Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rožmitál pod Třemšínem

V meste Rožmitál pod Třemšínem (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rožmitál pod Třemšínem

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rožmitál pod Třemšínem

Penzion Panský dům

9,5

Penzion Panský dům

Ubytovanie (Penzión) Penzion Panský dům. Located in Rožmitál pod Třemšínem, 39 km from Plzeň, Penzion Panský dům offers free Wi-Fi in public areas and free on-site parking. Ubytovanie Penzion Panský dům sa nachádza v meste Rožmitál pod Třemšínem (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Panský dům má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Panský dům momentálne evidujeme 92 recenzií.

Nobless Resort

8,9

Nobless Resort

Ubytovanie (Penzión) Nobless Resort. Penzión Nobless Resort sa nachádza v pokojnej časti na okraji mesta Rožmitál pod Třemšínem a ponúka vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Nobless Resort sa nachádza v meste Rožmitál pod Třemšínem (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Nobless Resort má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Nobless Resort momentálne evidujeme 127 recenzií.

Penzion Ryba

7,6

Penzion Ryba

Ubytovanie (Penzión) Penzion Ryba. Penzion Ryba sa nachádza v meste Rožmitál pod Třemšínem a ponúka vám bezplatné Wi-Fi. V penzióne je k dispozícii izbová služba a služba organizácie... Ubytovanie Penzion Ryba sa nachádza v meste Rožmitál pod Třemšínem (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Ryba má celkové hodnotenie 7,6. Pre Penzión Penzion Ryba momentálne evidujeme 109 recenzií.

Nadezda

Nadezda

Ubytovanie (Vila) Nadezda. Featuring a spa bath, Nadezda is located in Rožmitál pod Třemšínem. Providing free WiFi, the property also has a garden and a terrace. Ubytovanie Nadezda sa nachádza v meste Rožmitál pod Třemšínem (Česká republika - Stredočeský kraj). Pre Vila Nadezda nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Mobilheimy Dlouhá Míle

Mobilheimy Dlouhá Míle

Ubytovanie (Kemping) Mobilheimy Dlouhá Míle. Located in Rožmitál pod Třemšínem, 50 km from Plzeň, Mobilheimy Dlouhá Míle provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Mobilheimy Dlouhá Míle sa nachádza v meste Rožmitál pod Třemšínem (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Kemping Mobilheimy Dlouhá Míle nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion, Restaurace Jaro Věšín Brdy

Penzion, Restaurace Jaro Věšín Brdy

Ubytovanie (Penzión) Penzion, Restaurace Jaro Věšín Brdy. Located in Rožmitál pod Třemšínem, Penzion, Restaurace Jaro Věšín Brdy features a garden and terrace. Ubytovanie Penzion, Restaurace Jaro Věšín Brdy sa nachádza v meste Rožmitál pod Třemšínem (Česko - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Rožmitál pod Třemšínem

Mesto Rožmitál pod Třemšínem sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Rožmitál pod Třemšínem.