Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mladá Boleslav

V meste Mladá Boleslav (Česká republika) máme celkom 20 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mladá Boleslav

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mladá Boleslav

Penzion Villa Amélie

9,6

Penzion Villa Amélie

Ubytovanie (Penzión) Penzion Villa Amélie. Located in Mladá Boleslav, Penzion Villa Amélie features a bar, shared lounge, garden, and free WiFi. Ubytovanie Penzion Villa Amélie sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česko - Stredočeský kraj).

Modrý Pension

9,4

Modrý Pension

Ubytovanie (Penzión) Modrý Pension. Modrý Pension sa nachádza na brehu rieky Jizera, 3 minúty jazdy od centra Mladej Boleslavi. Ubytovanie Modrý Pension sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česko - Stredočeský kraj).

MG Restaurace/Luxury Apartments

9,3

MG Restaurace/Luxury Apartments

Ubytovanie (Apartmány) MG Restaurace/Luxury Apartments. Featuring free WiFi and air conditioning, MG Restaurace/Luxury Apartments is situated in Mladá Boleslav. Prague is 49 km from the property. Ubytovanie MG Restaurace/Luxury Apartments sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie MG Restaurace/Luxury Apartments má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány MG Restaurace/Luxury Apartments momentálne evidujeme 38 recenzií.

Apartment Park Radouč - 60m2

9,2

Apartment Park Radouč - 60m2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Park Radouč - 60m2. Apartment Park Radouč - 60m2 is situated in Mladá Boleslav. This apartment features a garden. Ubytovanie Apartment Park Radouč - 60m2 sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česko - Stredočeský kraj).

Hotel Osvit

9,1

Hotel Osvit

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Hotel Osvit. Hotel Osvit sa nachádza v meste Mladé Boleslavi, 1,8 km od automobilového závodu Škoda Auto a 50 km od Prahy. Ubytovanie Hotel Osvit sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Hotel Osvit má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmánnový hotel Hotel Osvit momentálne evidujeme 137 recenzií.

Hotel Grunt

9

Hotel Grunt

Ubytovanie (Hotel) Hotel Grunt. Hotel Grunt sa nachádza v Mladej Boleslavi - Kosmonosoch a ponúka ubytovanie v jednotkách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Hotel Grunt sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Hotel Grunt má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Grunt momentálne evidujeme 286 recenzií.

Exclusive penzion Viva Residence

9

Exclusive penzion Viva Residence

Ubytovanie (Penzión) Exclusive penzion Viva Residence. Ubytovacie zariadenie Exclusive penzion Viva Residence sa nachádza v Mladej Boleslavi a ponúka záhradu. Ubytovanie Exclusive penzion Viva Residence sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česko - Stredočeský kraj).

Penzion Piano Ranch

8,9

Penzion Piano Ranch

Ubytovanie (Penzión) Penzion Piano Ranch. Penzión Piano Ranch sa nachádza v meste Mladá Boleslav, len 400 metrov od rieky Jizery a 2 km od centra. Ubytovanie Penzion Piano Ranch sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česko - Stredočeský kraj).

Hotel La Romantica

8,9

Hotel La Romantica

Ubytovanie (Hotel) Hotel La Romantica. Luxusný butikový hotel La Romantica sa nachádza v pokojnej časti mesta Mladá Boleslav, len 3 minúty chôdze od historického centra a 5 minút jazdy od... Ubytovanie Hotel La Romantica sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Hotel La Romantica má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel La Romantica momentálne evidujeme 265 recenzií.

Hotel Galatea

8,9

Hotel Galatea

Ubytovanie (Hotel) Hotel Galatea. Hotel Galatea sa nachádza na pokojnom predmestí Mladej Boleslavi - Kosmonosy a je obklopený zeleňou. Ubytovanie Hotel Galatea sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Hotel Galatea má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Galatea momentálne evidujeme 158 recenzií.

Hotel Na Statku

8,9

Hotel Na Statku

Ubytovanie (Hotel) Hotel Na Statku. Hotel Na Statku sa nachádza v centre obce Nepřevázka, 5 minút jazdy od Mladej Boleslavi, kde sídli múzeum a automobilka Škoda a ponúka bezplatné... Ubytovanie Hotel Na Statku sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Hotel Na Statku má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Na Statku momentálne evidujeme 93 recenzií.

Hotel Helada

8,8

Hotel Helada

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Hotel Helada. Located in Mladá Boleslav, Hotel Helada offers a restaurant and free WiFi access, as well as a 24-hour front desk and a bicycle rental service. Ubytovanie Hotel Helada sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Hotel Helada má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmánnový hotel Hotel Helada momentálne evidujeme 60 recenzií.

Hotel U Hradu

8,8

Hotel U Hradu

Ubytovanie (Hotel) Hotel U Hradu. Hotel U Hradu sa nachádza v historickej časti Mladej Boleslavi, priamo vedľa hradu a Múzea Mladej Boleslavi. Ubytovanie Hotel U Hradu sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Hotel U Hradu má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel U Hradu momentálne evidujeme 217 recenzií.

Penzion Solid Spa

8,7

Penzion Solid Spa

Ubytovanie (Penzión) Penzion Solid Spa. Set in Mladá Boleslav, Penzion Solid Spa features a garden. All rooms feature a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytovanie Penzion Solid Spa sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Penzion Solid Spa má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Solid Spa momentálne evidujeme 16 recenzií.

