Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Prčíce

V meste Prčíce (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Prčíce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Prčíce

Pension Mlyn Stare Mitrovice

9,5

Pension Mlyn Stare Mitrovice

Ubytovanie (Penzión) Pension Mlyn Stare Mitrovice. Penzión Mlýn sa nachádza v malej obci Staré Mitrovice a ponúka tiché izby so satelitnou TV s plochou obrazovkou, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a... Ubytovanie Pension Mlyn Stare Mitrovice sa nachádza v meste Prčíce (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Pension Mlyn Stare Mitrovice má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Pension Mlyn Stare Mitrovice momentálne evidujeme 260 recenzií.

Penzion Hugo

8,1

Penzion Hugo

Ubytovanie (Penzión) Penzion Hugo. Penzión Hugo sa nachádza 2 km od lyžiarskeho areálu Monínec. Ponúka domácke ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, vonkajší bazén, vírivku a záhradu s terasou. Ubytovanie Penzion Hugo sa nachádza v meste Prčíce (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Penzion Hugo má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzion Hugo momentálne evidujeme 86 recenzií.

Rodinný dům Prčice

Rodinný dům Prčice

Ubytovanie (Penzión) Rodinný dům Prčice. Located in Prčíce, Rodinný dům Prčice features a garden, shared lounge, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytovanie Rodinný dům Prčice sa nachádza v meste Prčíce (Česká republika - Stredočeský kraj). Pre Penzión Rodinný dům Prčice nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Prčíce

Mesto Prčíce sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Prčíce.