Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sázava

V meste Sázava (Česká republika) máme celkom 16 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sázava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sázava

Vila Sazava

9,7

Vila Sazava

Ubytovanie (Vily) Vila Sazava. Located in Sázava, 37 km from Kolín, Vila Sazava provides a garden and free WiFi. A terrace can be found at the villa, along with a shared lounge. Ubytovanie Vila Sazava sa nachádza v meste Sázava (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Sazava má celkové hodnotenie 9,7. Pre Vily Vila Sazava momentálne evidujeme 49 recenzií.

Penzion Venkoff

9,5

Penzion Venkoff

Ubytovanie (Privát) Penzion Venkoff. Penzión Venkoff sa nachádza v obci Sázava, 5 minút jazdy od hradu Český Šternberk. Ubytovanie Penzion Venkoff sa nachádza v meste Sázava (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Venkoff má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Penzion Venkoff momentálne evidujeme 178 recenzií.

Hotel Sázavský Ostrov

8,4

Hotel Sázavský Ostrov

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sázavský Ostrov. Situated on the beachfront in Sázava and boasting a garden, Hotel Sázavský Ostrov has free WiFi. Ubytovanie Hotel Sázavský Ostrov sa nachádza v meste Sázava (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Sázavský Ostrov má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Sázavský Ostrov momentálne evidujeme 13 recenzií.

Holiday House - Sazava

Holiday House - Sazava

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House - Sazava. Holiday House - Sazava is located in Sázava and offers barbecue facilities and a terrace. The property has garden views and is 36 km from Kolín. Ubytovanie Holiday House - Sazava sa nachádza v meste Sázava (Česká republika - Stredočeský kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday House - Sazava nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Sázava

Mesto Sázava sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 16 hotelov a ubytovanie v meste Sázava.