Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Radovesnice

V meste Radovesnice (Česká republika) máme celkom 0 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Stredočeský kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Stredočeský kraj

Modern Apartament in Spa Centre

10

Modern Apartament in Spa Centre

Ubytovanie (Apartmán) Modern Apartament in Spa Centre. Situated in Poděbrady, Modern Apartament in Spa Centre features accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 20 km from Kolín. Ubytovanie Modern Apartament in Spa Centre sa nachádza v meste Poděbrady (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Modern Apartament in Spa Centre má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Modern Apartament in Spa Centre momentálne evidujeme 5 recenzií.

Snový apartmán ve vile

10

Snový apartmán ve vile

Ubytovanie (Apartmán) Snový apartmán ve vile. Snové ubytování v prvorepublikové vile is located in Poděbrady and offers a garden. The accommodation is 50 km from Prague. Ubytovanie Snový apartmán ve vile sa nachádza v meste Poděbrady (Česko - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj

10

Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj. Set in Bezdědice, Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj sa nachádza v meste Bělá pod Bezdězem (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj má celkové hodnotenie 10. Pre Dovolenkový dom Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj momentálne evidujeme 6 recenzií.

Studio Boroví

10

Studio Boroví

Ubytovanie (Apartmán) Studio Boroví. Featuring garden views, Studio Boroví offers accommodation with a terrace and a kettle, around 14 km from Karlštejn Castle. Ubytovanie Studio Boroví sa nachádza v meste Srbsko (Česko - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Čechovka

10

Apartmán Čechovka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Čechovka. Apartmán Čechovka is situated in Benešov. The Konopiště Castle is within 2.6 km of the apartment, and free WiFi is provided. Ubytovanie Apartmán Čechovka sa nachádza v meste Benešov (Česko - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Elvíra ubytování v soukromém

9,9

Elvíra ubytování v soukromém

Ubytovanie (Apartmány) Elvíra ubytování v soukromém. Located in Kutná Hora in the Central Bohemia region, with Church of St. Ubytovanie Elvíra ubytování v soukromém sa nachádza v meste Kutná Hora (Česko - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány č.p. 9

9,9

Apartmány č.p. 9

Ubytovanie (Penzión) Apartmány č.p. 9. Set in Kouřim, Apartmány č.p. 9 has a restaurant, bar, garden, and free WiFi. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Apartmány č.p. 9 sa nachádza v meste Kouřim (Česko - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Living

9,9

Luxury Living

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Living. Located in Kněževes in the Central Bohemia region, Luxury Living has a garden. The apartment features garden views and is 16 km from Prague. Ubytovanie Luxury Living sa nachádza v meste Kněževes (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Luxury Living má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Luxury Living momentálne evidujeme 7 recenzií.

Na Kmíně

9,9

Na Kmíně

Ubytovanie (Penzión) Na Kmíně. Set in Obříství, Na Kmíně has a garden, shared lounge, terrace, and free WiFi. Ubytovanie Na Kmíně sa nachádza v meste Obříství (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Na Kmíně má celkové hodnotenie 9,9. Pre Penzión Na Kmíně momentálne evidujeme 13 recenzií.

Lazensky Kout Poděbrady

9,9

Lazensky Kout Poděbrady

Ubytovanie (Privát) Lazensky Kout Poděbrady. Located in Poděbrady, 21 km from Kolín, Lazensky Kout Poděbrady provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Lazensky Kout Poděbrady sa nachádza v meste Poděbrady (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Lazensky Kout Poděbrady má celkové hodnotenie 9,9. Pre Privát Lazensky Kout Poděbrady momentálne evidujeme 40 recenzií.

Celý tradiční český dům s ložnicemi v podkroví

9,9

Celý tradiční český dům s ložnicemi v podkroví

Ubytovanie (Apartmán) Celý tradiční český dům s ložnicemi v podkroví. Located in Všejany, Celý tradiční český dům s ložnicemi v podkroví offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytovanie Celý tradiční český dům s ložnicemi v podkroví sa nachádza v meste Všejany (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Celý tradiční český dům s ložnicemi v podkroví má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Celý tradiční český dům s ložnicemi v podkroví momentálne evidujeme 9 recenzií.

Apartment Promenada

9,9

Apartment Promenada

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Promenada. Apartments Promenada offers accommodation in Poděbrady, 45 km from Prague city and 85 km from Prague International Airport. Ubytovanie Apartment Promenada sa nachádza v meste Poděbrady (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Promenada má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartment Promenada momentálne evidujeme 90 recenzií.

Elf

9,9

Elf

Ubytovanie (Apartmán) Elf. Elf is located in Kolín. The apartment, set in a building dating from 2017, provides free WiFi. Ubytovanie Elf sa nachádza v meste Kolín (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Elf má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Elf momentálne evidujeme 25 recenzií.

