Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sedlec

V meste Sedlec (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sedlec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sedlec

Dalmo

8,6

Dalmo

Ubytovanie (Penzión) Dalmo. Located in Sedlec, Dalmo features a garden, bar, shared lounge, and free WiFi. Ubytovanie Dalmo sa nachádza v meste Sedlec (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Dalmo má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Dalmo momentálne evidujeme 47 recenzií.

Hotel Monínec

8,5

Hotel Monínec

Ubytovanie (Hotel) Hotel Monínec. Hotel Monínec ponúka vonkajší a krytý bazén, wellness centrum a izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Monínec sa nachádza v meste Sedlec (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Monínec má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Monínec momentálne evidujeme 25 recenzií.

Chalupa u Kocourka

Chalupa u Kocourka

Ubytovanie (Apartmán) Chalupa u Kocourka. Chalupa u Kocourka is located in Sedlec. Complimentary WiFi is featured. The apartment consists of 2 bathrooms and a living room. Ubytovanie Chalupa u Kocourka sa nachádza v meste Sedlec (Česko - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 187 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Sedlec

Mesto Sedlec sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Sedlec.