Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Příbram

V meste Příbram (Česká republika) máme celkom 12 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Příbram

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Příbram

Retro Ubytovani Brdy

9,7

Retro Ubytovani Brdy

Ubytovanie (Penzión) Retro Ubytovani Brdy. Situated in Příbram, 4.1 km from Na Litavce, Retro Ubytovani Brdy has a number of amenities, including a garden, a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Retro Ubytovani Brdy sa nachádza v meste Příbram (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Retro Ubytovani Brdy má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Retro Ubytovani Brdy momentálne evidujeme 41 recenzií.

Time Cafe & Penzion

9,5

Time Cafe & Penzion

Ubytovanie (Penzión) Time Cafe & Penzion. Penzión & Café Time sa nachádza v centre mesta Příbram. Ubytovanie Time Cafe & Penzion sa nachádza v meste Příbram (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Time Cafe & Penzion má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Time Cafe & Penzion momentálne evidujeme 315 recenzií.

Apartman pod Svatou Horou

9,3

Apartman pod Svatou Horou

Ubytovanie (Apartmán) Apartman pod Svatou Horou. Featuring garden views, Apartman pod Svatou Horou is located in Příbram, 5 km from Na Litavce. Ubytovanie Apartman pod Svatou Horou sa nachádza v meste Příbram (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman pod Svatou Horou má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartman pod Svatou Horou momentálne evidujeme 128 recenzií.

Hornický penzion

9,3

Hornický penzion

Ubytovanie (Penzión) Hornický penzion. Situated in Příbram and with Na Litavce reachable within 3.2 km, Hornický penzion features a garden, non-smoking rooms, free WiFi and a shared lounge. Ubytovanie Hornický penzion sa nachádza v meste Příbram (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hornický penzion má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Hornický penzion momentálne evidujeme 61 recenzií.

Hotel Panství Dlouhá Lhota

9

Hotel Panství Dlouhá Lhota

Ubytovanie (Hotel) Hotel Panství Dlouhá Lhota. Hotel Panství Dlouhá Lhota sa nachádza v obci Dlouhá Lhota, 58 km od Prahy. Ubytovanie Hotel Panství Dlouhá Lhota sa nachádza v meste Příbram (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Panství Dlouhá Lhota má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Panství Dlouhá Lhota momentálne evidujeme 244 recenzií.

Apartment Příbram

9

Apartment Příbram

Ubytovanie (Penzión) Apartment Příbram. Located in Příbram, 7 km from Na Litavce, Apartment Příbram features a garden and views of the garden. Ubytovanie Apartment Příbram sa nachádza v meste Příbram (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Příbram má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Apartment Příbram momentálne evidujeme 39 recenzií.

Penzion Coupe

8,8

Penzion Coupe

Ubytovanie (Penzión) Penzion Coupe. Located in the centre of Pribram, the modern Penzion Coupe offers a stylish bar and comfortable rooms decorated in warm colours. Ubytovanie Penzion Coupe sa nachádza v meste Příbram (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Coupe má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion Coupe momentálne evidujeme 44 recenzií.

Pension Jezerná

8,7

Pension Jezerná

Ubytovanie (Penzión) Pension Jezerná. Pension Jezerná is located in Zduchovice. Free Wi-Fi access is available. Each room here will provide you with TV and a computer. Ubytovanie Pension Jezerná sa nachádza v meste Příbram (Česko - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Pivovar Podlesí

8,6

Penzion Pivovar Podlesí

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pivovar Podlesí. Penzión Pivovar Podlesí ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v meste Příbram. Priamo na mieste môžete navštíviť reštauráciu. Ubytovanie Penzion Pivovar Podlesí sa nachádza v meste Příbram (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Pivovar Podlesí má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion Pivovar Podlesí momentálne evidujeme 262 recenzií.

Penzion Asoft

8,5

Penzion Asoft

Ubytovanie (Penzión) Penzion Asoft. Set in Příbram, Central Bohemia region, Penzion Asoft is located 3.7 km from Na Litavce. Ubytovanie Penzion Asoft sa nachádza v meste Příbram (Česko - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Belvedere Příbram

7,3

Hotel Belvedere Příbram

Ubytovanie (Hotel) Hotel Belvedere Příbram. Trojhviezdičkový hotel Belvedere Příbram sa nachádza v meste Příbram a ponúka terasu a bar. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Belvedere Příbram sa nachádza v meste Příbram (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Belvedere Příbram má celkové hodnotenie 7,3. Pre Hotel Hotel Belvedere Příbram momentálne evidujeme 129 recenzií.

Hotel JURKOS

Hotel JURKOS

Ubytovanie (Hotel) Hotel JURKOS. Jurkos hotel is set in Příbram and features a restaurant and a bar. The property is located 2.4 km from Na Litavce. Free WiFi is provided. Ubytovanie Hotel JURKOS sa nachádza v meste Příbram (Česko - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Na Horách

Apartman Na Horách

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Na Horách. Situated 1.7 km from Na Litavce, Apartman Na Horách features accommodation in Příbram with access to a sauna. Ubytovanie Apartman Na Horách sa nachádza v meste Příbram (Česká republika - Stredočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartman Na Horách nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Příbram

Mesto Příbram sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a ubytovanie v meste Příbram.