Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Prŭhonice

V meste Prŭhonice (Česká republika) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Prŭhonice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Prŭhonice

PALOMA Průhonice

9,7

PALOMA Průhonice

Ubytovanie (Hotel) PALOMA Průhonice. Hotel PALOMA Průhonice s terasou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v obci Průhonice, 400 metrov od Průhonického zámku – Botanického... Ubytovanie PALOMA Průhonice sa nachádza v meste Prŭhonice (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 234 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie PALOMA Průhonice má celkové hodnotenie 9,7. Pre Hotel PALOMA Průhonice momentálne evidujeme 26 recenzií.

Holiday Home Prague Pruhonice

9,5

Holiday Home Prague Pruhonice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Prague Pruhonice. Dovolenkový dom Praha Pruhonice stojí v tichej rezidenčnej štvrti Pruhonice, 15 km od centra Prahy. Ubytovanie Holiday Home Prague Pruhonice sa nachádza v meste Prŭhonice (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 210 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Holiday Home Prague Pruhonice má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Holiday Home Prague Pruhonice momentálne evidujeme 33 recenzií.

Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant

9,1

Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant

Ubytovanie (Penzión) Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant. Penzión s reštauráciou Babiččina Záhrada sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Průhonického parku, ktorý je zapísaný na zozname svetového dedičstva... Ubytovanie Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant sa nachádza v meste Prŭhonice (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant momentálne evidujeme 299 recenzií.

Pension Coloseum

8,7

Pension Coloseum

Ubytovanie (Penzión) Pension Coloseum. Penzión Coloseum je postavený v tradičnom štýle a nachádza sa 15 km od Prahy v Průhoniciach, v blízkosti Průhonického zámku a aquaparku. Ubytovanie Pension Coloseum sa nachádza v meste Prŭhonice (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Coloseum má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Pension Coloseum momentálne evidujeme 308 recenzií.

Park Hotel Pruhonice

8,7

Park Hotel Pruhonice

Ubytovanie (Hotel) Park Hotel Pruhonice. Park Hotel Pruhonice sa nachádza v pokojnej lokalite, 500 metrov od zámku Průhonice a Průhonického parku, ktorý je zapísaný na Zozname svetového dedičstva... Ubytovanie Park Hotel Pruhonice sa nachádza v meste Prŭhonice (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Park Hotel Pruhonice má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Park Hotel Pruhonice momentálne evidujeme 630 recenzií.

Hotel Tulipan Pruhonice

8,6

Hotel Tulipan Pruhonice

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tulipan Pruhonice. Hotel Tulipán sa nachádza v rezidenčnej štvrti Průhonice na predmestí Prahy, len 200 metrov od zjazdu z diaľnice D1 Praha-Brno-Viedeň a 15 km od centra... Ubytovanie Hotel Tulipan Pruhonice sa nachádza v meste Prŭhonice (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Tulipan Pruhonice má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Hotel Tulipan Pruhonice momentálne evidujeme 1214 recenzií.

Hotel Floret

8

Hotel Floret

Ubytovanie (Hotel) Hotel Floret. Multifunkčný hotelový komplex Floret sa nachádza 15 km juhovýchodne od Prahy a 200 metrov od zámku Průhonice. Ubytovanie Hotel Floret sa nachádza v meste Prŭhonice (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Floret má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Floret momentálne evidujeme 291 recenzií.

Penzion Rozkoš

7,7

Penzion Rozkoš

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rozkoš. Penzión Rozkoš sa nachádza v Průhoniciach, 15 minút jazdy od centra Prahy. Ponúka izby s TV s plochou obrazovkou, chladničkou a súkromnou kúpeľňou. Ubytovanie Penzion Rozkoš sa nachádza v meste Prŭhonice (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Rozkoš má celkové hodnotenie 7,7. Pre Penzión Penzion Rozkoš momentálne evidujeme 121 recenzií.

Penzion Pod Zámkem

7,2

Penzion Pod Zámkem

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pod Zámkem. Penzion Pod Zámkem sa nachádza v obci Průhonice, 500 metrov od Zámku Průhonice – Botanického ústavu. Ubytovanie Penzion Pod Zámkem sa nachádza v meste Prŭhonice (Česko - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Prŭhonice

Mesto Prŭhonice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Prŭhonice.