Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sázava

V meste Sázava (Česká republika) máme celkom 16 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sázava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sázava

Vila Sazava

9,7

Vila Sazava

Ubytovanie (Vily) Vila Sazava. Located in Sázava, 37 km from Kolín, Vila Sazava provides a garden and free WiFi. A terrace can be found at the villa, along with a shared lounge. Ubytovanie Vila Sazava sa nachádza v meste Sázava (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Vila Sazava má celkové hodnotenie 9,7. Pre Vily Vila Sazava momentálne evidujeme 49 recenzií.

Penzion Venkoff

9,5

Penzion Venkoff

Ubytovanie (Privát) Penzion Venkoff. Penzión Venkoff sa nachádza v obci Sázava, 5 minút jazdy od hradu Český Šternberk. Ubytovanie Penzion Venkoff sa nachádza v meste Sázava (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Penzion Venkoff má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Penzion Venkoff momentálne evidujeme 178 recenzií.

Chata - Sázava

9,4

Chata - Sázava

Ubytovanie (Vily) Chata - Sázava. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a terrace, Chata - Sázava is situated in Sázava. Ubytovanie Chata - Sázava sa nachádza v meste Sázava (Česko - Stredočeský kraj).

Sport resort Nenudimse

8,7

Sport resort Nenudimse

Ubytovanie (Kemping) Sport resort Nenudimse. Featuring garden views, Sport resort Nenudimse in Sázava features accommodation, a fitness centre, a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Sport resort Nenudimse sa nachádza v meste Sázava (Česko - Stredočeský kraj).

Hotel Sázavský Ostrov

8,4

Hotel Sázavský Ostrov

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sázavský Ostrov. Situated on the beachfront in Sázava and boasting a garden, Hotel Sázavský Ostrov has free WiFi. Ubytovanie Hotel Sázavský Ostrov sa nachádza v meste Sázava (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Hotel Sázavský Ostrov má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Sázavský Ostrov momentálne evidujeme 13 recenzií.

Ubytovanie v meste Sázava

Mesto Sázava sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 16 hotelov a ubytovanie v meste Sázava.