Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mělník

V meste Mělník (Česká republika) máme celkom 23 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mělník

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mělník

Domeček Na Podhradí

10

Domeček Na Podhradí

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domeček Na Podhradí. Set in Mělník, Domeček Na Podhradí offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 47 km from Ústí nad Labem. Ubytovanie Domeček Na Podhradí sa nachádza v meste Mělník (Česko - Stredočeský kraj).

Krejčovství

9,7

Krejčovství

Ubytovanie (Apartmán) Krejčovství. Krejčovství is located in Mělník. This apartment provides a 24-hour front desk and free WiFi. Ubytovanie Krejčovství sa nachádza v meste Mělník (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Krejčovství má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Krejčovství momentálne evidujeme 14 recenzií.

Penzion U Zámku

9,6

Penzion U Zámku

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Zámku. Penzión U Zámku sa nachádza v centre mesta Mělník, len 30 metrov od zámku Mělník. Ubytovanie Penzion U Zámku sa nachádza v meste Mělník (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Penzion U Zámku má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion U Zámku momentálne evidujeme 678 recenzií.

Penzion Hana

9,3

Penzion Hana

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzion Hana. Penzión Hana sa nachádza v meste Mělník a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet vo všetkých priestoroch a terasu. Ubytovanie Penzion Hana sa nachádza v meste Mělník (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Penzion Hana má celkové hodnotenie 9,3. Pre Bed and breakfast Penzion Hana momentálne evidujeme 268 recenzií.

Apartmány V Podzámčí

9

Apartmány V Podzámčí

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány V Podzámčí. Aparmán V Podzámčí offers self-catering accommodation located in the historic centre of Mělník, 200 metres from Castle Mělník. Ubytovanie Apartmány V Podzámčí sa nachádza v meste Mělník (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Apartmány V Podzámčí má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Apartmány V Podzámčí momentálne evidujeme 242 recenzií.

Penzion Piranha

9

Penzion Piranha

Ubytovanie (Penzión) Penzion Piranha. Featuring a garden and bar, as well as a restaurant, Penzion Piranha is set in Mělník. At the guest house, every room has a wardrobe. Ubytovanie Penzion Piranha sa nachádza v meste Mělník (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Penzion Piranha má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Piranha momentálne evidujeme 109 recenzií.

Apartmány V Podzámčí II.

8,9

Apartmány V Podzámčí II.

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány V Podzámčí II.. Located in Mělník, Apartmány V Podzámčí II. Provides accommodation with free WiFi and seating area. Ubytovanie Apartmány V Podzámčí II. sa nachádza v meste Mělník (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Apartmány V Podzámčí II. má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmány Apartmány V Podzámčí II. momentálne evidujeme 111 recenzií.

Hotel U Rytíře

8,8

Hotel U Rytíře

Ubytovanie (Apartmány) Hotel U Rytíře. With city views, Hotel U Rytíře is set in Mělník and has a restaurant and bar. Free WiFi is offered. The apartment offers a continental or buffet... Ubytovanie Hotel U Rytíře sa nachádza v meste Mělník (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Hotel U Rytíře má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány Hotel U Rytíře momentálne evidujeme 184 recenzií.

Zoopark Zelčín

8,6

Zoopark Zelčín

Ubytovanie (Farma) Zoopark Zelčín. Ubytovacie zariadenie Zoopark Zelčín sa nachádza v meste Zelčín, 5 km od Mělníka a 27 km od Prahy a ponúka ubytovanie vhodné pre rodiny, bezplatné Wi-Fi a... Ubytovanie Zoopark Zelčín sa nachádza v meste Mělník (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Zoopark Zelčín má celkové hodnotenie 8,6. Pre Farma Zoopark Zelčín momentálne evidujeme 146 recenzií.

Hotel Jaro

8,5

Hotel Jaro

Ubytovanie (Hotel) Hotel Jaro. Tento hotel sa nachádza v pokojnej časti v centre mesta Mělník a ponúka ubytovanie v priestranných izbách a suitách s bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Hotel Jaro sa nachádza v meste Mělník (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Hotel Jaro má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Jaro momentálne evidujeme 222 recenzií.

Penzion Eqilon

8,5

Penzion Eqilon

Ubytovanie (Penzión) Penzion Eqilon. Penzión Eqilon sa nachádza 6 km od Mělníka a 31 km od Prahy. Ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Všetky izby sú vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Penzion Eqilon sa nachádza v meste Mělník (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Penzion Eqilon má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion Eqilon momentálne evidujeme 165 recenzií.

Vehlovice Apartments

8,2

Vehlovice Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Vehlovice Apartments. Located in Mělník, 49 km from Prague, Vehlovice Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Vehlovice Apartments sa nachádza v meste Mělník (Česko - Stredočeský kraj).

Hotel Swami

8

Hotel Swami

Ubytovanie (Hotel) Hotel Swami. Hotel Santo is 1.8 km away from the historical centre of Mělnik. Prague is 37 km away. Free WiFi is available in public areas. Ubytovanie Hotel Swami sa nachádza v meste Mělník (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Hotel Swami má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Swami momentálne evidujeme 166 recenzií.

Penzion U Benišků

7,8

Penzion U Benišků

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Benišků. Penzion U Benišků sa nachádza v meste Mělník, 29 km od Prahy a 47 km od Ústí nad Labem. Ubytovanie Penzion U Benišků sa nachádza v meste Mělník (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Penzion U Benišků má celkové hodnotenie 7,8. Pre Penzión Penzion U Benišků momentálne evidujeme 260 recenzií.

