Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kladno

V meste Kladno (Česká republika) máme celkom 14 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kladno

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kladno

Basseth Apartment

9,6

Basseth Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Basseth Apartment. Situated in Kladno, Basseth Apartment features accommodation with a patio and free WiFi. The apartment has garden views and is 33 km from Prague. Ubytovanie Basseth Apartment sa nachádza v meste Kladno (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Basseth Apartment má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Basseth Apartment momentálne evidujeme 12 recenzií.

U Admirala

9,4

U Admirala

Ubytovanie (Penzión) U Admirala. Ubytovanie U Admirala sa nachádza v Kladne a ponúka bezplatné Wi-Fi. Hostia môžu využívať službu organizácie výletov a navštíviť reštauráciu a terasu. Ubytovanie U Admirala sa nachádza v meste Kladno (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U Admirala má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión U Admirala momentálne evidujeme 235 recenzií.

Penzion Kladno

9,2

Penzion Kladno

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kladno. Both private parking and free WiFi are accessible at Penzion Kladno. The rooms in the guest house are fitted with a kettle. Ubytovanie Penzion Kladno sa nachádza v meste Kladno (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Kladno má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Kladno momentálne evidujeme 54 recenzií.

Apartment Kladno

8,9

Apartment Kladno

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kladno. Located in Kladno, Apartment Kladno provides accommodation with a balcony and free WiFi. The 3-star apartment features city views and is 29 km from Prague. Ubytovanie Apartment Kladno sa nachádza v meste Kladno (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Kladno má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmán Apartment Kladno momentálne evidujeme 17 recenzií.

Sport hotel Sletiště

8,8

Sport hotel Sletiště

Ubytovanie (Hotel) Sport hotel Sletiště. Sport hotel Sletiště sa nachádza v meste Kladno v Stredočeskom kraji, 24 km od Prahy. Ubytovanie Sport hotel Sletiště sa nachádza v meste Kladno (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Sport hotel Sletiště má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Sport hotel Sletiště momentálne evidujeme 204 recenzií.

Penzion Ponte

8,7

Penzion Ponte

Ubytovanie (Penzión) Penzion Ponte. Penzión Ponte sa nachádza v Kladne. K dispozícii máte reštauráciu. Všetky ubytovacie jednotky v penzióne sú vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Penzion Ponte sa nachádza v meste Kladno (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Ponte má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Ponte momentálne evidujeme 24 recenzií.

Art Deco Hotel Hoffmann

8,4

Art Deco Hotel Hoffmann

Ubytovanie (Hotel) Art Deco Hotel Hoffmann. Art Deco Hotel Hoffmann sa nachádza v pamiatkovo chránenej budove v centre Kladna, len 300 metrov od mestského zámku. Ubytovanie Art Deco Hotel Hoffmann sa nachádza v meste Kladno (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Art Deco Hotel Hoffmann má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Art Deco Hotel Hoffmann momentálne evidujeme 296 recenzií.

Apartmány Rozdělov

8,1

Apartmány Rozdělov

Ubytovanie (Penzión) Apartmány Rozdělov. Apartmány Rozdělov sa nachádzajú v Kladne. V tomto 3-hviezdičkovom penzióne je k dispozícii terasa. Ubytovanie Apartmány Rozdělov sa nachádza v meste Kladno (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Rozdělov má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Apartmány Rozdělov momentálne evidujeme 82 recenzií.

Hotel Kladno

6,8

Hotel Kladno

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kladno. Tento 3-hviezdičkový hotel sa nachádza v centre Kladna, len 800 metrov od hradu Kladno a ponúka recepciu s nepretržitou prevádzkou a rôzne reštaurácie,... Ubytovanie Hotel Kladno sa nachádza v meste Kladno (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Kladno má celkové hodnotenie 6,8. Pre Hotel Hotel Kladno momentálne evidujeme 820 recenzií.

Apartmán Zelený dvůr

Apartmán Zelený dvůr

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Zelený dvůr. Situated in Kladno, Apartmán Zelený dvůr features accommodation with a patio and free WiFi. The property has city views and is 30 km from Prague. Ubytovanie Apartmán Zelený dvůr sa nachádza v meste Kladno (Česká republika - Stredočeský kraj). Pre Apartmán Apartmán Zelený dvůr nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Minicamp v centru Kladna

Minicamp v centru Kladna

Ubytovanie (Kemping) Minicamp v centru Kladna. Set in Kladno, 24 km from Prague, Minicamp v centru Kladna offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Minicamp v centru Kladna sa nachádza v meste Kladno (Česko - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion 68

Penzion 68

Ubytovanie (Penzión) Penzion 68. Located in Kladno, Penzion 68 features a bar, garden and free WiFi. At the guest house, the rooms have a wardrobe. Ubytovanie Penzion 68 sa nachádza v meste Kladno (Česko - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovna u Kožovy Hory

Ubytovna u Kožovy Hory

Ubytovanie (Hostel) Ubytovna u Kožovy Hory. Ubytovna u Kožovy Hory sa nachádza pod lesom na okraji mesta Kladno, len 13 minút jazdy autom od Pražského letiska. Ubytovanie Ubytovna u Kožovy Hory sa nachádza v meste Kladno (Česká republika - Stredočeský kraj). Pre Hostel Ubytovna u Kožovy Hory nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Kladno

Mesto Kladno sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 14 hotelov a ubytovanie v meste Kladno.