One Four Four

9,9

One Four Four

Ubytovanie (Penzión) One Four Four. Located in Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, 17 km from O2 Arena in Prague, One Four Four features private terrace, free WiFi access and free private... Ubytovanie One Four Four sa nachádza v meste Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie One Four Four má celkové hodnotenie 9,9. Pre Penzión One Four Four momentálne evidujeme 62 recenzií.

Apartment Sky

9,9

Apartment Sky

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sky. Located in Beroun, Apartment Sky provides accommodation with free WiFi and seating area. Ubytovanie Apartment Sky sa nachádza v meste Beroun (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Sky má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Apartment Sky momentálne evidujeme 5 recenzií.

Penzion Flora

9,9

Penzion Flora

Ubytovanie (Penzión) Penzion Flora. Penzión Flora ponúka ubytovanie so satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v obci Soběšovice, 100 metrov od Žermanickej priehrady. Ubytovanie Penzion Flora sa nachádza v meste Soběšovice (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Flora má celkové hodnotenie 9,9. Pre Penzión Penzion Flora momentálne evidujeme 43 recenzií.

Villa Magdalena

9,8

Villa Magdalena

Ubytovanie (Apartmány) Villa Magdalena. Offering garden views, a garden and free WiFi, Villa Magdalena offers accommodation well situated in Kutná Hora, within a short distance of Church of St. Ubytovanie Villa Magdalena sa nachádza v meste Kutná Hora (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Magdalena má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Villa Magdalena momentálne evidujeme 165 recenzií.

Luxusní srub Líny

9,8

Luxusní srub Líny

Ubytovanie (Vidiecky dom) Luxusní srub Líny. Ubytovanie Luxusní srub Líny sa nachádza v obci Bukovno a ponúka fitnescentrum, gril a záhradu. Ubytovanie Luxusní srub Líny sa nachádza v meste Bukovno (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 435 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Luxusní srub Líny má celkové hodnotenie 9,8. Pre Vidiecky dom Luxusní srub Líny momentálne evidujeme 7 recenzií.

Penzion Helga

9,8

Penzion Helga

Ubytovanie (Penzión) Penzion Helga. Penzion Helga sa nachádza v Českom raji v Žďári v Českej republike a ponúka ubytovanie s vybavenou kuchynkou, kúpeľňou s vaňou alebo so sprchou a TV s... Ubytovanie Penzion Helga sa nachádza v meste Žďár (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Helga má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Penzion Helga momentálne evidujeme 80 recenzií.

Apartmán U Labe

9,8

Apartmán U Labe

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán U Labe. Apartmán U Labe offers accommodation in Nymburk. The property is 46 km from Prague and free private parking is available. Ubytovanie Apartmán U Labe sa nachádza v meste Nymburk (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán U Labe má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmán U Labe momentálne evidujeme 54 recenzií.

Apartmány U kapličky

9,8

Apartmány U kapličky

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány U kapličky. With garden views, Apartmány U kapličky is located in Kamýk nad Vltavou and has a restaurant and a shared kitchen. Complimentary WiFi is provided. Ubytovanie Apartmány U kapličky sa nachádza v meste Kamýk nad Vltavou (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány U kapličky má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmány U kapličky momentálne evidujeme 10 recenzií.

Františkova farma

9,8

Františkova farma

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Františkova farma. Františkova farma is located in Nový Knín and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Františkova farma sa nachádza v meste Nové Dvory (Česko - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Mánička - vznešený dům v Posázaví

9,8

Vila Mánička - vznešený dům v Posázaví

Ubytovanie (Vily) Vila Mánička - vznešený dům v Posázaví. Set in Kácov, Vila Mánička - vznešený dům v Posázaví offers free WiFi, and guests can enjoy a garden, water sports facilities and a terrace. Ubytovanie Vila Mánička - vznešený dům v Posázaví sa nachádza v meste Kácov (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Mánička - vznešený dům v Posázaví má celkové hodnotenie 9,8. Pre Vily Vila Mánička - vznešený dům v Posázaví momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartment Husova

9,8

Apartment Husova

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Husova. Apartment Husova offers a self-catering accommodation in the centre of Poděbrady. Prague is 50 km from the property. Ubytovanie Apartment Husova sa nachádza v meste Poděbrady (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Husova má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartment Husova momentálne evidujeme 157 recenzií.

Rekreační vilka Zlenice

9,8

Rekreační vilka Zlenice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreační vilka Zlenice. Located in Zlenice in the Central Bohemia region, Rekreační vilka Zlenice has a terrace and garden views. Ubytovanie Rekreační vilka Zlenice sa nachádza v meste Zlenice (Česko - Stredočeský kraj).