Hotel Plaza

8,5

Hotel Plaza

Ubytovanie (Hotel) Hotel Plaza. Hotel Plaza sa nachádza v Mladé Boleslavi, v blízkosti elektrárne Škoda a vedľa parku Radouč. Ubytovanie Hotel Plaza sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Hotel Plaza má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Plaza momentálne evidujeme 104 recenzií.

Sand Martin

8,5

Sand Martin

Ubytovanie (Hotel) Sand Martin. Hotel sa nachádza pri golfovom ihrisku Sand Martin v Mladej Boleslavi a ponúka à-la-carte reštauráciu s medzinárodnou kuchyňou a barom. Ubytovanie Sand Martin sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Sand Martin má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Sand Martin momentálne evidujeme 126 recenzií.

Apartmány Havlíčkova

8,4

Apartmány Havlíčkova

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Havlíčkova. Apartmány Havlíčkova is set in Mladá Boleslav. This apartment offers a 24-hour front desk and free WiFi. Ubytovanie Apartmány Havlíčkova sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Apartmány Havlíčkova má celkové hodnotenie 8,4. Pre Apartmán Apartmány Havlíčkova momentálne evidujeme 26 recenzií.

Hotel Trumf

8,3

Hotel Trumf

Ubytovanie (Hotel) Hotel Trumf. Featuring a restaurant and a bar, Hotel Trumf offers free WiFi access, a shared lounge and a terrace The rooms are all fitted with a satellite TV and a... Ubytovanie Hotel Trumf sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česko - Stredočeský kraj).

Hotel Hejtmanka

8,2

Hotel Hejtmanka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hejtmanka. Located in Mladá Boleslav, Hotel Hejtmanka features a restaurant, bar and free WiFi. The hotel has family rooms. Ubytovanie Hotel Hejtmanka sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česko - Stredočeský kraj).

Hotel Sport Mlada Boleslav

7,8

Hotel Sport Mlada Boleslav

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sport Mlada Boleslav. Hotel Sport Mladá Boleslav sa nachádza v meste Mladá Boleslav, vo štvrti Bezděčín, 5 km od centra. Ubytovanie Hotel Sport Mlada Boleslav sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Hotel Sport Mlada Boleslav má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Hotel Sport Mlada Boleslav momentálne evidujeme 301 recenzií.

Hotel Zlatý Kohout

7,4

Hotel Zlatý Kohout

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zlatý Kohout. Útulný hotel Zlatý kohout sa nachádza v centre Mladej Boleslavi, len 50 metrov od autobusovej zastávky na Staromestskom námestí. Ubytovanie Hotel Zlatý Kohout sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Hotel Zlatý Kohout má celkové hodnotenie 7,4. Pre Hotel Hotel Zlatý Kohout momentálne evidujeme 241 recenzií.

Hotel Zimní Stadion

7,2

Hotel Zimní Stadion

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zimní Stadion. Tento hotel sa nachádza v pokojnej časti mesta Mladá Boleslav, 20 minút chôdze od centra mesta. Ubytovanie Hotel Zimní Stadion sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Hotel Zimní Stadion má celkové hodnotenie 7,2. Pre Hotel Hotel Zimní Stadion momentálne evidujeme 356 recenzií.

Penzion Šejda

6,8

Penzion Šejda

Ubytovanie (Penzión) Penzion Šejda. Located in Mladá Boleslav, Penzion Šejda provides a garden and free WiFi throughout the property. Guests can enjoy garden views. Ubytovanie Penzion Šejda sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česko - Stredočeský kraj).

Hotel Venec

6,4

Hotel Venec

Ubytovanie (Hotel) Hotel Venec. Tento 3-hviezdičkový hotel sa nachádza v historickom centre mesta Mladá Boleslav, len 200 metrov od hradu. Ubytovanie Hotel Venec sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Hotel Venec má celkové hodnotenie 6,4. Pre Hotel Hotel Venec momentálne evidujeme 271 recenzií.

Number 5

Number 5

Ubytovanie (Apartmán) Number 5. Number 5 is located in Mladá Boleslav and offers a restaurant and a bar. The property features city views. Ubytovanie Number 5 sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česko - Stredočeský kraj).

Grunt Apartments

Grunt Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Grunt Apartments. Situated in Mladá Boleslav, Grunt Apartments features free WiFi and units fitted with a kitchen. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytovanie Grunt Apartments sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česko - Stredočeský kraj).

Wellness Villa JOSKA

Wellness Villa JOSKA

Ubytovanie (Vila) Wellness Villa JOSKA. Wellness Villa JOSKA is set in Mladá Boleslav and offers a garden and a terrace. The accommodation is 49 km from Prague. Ubytovanie Wellness Villa JOSKA sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česko - Stredočeský kraj).

Pension 1310

Pension 1310

Ubytovanie (Penzión) Pension 1310. Pension 1310 is located in Mladá Boleslav and features a bar. All rooms feature a kitchenette and a private bathroom. Free WiFi is available. Ubytovanie Pension 1310 sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česko - Stredočeský kraj).

Appartement Miki

Appartement Miki

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Miki. Appartement Miki is situated in Mladá Boleslav. Guests may enjoy the free WiFi. Ubytovanie Appartement Miki sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česko - Stredočeský kraj).

Executive Apartments Taborska

Executive Apartments Taborska

Ubytovanie (Apartmány) Executive Apartments Taborska. Set in Mladá Boleslav, 41 km from Liberec, Executive Apartments Taborska offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Executive Apartments Taborska sa nachádza v meste Mladá Boleslav (Česko - Stredočeský kraj).

Ubytovanie v meste Mladá Boleslav

Mesto Mladá Boleslav sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 20 hotelov a ubytovanie v meste Mladá Boleslav.