Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bilje

V meste Bilje (Chorvátsko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bilje

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bilje

Villa Kairos

10

Villa Kairos

Ubytovanie (Apartmán) Villa Kairos. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Kairos is situated in Bilje. Ubytovanie Villa Kairos sa nachádza v meste Bilje (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Apartment Buga Bilje

9,9

Apartment Buga Bilje

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Buga Bilje. Apartment Buga Bilje sa nachádza v obci Bilje, 6 km od prírodného parku Kopački Rit. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a záhradou. Ubytovanie Apartment Buga Bilje sa nachádza v meste Bilje (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Farm stay Lackovic

9,3

Farm stay Lackovic

Ubytovanie (Farma) Farm stay Lackovic. Trojhviezdičkový hotel Farm stay Lackovic sa nachádza v meste Bilje, 3,9 km od prírodného parku Kopački Rit. Ubytovanie Farm stay Lackovic sa nachádza v meste Bilje (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Rooms Lutra

9,2

Rooms Lutra

Ubytovanie (Penzión) Rooms Lutra. Ubytovacie zariadenie Rooms Lutra sa nachádza pri hrade Bilje a ceste vedúcej do národného parku Kopanički Rit. Ubytovanie Rooms Lutra sa nachádza v meste Bilje (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

B&B Veber

8,7

B&B Veber

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Veber. B&B Veber sa nachádza v obci Bilje, 3,5 km od prírodného parku Kopački Rit. Ponúka bezplatné WiFi pripojenie. Ubytovanie B&B Veber sa nachádza v meste Bilje (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

B&B Sandrina

8,3

B&B Sandrina

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Sandrina. Ubytovacie zariadenie B&B Sandrina sa nachádza hneď vedľa hradu Eugena Savojského a parku v meste Bilje. Ubytovanie B&B Sandrina sa nachádza v meste Bilje (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Kuća za odmor Dunja

Kuća za odmor Dunja

Ubytovanie (Vila) Kuća za odmor Dunja. Set 3.7 km from Kopački Rit Nature Park in Bilje, Kuća za odmor Dunja offers accommodation with a kitchen. It provides free WiFi and a terrace. Ubytovanie Kuća za odmor Dunja sa nachádza v meste Bilje (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Villa Dunja

Villa Dunja

Ubytovanie (Vila) Villa Dunja. Boasting pool views, Villa Dunja features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 3.7 km from Kopački Rit Nature Park. Ubytovanie Villa Dunja sa nachádza v meste Bilje (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

HABITAT - Rural House

HABITAT - Rural House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) HABITAT - Rural House. Set in Bilje in the Osječko-baranjska županija region, HABITAT - Rural House features a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytovanie HABITAT - Rural House sa nachádza v meste Bilje (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Rooms Baranjska Oaza

Rooms Baranjska Oaza

Ubytovanie (Bed and breakfast) Rooms Baranjska Oaza. Set 3.6 km from Kopački Rit Nature Park, Rooms Baranjska Oaza offers a bar, a shared lounge and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Rooms Baranjska Oaza sa nachádza v meste Bilje (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Ubytovanie v meste Bilje

Mesto Bilje sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Bilje.