Chalupa Vesec

9,8

Chalupa Vesec

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chalupa Vesec. Chalupa Vesec sa nachádza v obci Vesec v Stredočeskom kraji, 42 km od Špindlerovho Mlýna a ponúka sezónny vonkajší bazén a gril. Ubytovanie Chalupa Vesec sa nachádza v meste Vesec (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Chalupa Vesec má celkové hodnotenie 9,8. Pre Vidiecky dom Chalupa Vesec momentálne evidujeme 24 recenzií.

Apartmány Gráf

9,8

Apartmány Gráf

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Gráf. Surrounded by greenery, Apartmány Gráf offers self-catering apartments quietly located in the village of Chýně. Ubytovanie Apartmány Gráf sa nachádza v meste Chýně (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Gráf má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmány Gráf momentálne evidujeme 38 recenzií.

Apartment Boroví

9,8

Apartment Boroví

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Boroví. Peacefully located on the edge of a forest in Srbsko, 6 km from Karlštejn Castle, Apartment Boroví boasts a modern accommodation with private entrance and... Ubytovanie Apartment Boroví sa nachádza v meste Karlštejn (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Boroví má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment Boroví momentálne evidujeme 28 recenzií.

Apartman 11

9,8

Apartman 11

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 11. Apartman 11 is located in Slaný and offers a restaurant. The apartment features city views and is 35 km from Prague. Ubytovanie Apartman 11 sa nachádza v meste Slaný (Česko - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Výhledna

9,8

Výhledna

Ubytovanie (Penzión) Výhledna. Výhledna in Beroun features a garden and a terrace. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. All rooms are fitted with a patio. Ubytovanie Výhledna sa nachádza v meste Beroun (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Výhledna má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Výhledna momentálne evidujeme 13 recenzií.

U Milusky

9,8

U Milusky

Ubytovanie (Apartmán) U Milusky. Located in Kolín, U Milusky provides accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment has garden views and is 45 km from Dětenice. Ubytovanie U Milusky sa nachádza v meste Kolín (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U Milusky má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán U Milusky momentálne evidujeme 34 recenzií.

Chalupa U Stuchlů

9,8

Chalupa U Stuchlů

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa U Stuchlů. Situated in Žernovka, Chalupa U Stuchlů features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Chalupa U Stuchlů sa nachádza v meste Žernovka (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa U Stuchlů má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Chalupa U Stuchlů momentálne evidujeme 17 recenzií.

Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný

9,8

Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný

Ubytovanie (Apartmán) Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný features accommodation in Slaný with free WiFi and... Ubytovanie Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný sa nachádza v meste Slaný (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný momentálne evidujeme 24 recenzií.

U Čepičků

9,8

U Čepičků

Ubytovanie (Dovolenkový dom) U Čepičků. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, U Čepičků provides accommodation in Nymburk with free WiFi and garden views. Ubytovanie U Čepičků sa nachádza v meste Nymburk (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U Čepičků má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom U Čepičků momentálne evidujeme 7 recenzií.

Loft apartment

9,8

Loft apartment

Ubytovanie (Apartmán) Loft apartment. Apartmán Loft sa nachádza v meste Kralupy nad Vltavou. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Loft apartment sa nachádza v meste Kralupy nad Vltavou (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Loft apartment má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Loft apartment momentálne evidujeme 5 recenzií.

apartmány pod lesem

9,8

apartmány pod lesem

Ubytovanie (Apartmány) apartmány pod lesem. Set in Bohutín, apartmány pod lesem offers free WiFi, and guests can enjoy free bikes and a terrace. Ubytovanie apartmány pod lesem sa nachádza v meste Vysoká Pec (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie apartmány pod lesem má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány apartmány pod lesem momentálne evidujeme 54 recenzií.

Solitaire

9,8

Solitaire

Ubytovanie (Penzión) Solitaire. Situated in the Spa Park, Solitaire guest house offers accommodation with free Wi-Fi access and a possibility of massages in the building. Ubytovanie Solitaire sa nachádza v meste Poděbrady (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Solitaire má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Solitaire momentálne evidujeme 36 recenzií.

Vila Olga

9,7

Vila Olga

Ubytovanie (Hotel) Vila Olga. Secesná Vila Olga je rodinný hotel uprostred kaskádových lesov a rybníkov v prírodnej rezervácii Voděradské bučiny. Využiť môžete miestny bar. Ubytovanie Vila Olga sa nachádza v meste Jevany (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Olga má celkové hodnotenie 9,7. Pre Hotel Vila Olga momentálne evidujeme 160 recenzií.

Ubytování v Ouklidu

9,7

Ubytování v Ouklidu

Ubytovanie (Apartmány) Ubytování v Ouklidu. Situated in Nedrahovice, 37 km from Tábor, Ubytování v Ouklidu features barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Ubytování v Ouklidu sa nachádza v meste Nedrahovice (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování v Ouklidu má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Ubytování v Ouklidu momentálne evidujeme 10 recenzií.

