Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Karlštejn

V meste Karlštejn (Česká republika) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Karlštejn

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Karlštejn

Apartment Boroví

9,8

Apartment Boroví

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Boroví. Peacefully located on the edge of a forest in Srbsko, 6 km from Karlštejn Castle, Apartment Boroví boasts a modern accommodation with private entrance and... Ubytovanie Apartment Boroví sa nachádza v meste Karlštejn (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Apartment Boroví má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment Boroví momentálne evidujeme 28 recenzií.

Apartment Na Karlštejně

9,5

Apartment Na Karlštejně

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Na Karlštejně. Apartmán Na Karlštejně sa nachádza 9 km od hradu v meste Karlštejn a ponúka ubytovanie s kuchyňou. Ubytovanie Apartment Na Karlštejně sa nachádza v meste Karlštejn (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Apartment Na Karlštejně má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartment Na Karlštejně momentálne evidujeme 63 recenzií.

Penzion U Adama

9,4

Penzion U Adama

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Adama. Offering free WiFi and a terrace, Penzion U Adama is located in Karlštejn, 100 metres from Karlštejn Castle. Ubytovanie Penzion U Adama sa nachádza v meste Karlštejn (Česko - Stredočeský kraj).

Pension a Restaurace Vyhlídka

9,4

Pension a Restaurace Vyhlídka

Ubytovanie (Penzión) Pension a Restaurace Vyhlídka. Penzión Bellevue sa nachádza 600 metrov od hradu Karlštejn a ponúka štúdiá s vlastnou kuchynkou a veľkou zariadenou terasou. Ubytovanie Pension a Restaurace Vyhlídka sa nachádza v meste Karlštejn (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Pension a Restaurace Vyhlídka má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Pension a Restaurace Vyhlídka momentálne evidujeme 80 recenzií.

Penzion Karlštejn-Vinice

9,2

Penzion Karlštejn-Vinice

Ubytovanie (Penzión) Penzion Karlštejn-Vinice. Tento 4-hviezdičkový penzión sa nachádza v obci Karlštejn, len 500 metrov pod hradom Karlštejn. Ubytovanie Penzion Karlštejn-Vinice sa nachádza v meste Karlštejn (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Penzion Karlštejn-Vinice má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Karlštejn-Vinice momentálne evidujeme 204 recenzií.

Hotel Karlštejn

9,2

Hotel Karlštejn

Ubytovanie (Hotel) Hotel Karlštejn. Hotel Karlštejn sa nachádza na vyvýšenom mieste, 100 metrov od hlavného námestia a 50 metrov od hradu Karlštejn. Ubytovanie Hotel Karlštejn sa nachádza v meste Karlštejn (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Hotel Karlštejn má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Karlštejn momentálne evidujeme 447 recenzií.

Hotel Koruna

9

Hotel Koruna

Ubytovanie (Hotel) Hotel Koruna. Hotel Koruna sa nachádza 150 metrov od starobylého hradu Karlštejn a ponúka en-suite izby so satelitnou TV, DVD prehrávačom a bezplatným Wi-Fi, rovnako ako... Ubytovanie Hotel Koruna sa nachádza v meste Karlštejn (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Hotel Koruna má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Koruna momentálne evidujeme 309 recenzií.

Apartmány Karlštejn

8,9

Apartmány Karlštejn

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Karlštejn. Penzión Karlštejn ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi pripojením 15 minút chôdze od hradu Karlštejn. Ubytovanie Apartmány Karlštejn sa nachádza v meste Karlštejn (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Apartmány Karlštejn má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmány Apartmány Karlštejn momentálne evidujeme 374 recenzií.

Restaurant a penzion Pod Draci skalou

8,9

Restaurant a penzion Pod Draci skalou

Ubytovanie (Penzión) Restaurant a penzion Pod Draci skalou. Just 300 metres from Karlštejn Castle, Penzion Pod Draci skalou includes a restaurant serving Czech and international cuisine. Ubytovanie Restaurant a penzion Pod Draci skalou sa nachádza v meste Karlštejn (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Restaurant a penzion Pod Draci skalou má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Restaurant a penzion Pod Draci skalou momentálne evidujeme 85 recenzií.