Dobrý Kanec - Hostinec

7,7

Dobrý Kanec - Hostinec

Ubytovanie (Hostinec) Dobrý Kanec - Hostinec. Situated in Mělník, Dobrý Kanec - Hostinec provides free WiFi. Among the various facilities are a restaurant and a bar. The inn features family rooms. Ubytovanie Dobrý Kanec - Hostinec sa nachádza v meste Mělník (Česko - Stredočeský kraj).

Hotel Olympionik

7,7

Hotel Olympionik

Ubytovanie (Hotel) Hotel Olympionik. Hotel Olympionik je moderný komplex, ktorý ponúka športové a wellness centrum, kongresové centrum a záhradný pavilón s grilom. Ubytovanie Hotel Olympionik sa nachádza v meste Mělník (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Hotel Olympionik má celkové hodnotenie 7,7. Pre Hotel Hotel Olympionik momentálne evidujeme 147 recenzií.

Hotel U Císaře II

7,4

Hotel U Císaře II

Ubytovanie (Hotel) Hotel U Císaře II. Set in Mělník, in a building dating from 2019, Hotel U Císaře II features a garden and guestrooms with free WiFi. This 3-star hotel offers a tour desk. Ubytovanie Hotel U Císaře II sa nachádza v meste Mělník (Česko - Stredočeský kraj).

Hotel U Císaře

7,3

Hotel U Císaře

Ubytovanie (Hotel) Hotel U Císaře. Located in Mělník, 400 metres from the confluence of Vltava and Labe River, Hotel U Císaře houses a restaurant with a terrace where breakfast is served... Ubytovanie Hotel U Císaře sa nachádza v meste Mělník (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Hotel U Císaře má celkové hodnotenie 7,3. Pre Hotel Hotel U Císaře momentálne evidujeme 443 recenzií.

Hotel Ludmila

7,1

Hotel Ludmila

Ubytovanie (Hotel) Hotel Ludmila. Hotel Ludmila sa nachádza na okraji malebného mesta Mělník, len 19 km od Prahy a ponúka vlastnú kyvadlovú dopravu do centra Prahy. Ubytovanie Hotel Ludmila sa nachádza v meste Mělník (Česká republika - Stredočeský kraj). Ubytovanie Hotel Ludmila má celkové hodnotenie 7,1. Pre Hotel Hotel Ludmila momentálne evidujeme 61 recenzií.

Dům V Podzámčí

7

Dům V Podzámčí

Ubytovanie (Apartmán) Dům V Podzámčí. Located in Mělník, V Podzámčí is a holiday home offering a south-facing terrace with views of the vineyards and the Labe-Vltava confluence. Ubytovanie Dům V Podzámčí sa nachádza v meste Mělník (Česko - Stredočeský kraj).

Hotel U Císaře III.

5,7

Hotel U Císaře III.

Ubytovanie (Hotel) Hotel U Císaře III.. Set in Mělník, Hotel U Císaře III. Features a spa and wellness centre. Ubytovanie Hotel U Císaře III. sa nachádza v meste Mělník (Česko - Stredočeský kraj).

3462 Kokořínská

3462 Kokořínská

Ubytovanie (Apartmán) 3462 Kokořínská. 3462 Kokořínská is set in Mělník and offers a garden, a shared lounge and a terrace. The property has garden views. Ubytovanie 3462 Kokořínská sa nachádza v meste Mělník (Česká republika - Stredočeský kraj). Pre Apartmán 3462 Kokořínská nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion v Mělníku

Penzion v Mělníku

Ubytovanie (Penzión) Penzion v Mělníku. Featuring a terrace, Penzion v Mělníku is located in Mělník. Guest rooms in the guest house are equipped with a kettle. Ubytovanie Penzion v Mělníku sa nachádza v meste Mělník (Česká republika - Stredočeský kraj). Pre Penzión Penzion v Mělníku nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytování Soutok

Ubytování Soutok

Ubytovanie (Privát) Ubytování Soutok. Situated in Mělník, Ubytování Soutok offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden and a terrace. Ubytovanie Ubytování Soutok sa nachádza v meste Mělník (Česká republika - Stredočeský kraj). Pre Privát Ubytování Soutok nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Melnik apartment Pšovka

Melnik apartment Pšovka

Ubytovanie (Apartmán) Melnik apartment Pšovka. Melnik apartment Pšovka is located in Pšovka. It provides free WiFi and a restaurant. Ubytovanie Melnik apartment Pšovka sa nachádza v meste Mělník (Česká republika - Stredočeský kraj). Pre Apartmán Melnik apartment Pšovka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Celé přízemí domu s vlastním vchodem, parkováním

Celé přízemí domu s vlastním vchodem, parkováním

Ubytovanie (Apartmán) Celé přízemí domu s vlastním vchodem, parkováním. Set in Mělník in the Central Bohemia region, Mělník - byt s vlastním vchodem v rodinném domě has a garden. Ubytovanie Celé přízemí domu s vlastním vchodem, parkováním sa nachádza v meste Mělník (Česko - Stredočeský kraj).

Apartmán Na Polabí

Apartmán Na Polabí

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Na Polabí. Apartmán Na Polabí is situated in Mělník. The apartment has garden views and is 47 km from Ústí nad Labem. Ubytovanie Apartmán Na Polabí sa nachádza v meste Mělník (Česko - Stredočeský kraj).

Ubytovanie v meste Mělník

Mesto Mělník sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 23 hotelov a ubytovanie v meste Mělník.