Zelený statek

9,7

Zelený statek

Ubytovanie (Apartmány) Zelený statek. Located in Bzová, 48 km from Plzeň, Zelený statek provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Zelený statek sa nachádza v meste Bzová (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Zelený statek má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Zelený statek momentálne evidujeme 7 recenzií.

Mlyn Danemark

9,7

Mlyn Danemark

Ubytovanie (Hotel) Mlyn Danemark. Mlyn Danemark ponúka ubytovanie len pre dospelých v Kutnej Hore, 2 km od kostola sv. Barbory. Na mieste nájdete reštauráciu. Ubytovanie Mlyn Danemark sa nachádza v meste Kutná Hora (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 415 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Mlyn Danemark má celkové hodnotenie 9,7. Pre Hotel Mlyn Danemark momentálne evidujeme 59 recenzií.

PALOMA Průhonice

9,7

PALOMA Průhonice

Ubytovanie (Hotel) PALOMA Průhonice. Hotel PALOMA Průhonice s terasou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v obci Průhonice, 400 metrov od Průhonického zámku – Botanického... Ubytovanie PALOMA Průhonice sa nachádza v meste Prŭhonice (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 234 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie PALOMA Průhonice má celkové hodnotenie 9,7. Pre Hotel PALOMA Průhonice momentálne evidujeme 26 recenzií.

Krejčovství

9,7

Krejčovství

Ubytovanie (Apartmán) Krejčovství. Krejčovství is located in Mělník. This apartment provides a 24-hour front desk and free WiFi. Ubytovanie Krejčovství sa nachádza v meste Mělník (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Krejčovství má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Krejčovství momentálne evidujeme 14 recenzií.

Alisa Apartments

9,7

Alisa Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Alisa Apartments. Set in Kostomlaty, Alisa Apartments offers self-catering accommodation with free WiFi. The unit is 40 km from Prague. Ubytovanie Alisa Apartments sa nachádza v meste Kostomlaty (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Alisa Apartments má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Alisa Apartments momentálne evidujeme 122 recenzií.

Penzion Luční

9,7

Penzion Luční

Ubytovanie (Penzión) Penzion Luční. Located in Poděbrady, Penzion Luční features a garden, shared lounge, BBQ facilities, and free WiFi. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Penzion Luční sa nachádza v meste Poděbrady (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Luční má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzion Luční momentálne evidujeme 52 recenzií.

Apartmán U rybníka

9,7

Apartmán U rybníka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán U rybníka. Apartmán U rybníka is situated in Lobeč. The air-conditioned accommodation is 26 km from Mladá Boleslav, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytovanie Apartmán U rybníka sa nachádza v meste Chodeč (Česko - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eletad

9,7

Eletad

Ubytovanie (Apartmán) Eletad. Boasting a garden, a tennis court, and barbecue facilities, Eletad features accommodation in Kutná Hora with free WiFi and garden views. It is situated 1. Ubytovanie Eletad sa nachádza v meste Kutná Hora (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Eletad má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Eletad momentálne evidujeme 9 recenzií.

Forest Romantic Apartment Brdy

9,7

Forest Romantic Apartment Brdy

Ubytovanie (Apartmán) Forest Romantic Apartment Brdy. Located in Věšín, Forest Romantic Apartment Brdy provides accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytovanie Forest Romantic Apartment Brdy sa nachádza v meste Věšín (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Forest Romantic Apartment Brdy má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Forest Romantic Apartment Brdy momentálne evidujeme 28 recenzií.

Pension U kostela

9,7

Pension U kostela

Ubytovanie (Penzión) Pension U kostela. Set in Český Brod, Pension U kostela features a garden, shared lounge, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytovanie Pension U kostela sa nachádza v meste Český Brod (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension U kostela má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Pension U kostela momentálne evidujeme 9 recenzií.

Vila Sazava

9,7

Vila Sazava

Ubytovanie (Vily) Vila Sazava. Located in Sázava, 37 km from Kolín, Vila Sazava provides a garden and free WiFi. A terrace can be found at the villa, along with a shared lounge. Ubytovanie Vila Sazava sa nachádza v meste Sázava (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Sazava má celkové hodnotenie 9,7. Pre Vily Vila Sazava momentálne evidujeme 49 recenzií.

Penzion Milada

9,7

Penzion Milada

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Penzion Milada. Boasting a garden, a shared lounge, and barbecue facilities, Penzion Milada features accommodation in Všetaty with free WiFi and garden views. Ubytovanie Penzion Milada sa nachádza v meste Všetaty (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Milada má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Penzion Milada momentálne evidujeme 52 recenzií.