Romantic Hotel Mlýn Karlstejn

8,7

Romantic Hotel Mlýn Karlstejn

Ubytovanie (Hotel) Romantic Hotel Mlýn Karlstejn. Romantický hotel Mlýn Karlštejn sídli v zrekonštruovanom starobylom vodnom mlyne na brehu rieky Berounka v Karlštejne. Ubytovanie Romantic Hotel Mlýn Karlstejn sa nachádza v meste Karlštejn (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Romantic Hotel Mlýn Karlstejn má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Romantic Hotel Mlýn Karlstejn momentálne evidujeme 437 recenzií.

U Královny Dagmar

8,4

U Královny Dagmar

Ubytovanie (Penzión) U Královny Dagmar. Zariadenie U Královny Dagmar stojí 100 metrov od hradu Karlštejn a 500 metrov od rieky Berounka. Ubytovanie U Královny Dagmar sa nachádza v meste Karlštejn (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie U Královny Dagmar má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión U Královny Dagmar momentálne evidujeme 249 recenzií.

Hotel ELMA

8,4

Hotel ELMA

Ubytovanie (Hotel) Hotel ELMA. Hotel ELMA ponúka reštauráciu à la carte, kde sú v ponuke jedlá českej kuchyne. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Hotel ELMA sa nachádza v meste Karlštejn (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Hotel ELMA má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel ELMA momentálne evidujeme 249 recenzií.

Hotel U Berounky

8,2

Hotel U Berounky

Ubytovanie (Hotel) Hotel U Berounky. Hotel U Berounky sa nachádza v obci Srbsko a ponúka reštauráciu a letnú terasu s výhľadom na rieku Berounku. Izby majú bezplatné Wi-Fi a súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Hotel U Berounky sa nachádza v meste Karlštejn (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Hotel U Berounky má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel U Berounky momentálne evidujeme 223 recenzií.

Penzion Karlštejn

8,2

Penzion Karlštejn

Ubytovanie (Penzión) Penzion Karlštejn. Penzión Karlštejn sa nachádza v mestečku Karlštejn, 2 km od hradu Karlštejn. Na mieste môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Karlštejn sa nachádza v meste Karlštejn (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Penzion Karlštejn má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzion Karlštejn momentálne evidujeme 354 recenzií.

Stodola-soukromý apartmán pro dva s venkovní vířivkou

Stodola-soukromý apartmán pro dva s venkovní vířivkou

Ubytovanie (Apartmány) Stodola-soukromý apartmán pro dva s venkovní vířivkou. Boasting a bar, a garden, and a terrace, Stodola-soukromý apartmán pro dva s venkovní vířivkou offers accommodation in Karlštejn with free WiFi and garden... Ubytovanie Stodola-soukromý apartmán pro dva s venkovní vířivkou sa nachádza v meste Karlštejn (Česko - Stredočeský kraj).

Apartmán Muzeum obchodu 1

Apartmán Muzeum obchodu 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Muzeum obchodu 1. Apartmán Muzeum obchodu 1 sa nachádza v Karlštejne. Je vzdialený pár krokov od hradu Karlštejn a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a spoločnou kuchyňou. Ubytovanie Apartmán Muzeum obchodu 1 sa nachádza v meste Karlštejn (Česko - Stredočeský kraj).

Apartmán Muzeum obchodu 2

Apartmán Muzeum obchodu 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Muzeum obchodu 2. Apartmán Muzeum obchodu 2 is located in Karlštejn. It is set a few steps from Karlštejn Castle and offers free WiFi plus a shared kitchen. Ubytovanie Apartmán Muzeum obchodu 2 sa nachádza v meste Karlštejn (Česko - Stredočeský kraj).

Ubytovanie v meste Karlštejn

Mesto Karlštejn sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Karlštejn.