Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sadská

V meste Sadská (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sadská

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sadská

Hotel Ostrov Garni

8,7

Hotel Ostrov Garni

Ubytovanie (Hotel) Hotel Ostrov Garni. Hotel Ostrov Garni sa nachádza len 100 metrov od centra mesta Sadská a 5 minút chôdze od mnohých reštaurácií, obchodov, barov a kaviarní. Ubytovanie Hotel Ostrov Garni sa nachádza v meste Sadská (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Hotel Ostrov Garni má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Ostrov Garni momentálne evidujeme 137 recenzií.

Hotel Modrá hvězda Sadská

8,2

Hotel Modrá hvězda Sadská

Ubytovanie (Hotel) Hotel Modrá hvězda Sadská. Situated in Sadská, Hotel Modrá hvězda Sadská has a garden, bar, water sports facilities, and free WiFi. Ubytovanie Hotel Modrá hvězda Sadská sa nachádza v meste Sadská (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Hotel Modrá hvězda Sadská má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel Modrá hvězda Sadská momentálne evidujeme 133 recenzií.

Glamping v Sadu

Glamping v Sadu

Ubytovanie (Luxusný stan) Glamping v Sadu. Glamping v Sadu is situated in Sadská and offers a garden, a tennis court and barbecue facilities. Ubytovanie Glamping v Sadu sa nachádza v meste Sadská (Česko - Stredočeský kraj).

Ubytovanie v meste Sadská

Mesto Sadská sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Sadská.