůr sa nachádza v meste Postupice (Česko - Stredočeský kraj).

Dvůr Želichov

Dvůr Želichov

Ubytovanie (Apartmán) Dvůr Želichov. Located in Postupice in the Central Bohemia region, Dvůr Želichov has a patio. The apartment features garden views and is 42 km from Tábor. Ubytovanie Dvůr Želichov sa nachádza v meste Postupice (Česká republika - Stredočeský kraj). Pre Apartmán Dvůr Želichov nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Postupice

Mesto Postupice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Postupice.