Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Roztoky

V meste Roztoky (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Roztoky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Roztoky

4rooms

8,9

4rooms

Ubytovanie (Bed and breakfast) 4rooms. Set in Roztoky, 4rooms offers free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and a garden. Ubytovanie 4rooms sa nachádza v meste Roztoky (Česko - Stredočeský kraj).

Academic Hotel & Congress Centre

8,3

Academic Hotel & Congress Centre

Ubytovanie (Hotel) Academic Hotel & Congress Centre. Hotel Academic & Congress Centre sa nachádza v pokojnej oblasti v obci Roztoky, 7 km od okraja Prahy. Ubytovanie Academic Hotel & Congress Centre sa nachádza v meste Roztoky (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Academic Hotel & Congress Centre má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Academic Hotel & Congress Centre momentálne evidujeme 117 recenzií.

Restaurace a penzion U Zámečku

Restaurace a penzion U Zámečku

Ubytovanie (Penzión) Restaurace a penzion U Zámečku. Set in Roztoky, Restaurace a penzion U Zámečku has a bar and a garden. The guest house features family rooms. Ubytovanie Restaurace a penzion U Zámečku sa nachádza v meste Roztoky (Česko - Stredočeský kraj).

Ubytovanie v meste Roztoky

Mesto Roztoky sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Roztoky.