Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Samopše

V meste Samopše (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Samopše

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Samopše

Letní rekreační středisko Schiffler Miroslav

8,4

Letní rekreační středisko Schiffler Miroslav

Ubytovanie (Dovolenkový park) Letní rekreační středisko Schiffler Miroslav. Located near a forest on the banks of the Sázava river, Letní rekreační středisko Schiffler Miroslav presents a holiday park with a restaurant and WiFi... Ubytovanie Letní rekreační středisko Schiffler Miroslav sa nachádza v meste Samopše (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Letní rekreační středisko Schiffler Miroslav má celkové hodnotenie 8,4. Pre Dovolenkový park Letní rekreační středisko Schiffler Miroslav momentálne evidujeme 45 recenzií.

Chata na řece Sázavě

Chata na řece Sázavě

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chata na řece Sázavě. Situated in Samopše in the Central Bohemia region, Chata na řece Sázavě has a terrace and river views. Ubytovanie Chata na řece Sázavě sa nachádza v meste Samopše (Česko - Stredočeský kraj).

Retro chata na Sázavě pro rodinu i pár.

Retro chata na Sázavě pro rodinu i pár.

Ubytovanie (Vidiecky dom) Retro chata na Sázavě pro rodinu i pár.. Retro chata na Sázavě pro rodinu i pár. Is located in Samopše. The property has river views. The country house has a satellite TV. Ubytovanie Retro chata na Sázavě pro rodinu i pár. sa nachádza v meste Samopše (Česko - Stredočeský kraj).

Ubytovanie v meste Samopše

Mesto Samopše sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Samopše.